Zweeler Winners!

Super League (Teams) 5

  1. Dilligaf: 43,52 €
  2. javimb89: 29,92 €
  3. Ajacied94: 24,48 €
  4. KPhatt: 20,40 €
  5. Hartman 25: 17,68 €
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
01-02 22:01Israel Cycling AcademyCimolai, Davide
01-02 22:00Euskadi Basque Country - MuriasGonzález, Mario
01-02 21:56Roompot - CharlesGinneken, Sjoerd van
01-02 21:56Roompot - CharlesPoppel, Boy van
01-02 21:51Lotto SoudalBuyst, Jasper De
01-02 00:49Amore e Vita - ProdirKanepejs, Deins
01-02 00:49Amore e Vita - ProdirMeucci, Andrea
01-02 00:49Bike AidHoller, Nikodemus
01-02 00:49Bike AidSchnapka, Matthias
01-02 00:49Bora - HansgroheSagan, Juraj
01-02 00:49Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
01-02 00:49Caja Rural - Seguros RGACañellas, Xavier
01-02 00:49Caja Rural - Seguros RGASerrano, Gonzalo
01-02 00:49Canyon DHBBock, Stijn De
01-02 00:49Canyon DHBColman, Alex
01-02 00:49Canyon DHBHennessy, Jacob
01-02 00:49Canyon DHBRichardson, Alex
01-02 00:49Canyon DHBTownsend, Rory
01-02 00:49Cofidis Solutions CréditsHofstetter, Hugo
01-02 00:49Cofidis Solutions CréditsLafay, Victor
01-02 00:49Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
01-02 00:49Cofidis Solutions CréditsMathis, Marco
01-02 00:49Cofidis Solutions CréditsRossetto, Stéphane
01-02 00:49Direct EnergieBurgaudeau, Mathieu
01-02 00:49Direct EnergieCardis, Romain
01-02 00:49Direct EnergieLigthart, Pim
01-02 00:49Equipo EuskadiAlonso, Mikel
01-02 00:49Equipo EuskadiAranburu, Jokin
01-02 00:49Equipo EuskadiZhyhunou, Dzmitry
01-02 00:49Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
01-02 00:49Euskadi Basque Country - MuriasBravo, Garikoitz
01-02 00:49Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
01-02 00:49Euskadi Basque Country - MuriasIturria, Mikel
01-02 00:49Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
01-02 00:49Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
01-02 00:49EvoPro RacingLizde, Seid
01-02 00:49EvoPro RacingMuela, Albert
01-02 00:49EvoPro RacingTeggart, Matthew
01-02 00:49Interpro Cycling AcademyJones, Simon
01-02 00:49Interpro Cycling AcademyKoyama, Tomoya
01-02 00:49Interpro Cycling AcademyMizuno, Kyohei
01-02 00:49Interpro Cycling AcademyNavarro, Gauthier
01-02 00:49Interpro Cycling AcademyPonce, Samuel
01-02 00:49Israel Cycling AcademyBadilatti, Matteo
01-02 00:49Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
01-02 00:49Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
01-02 00:49Israel Cycling AcademyHermans, Ben
01-02 00:49Israel Cycling AcademyPerry, Ben
01-02 00:49Israel Cycling AcademySagiv, Guy
01-02 00:49Lotto SoudalGoethem, Brian van
01-02 00:49Movistar TeamMas, Lluís
01-02 00:49Movistar TeamRojas, José Joaquín
01-02 00:49Rally UHC CyclingBritton, Rob
01-02 00:49Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
01-02 00:49Rally UHC CyclingDal-Cin, Matteo
01-02 00:49Rally UHC CyclingEllsay, Nigel
01-02 00:49Rally UHC CyclingJoyce, Colin
01-02 00:49Rally UHC CyclingMcNulty, Brandon
01-02 00:49Rally UHC CyclingMurphy, Kyle
01-02 00:49Rally UHC CyclingOronte, Emerson
01-02 00:49Rally UHC CyclingTuft, Svein
01-02 00:49Roompot - CharlesBie, Sean De
01-02 00:49Roompot - CharlesSchip, Jan-Willem van
01-02 00:49Roompot - CharlesStaeyen, Michael Van
01-02 00:49Selección Nacional de Pista ÉliteGarikano, Luis Maria
01-02 00:49Selección Nacional de Pista ÉliteGómez, Josue
01-02 00:49Selección Nacional de Pista ÉliteLlaneras, Pau
01-02 00:49Selección Nacional de Pista ÉliteZuazubizkar, Illart
01-02 00:49Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
01-02 00:49Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
01-02 00:49Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
01-02 00:49Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
01-02 00:49Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
