Zweeler Winners!

Grand Slam of Darts Day 3

  1. Latasa: 58,88 €
  2. fdl: 40,48 €
  3. JKemps: 33,12 €
  4. freepad: 27,60 €
  5. JAGO: 23,92 €
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
09-10 18:55Cycling Team Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
09-10 18:55Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
09-10 18:55Cycling Team Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
09-10 18:54EvoPro RacingKearney, Aaron
09-10 18:53Amore e Vita - ProdirHishinuma, Yukinori
09-10 18:52Team Akros - ThömusDöring, Jonas
09-10 18:50St Michel - Auber 93Jakin, Alo
09-10 18:50St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
09-10 18:50St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
09-10 18:48Wanty - Gobert Cycling TeamDelacroix, Theo
09-10 18:48Wanty - Gobert Cycling TeamDoubey, Fabien
09-10 18:48Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
09-10 18:48Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
09-10 18:47Rally UHC CyclingCoté, Pier-André
09-10 18:47Rally UHC CyclingJoyce, Colin
09-10 18:45Cofidis Solutions CréditsFortin, Filippo
09-10 18:45Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
09-10 18:44Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
09-10 18:44Team Arkéa - SamsicFeillu, Brice
09-10 18:42Groupama - FDJBrunel, Alexys
09-10 18:42Groupama - FDJLe Gac, Olivier
09-10 18:35Vital Concept - B&B HotelsGarel, Adrien
09-10 18:35Vital Concept - B&B HotelsManzin, Lorrenzo
09-10 03:36Delko Marseille ProvenceFedeli, Alessandro
08-10 15:22Development Team SunwebEekhoff, Nils
08-10 15:22Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
08-10 15:22Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
08-10 15:22Team Arkéa - SamsicGreipel, André
08-10 15:20Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
08-10 15:20Delko Marseille ProvenceGuerin, Alexis
08-10 15:20Delko Marseille ProvenceTrarieux, Julien
08-10 15:20Development Team SunwebHeinschke, Leon
08-10 15:20Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
08-10 15:20Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
08-10 15:20Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
08-10 15:20Euskadi Basque Country - MuriasBerrade, Urko
08-10 15:20Euskadi Basque Country - MuriasIturria, Mikel
08-10 15:20Euskadi Basque Country - MuriasLópez-Cózar, Juan Antonio
08-10 15:20Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
08-10 15:20Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
08-10 15:20Israel Cycling AcademyRenard, Alexis
08-10 15:20Team Vorarlberg SanticGeismayr, Daniel
08-10 15:20Team Vorarlberg SanticMeiler, Lukas
08-10 15:20Team Vorarlberg SanticMeiler, Martin
08-10 15:20Total Direct EnergieBonifazio, Niccolò
08-10 15:20Total Direct EnergieBurgaudeau, Mathieu
08-10 15:11Cycling Team Wallonie-BruxellesIsta, Kevyn
08-10 15:11Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
08-10 15:11Cycling Team Wallonie-BruxellesPaasschens, Mathijs
08-10 15:11Cycling Team Wallonie-BruxellesPeyskens, Dimitri
08-10 15:11Cycling Team Wallonie-BruxellesSix, Franklin
08-10 15:11Cycling Team Wallonie-BruxellesTaminiaux, Lionel
08-10 15:11Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
08-10 15:09Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
08-10 15:09Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
08-10 15:07AG2R La MondialeGallopin, Tony
08-10 15:07EvoPro RacingKoning, Peter
08-10 15:04Team Differdange - GeBaFranz, Toni
08-10 15:00Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
07-10 08:43AG2R La MondialeBagdonas, Gediminas
07-10 08:43AG2R La MondialeDillier, Silvan
07-10 08:43AG2R La MondialeDuval, Julien
07-10 08:43AG2R La MondialeGougeard, Alexis
07-10 08:43AG2R La MondialeJauregui, Quentin
07-10 08:43AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
07-10 08:43AG2R La MondialeVenturini, Clément
07-10 08:43Amore e Vita - ProdirAppollonio, Davide
07-10 08:43Amore e Vita - ProdirBoyer, Kevin
07-10 08:43Amore e Vita - ProdirCelano, Danilo
07-10 08:43Amore e Vita - ProdirFicara, Pierpaolo
07-10 08:43Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
07-10 08:43Amore e Vita - ProdirRosini, Rubens
07-10 08:43Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
07-10 08:43Cofidis Solutions CréditsFine, Eddy
07-10 08:43Cofidis Solutions CréditsLaporte, Christophe