01-02 00:49Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
01-02 00:49Team Arkéa - SamsicGreipel, André
01-02 00:49Team Katusha AlpecinFabbro, Matteo
01-02 00:49Team Katusha AlpecinGonçalves, José
01-02 00:49Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
01-02 00:49Team Katusha AlpecinKittel, Marcel
01-02 00:49Team Katusha AlpecinNavarro, Dani
01-02 00:49Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
01-02 00:49Team Katusha AlpecinSpilak, Simon
01-02 00:49Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
01-02 00:49Team Katusha AlpecinZabel, Rick
01-02 00:49Team Katusha AlpecinZakarin, Ilnur
01-02 00:49Team Sauerland NRWGiesselmann, Michel
01-02 00:49Team Sauerland NRWSchweizer, Christoph
01-02 00:49Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
01-02 00:49Trek - SegafredoCiccone, Giulio
01-02 00:49Trek - SegafredoConci, Nicola
01-02 00:49Trek - SegafredoIrizar, Markel
01-02 00:49Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
01-02 00:49UAE Team EmiratesAru, Fabio
01-02 00:49UAE Team EmiratesMirza, Yousif
01-02 00:49Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
01-02 00:49Wanty - Gobert Cycling TeamDoubey, Fabien
01-02 00:49Wanty - Gobert Cycling TeamMelsen, Kevin Van
01-02 00:49Wanty - Gobert Cycling TeamVallée, Boris
01-02 00:49Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
01-02 00:49Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
01-02 00:49Wanty - Gobert Cycling TeamWinter, Ludwig De
01-02 00:39Amore e Vita - ProdirBernardinetti, Marco
01-02 00:39Amore e Vita - ProdirCelano, Danilo
01-02 00:39Amore e Vita - ProdirFicara, Pierpaolo
01-02 00:39Amore e Vita - ProdirFreuler, Jan-André
01-02 00:39Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
01-02 00:39Amore e Vita - ProdirMoncassin, Maxence
01-02 00:39Amore e Vita - ProdirNika, Iltjan
01-02 00:39Bike AidBichlmann, Daniel
01-02 00:39Bike AidCarstensen, Lucas
01-02 00:39Bike AidEngelen, Adne van
01-02 00:39Bike AidGrosser, Aaron
01-02 00:39Bike AidKoning, Peter
01-02 00:39Bike AidSchäfer, Timo
01-02 00:39Bike AidWolf, Justin
01-02 00:39Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
01-02 00:39Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
01-02 00:39Bora - HansgroheDrucker, Jempy
01-02 00:39Bora - HansgroheKennaugh, Peter
01-02 00:39Bora - HansgroheKonrad, Patrick
01-02 00:39Bora - HansgroheMajka, Rafał
01-02 00:39Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
01-02 00:39Caja Rural - Seguros RGABanaszek, Alan
01-02 00:39Caja Rural - Seguros RGACuadros, Alvaro
01-02 00:39Caja Rural - Seguros RGAGonzález, David
01-02 00:39Caja Rural - Seguros RGALastra, Jonathan
01-02 00:39Caja Rural - Seguros RGAMolina, Antonio
01-02 00:39Caja Rural - Seguros RGAMora, Sebastián
01-02 00:39Caja Rural - Seguros RGAMoreira, Mauricio
01-02 00:39Canyon DHBBostock, Matthew
01-02 00:39Canyon DHBMcCarthy, Robert-Jon
01-02 00:39Canyon DHBPaton, Alex
01-02 00:39Canyon DHBPearson, Dan
01-02 00:39Canyon DHBStedman, Max
01-02 00:39Canyon DHBStewart, Thomas
01-02 00:39Canyon DHBVaughan, Jacob
01-02 00:39Cofidis Solutions CréditsEdet, Nicolas
01-02 00:39Cofidis Solutions CréditsHansen, Jesper
01-02 00:39Cofidis Solutions CréditsHerrada, Jesús
01-02 00:39Cofidis Solutions CréditsHerrada, José
01-02 00:39Cofidis Solutions CréditsMaté, Luis Angel
01-02 00:39Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
01-02 00:39Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
01-02 00:39Direct EnergieBoudat, Thomas
01-02 00:39Direct EnergieGrellier, Fabien
01-02 00:39Direct EnergieNauleau, Bryan
01-02 00:39Direct EnergieQuéméneur, Perrig
01-02 00:39Direct EnergieSellier, Simon
01-02 00:39Direct EnergieSicard, Romain
01-02 00:39Direct EnergieTulik, Angelo
01-02 00:39Equipo EuskadiAzurmendi, Ibai
01-02 00:39Equipo EuskadiCuadrado, Unai
01-02 00:39Equipo EuskadiGoikoetxea, Peio
01-02 00:39Equipo EuskadiHiguita, Sergio
01-02 00:39Equipo EuskadiLópez, Diego
01-02 00:39Equipo EuskadiMartin, Gotzon
01-02 00:39Equipo EuskadiSoto, Antonio
01-02 00:39Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
01-02 00:39Euskadi Basque Country - MuriasLópez-Cózar, Juan Antonio
01-02 00:39Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Oscar
01-02 00:39Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
01-02 00:39Euskadi Basque Country - MuriasSamitier, Sergio
01-02 00:39Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
01-02 00:39Euskadi Basque Country - MuriasViejo, Jose Daniel
01-02 00:39EvoPro RacingAlafaci, Eugenio
01-02 00:39EvoPro RacingDowney, Mark
01-02 00:39EvoPro RacingFeeley, Daire
01-02 00:39EvoPro RacingKearney, Aaron
01-02 00:39EvoPro RacingMcGeough, Cormac
01-02 00:39EvoPro RacingMestre, Dominic
01-02 00:39EvoPro RacingZhupa, Eugert
01-02 00:39Interpro Cycling AcademyAguirre, Hernán
01-02 00:39Interpro Cycling AcademyBogdanovics, Maris
01-02 00:39Interpro Cycling AcademyCasanovas, David
01-02 00:39Interpro Cycling AcademyGuillonnet, Adrien
01-02 00:39Interpro Cycling AcademyHudry, Florian
01-02 00:39Interpro Cycling AcademySaramotins, Aleksejs
01-02 00:39Interpro Cycling AcademyTorres, Pablo
01-02 00:39Israel Cycling AcademyAndemeskel, Awet
01-02 00:39Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
01-02 00:39Israel Cycling AcademyCataford, Alex
01-02 00:39Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
01-02 00:39Israel Cycling AcademyNiv, Guy
01-02 00:39Israel Cycling AcademyPlaza, Rubén
01-02 00:39Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
01-02 00:39Lotto SoudalArmée, Sander
01-02 00:39Lotto SoudalFrison, Frederik
01-02 00:39Lotto SoudalLambrecht, Bjorg
01-02 00:39Lotto SoudalMonfort, Maxime
01-02 00:39Lotto SoudalNaesen, Lawrence
01-02 00:39Lotto SoudalVanhoucke, Harm
01-02 00:39Lotto SoudalWellens, Tim
01-02 00:39Movistar TeamBennati, Daniele
01-02 00:39Movistar TeamErviti, Imanol
01-02 00:39Movistar TeamOliveira, Nelson
01-02 00:39Movistar TeamPedrero, Antonio
01-02 00:39Movistar TeamRoelandts, Jürgen
01-02 00:39Movistar TeamValverde, Alejandro
01-02 00:39Movistar TeamVerona, Carlos
01-02 00:39Rally UHC CyclingAnderson, Ryan
01-02 00:39Rally UHC CyclingCoté, Pier-André
01-02 00:39Rally UHC CyclingHuffman, Evan
01-02 00:39Rally UHC CyclingMagner, Ty
01-02 00:39Rally UHC CyclingMannion, Gavin
01-02 00:39Rally UHC CyclingMurphy, John
01-02 00:39Rally UHC CyclingVos, Adam de
01-02 00:39Roompot - CharlesAsselman, Jesper
01-02 00:39Roompot - CharlesBoom, Lars
01-02 00:39Roompot - CharlesLeysen, Senne
01-02 00:39Roompot - CharlesLijke, Nick van der
01-02 00:39Roompot - CharlesReinders, Elmar
01-02 00:39Roompot - CharlesTimmermans, Justin
01-02 00:39Roompot - CharlesWeening, Pieter
01-02 00:39Selección Nacional de Pista ÉliteAmores, Julio Alberto
01-02 00:39Selección Nacional de Pista ÉliteBennassar, Joan
01-02 00:39Selección Nacional de Pista ÉliteBuades, Marc
01-02 00:39Selección Nacional de Pista ÉliteIribar, Unai
01-02 00:39Selección Nacional de Pista ÉlitePelegrí, Oscar
01-02 00:39Selección Nacional de Pista ÉliteRiera, Joan Albert
01-02 00:39Selección Nacional de Pista ÉliteTorres, Albert
01-02 00:39Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
01-02 00:39Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
01-02 00:39Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
01-02 00:39Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
01-02 00:39Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
01-02 00:39Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
01-02 00:39Sport Vlaanderen - BaloiseWillems, Thimo
01-02 00:39Team Arkéa - SamsicBarguil, Warren
01-02 00:39Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