07-10 08:43Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
07-10 08:43Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
07-10 08:43Cofidis Solutions CréditsViviani, Attilio
07-10 08:43Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
07-10 08:43Delko Marseille ProvenceCombaud, Romain
07-10 08:43Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
07-10 08:43Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
07-10 08:43Delko Marseille ProvenceKasperkiewicz, Przemysław
07-10 08:43Delko Marseille ProvenceLeveau, Jérémy
07-10 08:43Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
07-10 08:43Delko Marseille ProvenceSiskevicius, Evaldas
07-10 08:43Development Team SunwebMaas, Edo
07-10 08:43Development Team SunwebMärkl, Niklas
07-10 08:43Development Team SunwebMobach, Jarno
07-10 08:43Development Team SunwebNaberman, Tim
07-10 08:43Development Team SunwebWacker, Ludvig Anton
07-10 08:43EvoPro RacingFeeley, Daire
07-10 08:43EvoPro RacingGate, Aaron
07-10 08:43EvoPro RacingMonk, Cyrus
07-10 08:43EvoPro RacingMudgway, Luke
07-10 08:43EvoPro RacingTeggart, Matthew
07-10 08:43EvoPro RacingWippert, Wouter
07-10 08:43Groupama - FDJArmirail, Bruno
07-10 08:43Groupama - FDJDelage, Mickaël
07-10 08:43Groupama - FDJDémare, Arnaud
07-10 08:43Groupama - FDJGeniets, Kévin
07-10 08:43Groupama - FDJGuarnieri, Jacopo
07-10 08:43Groupama - FDJKüng, Stefan
07-10 08:43Groupama - FDJSarreau, Marc
07-10 08:43Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
07-10 08:43Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
07-10 08:43Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
07-10 08:43Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
07-10 08:43Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
07-10 08:43Israel Cycling AcademyDunne, Conor
07-10 08:43Israel Cycling AcademySagiv, Guy
07-10 08:43Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
07-10 08:43Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
07-10 08:43Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
07-10 08:43Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
07-10 08:43Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
07-10 08:43Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVaubourzeix, Thomas
07-10 08:43Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
07-10 08:43Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
07-10 08:43Rally UHC CyclingMagner, Ty
07-10 08:43Rally UHC CyclingMannion, Gavin
07-10 08:43Rally UHC CyclingMurphy, John
07-10 08:43Rally UHC CyclingMurphy, Kyle
07-10 08:43Rally UHC CyclingOronte, Emerson
07-10 08:43Rally UHC CyclingVos, Adam de
07-10 08:43Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
07-10 08:43Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
07-10 08:43Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
07-10 08:43Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
07-10 08:43Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
07-10 08:43Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
07-10 08:43Sport Vlaanderen - BaloiseWillems, Thimo
07-10 08:43St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
07-10 08:43St Michel - Auber 93Feillu, Romain
07-10 08:43St Michel - Auber 93Hurel, Tony
07-10 08:43St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
07-10 08:43St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
07-10 08:43St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
07-10 08:43St Michel - Auber 93Thominet, Camille
07-10 08:43Team Akros - ThömusAebi, Antoine
07-10 08:43Team Akros - ThömusBachmann, Laurin
07-10 08:43Team Akros - ThömusGüller, Timo
07-10 08:43Team Akros - ThömusSelenati, Nico
07-10 08:43Team Akros - ThömusSuter, Joël
07-10 08:43Team Akros - ThömusVoisard, Yannis
07-10 08:43Team Akros - ThömusZobrist, Manuel
07-10 08:43Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
07-10 08:43Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
07-10 08:43Team Arkéa - SamsicLedanois, Kevin
07-10 08:43Team Arkéa - SamsicPichon, Laurent
07-10 08:43Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
07-10 08:43Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
07-10 08:43Team Differdange - GeBaMol, Wesley
07-10 08:43Team Differdange - GeBaPattyn, Jeroen
07-10 08:43Team Differdange - GeBaPetelin, Jan
07-10 08:43Team Differdange - GeBaRózsa, Balázs
07-10 08:43Team Differdange - GeBaThill, Tom