01-02 00:39Team Arkéa - SamsicJarrier, Benoît
01-02 00:39Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
01-02 00:39Team Arkéa - SamsicMoinard, Amaël
01-02 00:39Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
01-02 00:39Team Arkéa - SamsicWagner, Robert
01-02 00:39Team Katusha AlpecinBattaglin, Enrico
01-02 00:39Team Katusha AlpecinBiermans, Jenthe
01-02 00:39Team Katusha AlpecinBoswell, Ian
01-02 00:39Team Katusha AlpecinCras, Steff
01-02 00:39Team Katusha AlpecinKochetkov, Pavel
01-02 00:39Team Katusha AlpecinSmit, Willie
01-02 00:39Team Katusha AlpecinTanfield, Harry
01-02 00:39Team Sauerland NRWHodapp, Johannes
01-02 00:39Team Sauerland NRWIntra, Felix
01-02 00:39Team Sauerland NRWKnolle, Jon
01-02 00:39Team Sauerland NRWKulbe, Lars
01-02 00:39Team Sauerland NRWLeinau, Joann
01-02 00:39Team Sauerland NRWLeinau, Louis
01-02 00:39Team Sauerland NRWMünstermann, Per Christian
01-02 00:39Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
01-02 00:39Trek - SegafredoDegenkolb, John
01-02 00:39Trek - SegafredoEg, Niklas
01-02 00:39Trek - SegafredoFelline, Fabio
01-02 00:39Trek - SegafredoGogl, Michael
01-02 00:39Trek - SegafredoMollema, Bauke
01-02 00:39Trek - SegafredoSkujiņš, Toms
01-02 00:39UAE Team EmiratesDurasek, Kristijan
01-02 00:39UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
01-02 00:39UAE Team EmiratesMarcato, Marco
01-02 00:39UAE Team EmiratesMartin, Daniel
01-02 00:39UAE Team EmiratesPetilli, Simone
01-02 00:39UAE Team EmiratesRavasi, Edward
01-02 00:39UAE Team EmiratesRiabushenko, Alexandr
01-02 00:39Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
01-02 00:39Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
01-02 00:39Wanty - Gobert Cycling TeamKreder, Wesley
01-02 00:39Wanty - Gobert Cycling TeamMartin, Guillaume
01-02 00:39Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
01-02 00:39Wanty - Gobert Cycling TeamMinnaard, Marco
01-02 00:39Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
01-02 22:06Amore e Vita - ProdirKanepejs, Deins
01-02 22:06Amore e Vita - ProdirMeucci, Andrea
01-02 22:06EvoPro RacingAlafaci, Eugenio
01-02 22:06EvoPro RacingMuela, Albert
01-02 22:06EvoPro RacingTeggart, Matthew
01-02 22:06Selección Nacional de Pista ÉliteGarikano, Luis Maria
01-02 22:06Selección Nacional de Pista ÉliteGómez, Josue
01-02 22:06Selección Nacional de Pista ÉliteLlaneras, Pau
01-02 22:06Selección Nacional de Pista ÉliteZuazubizkar, Illart
01-02 22:05Canyon DHBBostock, Matthew
01-02 22:05Canyon DHBHennessy, Jacob
01-02 22:05Canyon DHBMcCarthy, Robert-Jon
01-02 22:05Canyon DHBStedman, Max
01-02 22:05Canyon DHBTownsend, Rory
01-02 22:04Bike AidCarstensen, Lucas
01-02 22:04Bike AidGrosser, Aaron
01-02 22:04Bike AidHoller, Nikodemus
01-02 22:04Bike AidSchnapka, Matthias
01-02 22:04Equipo EuskadiAlonso, Mikel
01-02 22:04Equipo EuskadiGoikoetxea, Peio
01-02 22:04Equipo EuskadiZhyhunou, Dzmitry
01-02 22:04Team Sauerland NRWGiesselmann, Michel
01-02 22:04Team Sauerland NRWKulbe, Lars
01-02 22:04Team Sauerland NRWSchweizer, Christoph
01-02 22:03Interpro Cycling AcademyBogdanovics, Maris
01-02 22:03Interpro Cycling AcademyJones, Simon
01-02 22:03Interpro Cycling AcademyKoyama, Tomoya
01-02 22:03Interpro Cycling AcademyMizuno, Kyohei
01-02 22:03Interpro Cycling AcademyTorres, Pablo
01-02 22:02Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
01-02 22:02Rally UHC CyclingCoté, Pier-André
01-02 22:02Rally UHC CyclingDal-Cin, Matteo
01-02 22:02Rally UHC CyclingEllsay, Nigel
01-02 22:02Rally UHC CyclingJoyce, Colin
01-02 22:02Rally UHC CyclingMagner, Ty
01-02 22:02Rally UHC CyclingMurphy, John
01-02 22:02Rally UHC CyclingMurphy, Kyle
01-02 22:02Rally UHC CyclingOronte, Emerson
01-02 22:02Rally UHC CyclingTuft, Svein
01-02 22:01Israel Cycling AcademyBadilatti, Matteo