07-10 08:43Team Differdange - GeBaWinter, Laurin
07-10 08:43Team Vorarlberg SanticDíaz, José Manuel
07-10 08:43Team Vorarlberg SanticKuen, Maximilian
07-10 08:43Team Vorarlberg SanticOrrico, Davide
07-10 08:43Team Vorarlberg SanticSchelling, Patrick
07-10 08:43Team Vorarlberg SanticStüssi, Colin
07-10 08:43Team Vorarlberg SanticThalmann, Roland
07-10 08:43Total Direct EnergieCousin, Jérôme
07-10 08:43Total Direct EnergieHivert, Jonathan
07-10 08:43Total Direct EnergieNauleau, Bryan
07-10 08:43Total Direct EnergieOurselin, Paul
07-10 08:43Total Direct EnergiePetit, Adrien
07-10 08:43Total Direct EnergieTerpstra, Niki
07-10 08:43Total Direct EnergieTurgis, Anthony
07-10 08:43Vital Concept - B&B HotelsBacker, Bert De
07-10 08:43Vital Concept - B&B HotelsBoeckmans, Kris
07-10 08:43Vital Concept - B&B HotelsCoquard, Bryan
07-10 08:43Vital Concept - B&B HotelsErmenault, Corentin
07-10 08:43Vital Concept - B&B HotelsMorice, Julien
07-10 08:43Vital Concept - B&B HotelsMottier, Justin
07-10 08:43Vital Concept - B&B HotelsReza, Kévin
07-10 08:43Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
07-10 08:43Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
07-10 08:43Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
07-10 08:43Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
07-10 08:43Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
07-10 08:43Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
07-10 08:43Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
05-10 01:11Amore e Vita - ProdirTizza, Marco
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
09-10 18:55Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
09-10 18:55Cycling Team Wallonie-BruxellesPeyskens, Dimitri
09-10 18:55Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
09-10 18:54EvoPro RacingTeggart, Matthew
09-10 18:53Amore e Vita - ProdirCelano, Danilo
09-10 18:53Amore e Vita - ProdirFicara, Pierpaolo
09-10 18:53Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
09-10 18:52Team Akros - ThömusVoisard, Yannis
09-10 18:52Team Vorarlberg SanticGeismayr, Daniel
09-10 18:52Team Vorarlberg SanticSchelling, Patrick
09-10 18:50St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
09-10 18:50St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
09-10 18:50St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
09-10 18:48Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
09-10 18:48Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
09-10 18:48Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
09-10 18:48Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
09-10 18:47Rally UHC CyclingMannion, Gavin
09-10 18:47Rally UHC CyclingOronte, Emerson
09-10 18:45Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
09-10 18:45Cofidis Solutions CréditsFine, Eddy
09-10 18:44Team Arkéa - SamsicGreipel, André
09-10 18:44Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
09-10 18:42Groupama - FDJArmirail, Bruno
09-10 18:42Groupama - FDJGeniets, Kévin
09-10 18:35Vital Concept - B&B HotelsErmenault, Corentin
09-10 18:35Vital Concept - B&B HotelsMottier, Justin
09-10 03:36Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
08-10 15:22Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
08-10 15:22Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVaubourzeix, Thomas
08-10 15:20Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
08-10 15:20Delko Marseille ProvenceKasperkiewicz, Przemysław
08-10 15:20Delko Marseille ProvenceLeveau, Jérémy
08-10 15:20Development Team SunwebMaas, Edo
08-10 15:20Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
08-10 15:20Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
08-10 15:20Team Vorarlberg SanticDíaz, José Manuel
08-10 15:20Team Vorarlberg SanticKuen, Maximilian
08-10 15:20Total Direct EnergieNauleau, Bryan
08-10 15:20Total Direct EnergieOurselin, Paul
08-10 15:11Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
08-10 15:09Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
08-10 15:09Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
08-10 15:07AG2R La MondialeGougeard, Alexis
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Paris-Gien-Bourges

Aktualizace 09-10 18:56: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 142) Začíná v čt 10 říj 2019, 12:40

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.