01-02 22:01Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
01-02 22:01Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
01-02 22:01Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
01-02 22:01Israel Cycling AcademyNiv, Guy
01-02 22:01Israel Cycling AcademyPerry, Ben
01-02 22:01Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
01-02 22:00Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
01-02 22:00Euskadi Basque Country - MuriasBravo, Garikoitz
01-02 22:00Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
01-02 22:00Euskadi Basque Country - MuriasIturria, Mikel
01-02 22:00Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
01-02 22:00Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
01-02 22:00Euskadi Basque Country - MuriasViejo, Jose Daniel
01-02 21:58Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
01-02 21:58Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
01-02 21:58Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
01-02 21:58Sport Vlaanderen - BaloiseWillems, Thimo
01-02 21:58Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
01-02 21:58Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
01-02 21:58Team Arkéa - SamsicGreipel, André
01-02 21:56Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
01-02 21:56Caja Rural - Seguros RGABanaszek, Alan
01-02 21:56Caja Rural - Seguros RGAGonzález, David
01-02 21:56Roompot - CharlesBie, Sean De
01-02 21:56Roompot - CharlesBoom, Lars
01-02 21:56Roompot - CharlesReinders, Elmar
01-02 21:56Roompot - CharlesSchip, Jan-Willem van
01-02 21:56Roompot - CharlesStaeyen, Michael Van
01-02 21:55Cofidis Solutions CréditsHofstetter, Hugo
01-02 21:55Cofidis Solutions CréditsLafay, Victor
01-02 21:55Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
01-02 21:55Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
01-02 21:55Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
01-02 21:55Direct EnergieBoudat, Thomas
01-02 21:55Direct EnergieSellier, Simon
01-02 21:55Direct EnergieTulik, Angelo
01-02 21:53Team Katusha AlpecinBattaglin, Enrico
01-02 21:53Team Katusha AlpecinCras, Steff
01-02 21:53Team Katusha AlpecinGonçalves, José
01-02 21:53Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
01-02 21:53Team Katusha AlpecinKittel, Marcel
01-02 21:53Team Katusha AlpecinNavarro, Dani
01-02 21:53Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
01-02 21:53Team Katusha AlpecinSmit, Willie
01-02 21:53Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
01-02 21:53Team Katusha AlpecinZabel, Rick
01-02 21:53Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
01-02 21:53Trek - SegafredoDegenkolb, John
01-02 21:53Trek - SegafredoIrizar, Markel
01-02 21:53Trek - SegafredoMollema, Bauke
01-02 21:53Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
01-02 21:51Lotto SoudalVanhoucke, Harm
01-02 21:51Movistar TeamRoelandts, Jürgen
01-02 21:51Movistar TeamVerona, Carlos
01-02 11:07Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
01-02 11:07Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
01-02 11:07Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
01-02 11:07Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
01-02 11:07Wanty - Gobert Cycling TeamVallée, Boris
01-02 11:07Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
01-02 11:07Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
01-02 00:49Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
01-02 00:49Lotto SoudalFrison, Frederik
01-02 00:49UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
01-02 00:49UAE Team EmiratesMarcato, Marco
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Trofeo Serra Tramuntana

Aktualizace 01-02 22:06: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 164) Začíná v so 2 úno 2019, 12:00

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.