Zweeler Winners!

Fantasy Premier League 16

  1. PSerino: € 47,36
  2. Hummelbikers: € 32,56
  3. haboka: € 22,69
  4. NAC Dongen: € 22,69
  5. Arneboy: € 22,69
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
02-10 23:40Team Dauner - AkkonSteigner, Kilian
02-10 23:40Team Lotto - Kern-HausKuhn, Jan
02-10 23:40Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
02-10 23:37Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
02-10 23:36Rally UHC CyclingDal-Cin, Matteo
02-10 23:35Israel Cycling AcademyBrändle, Matthias
02-10 23:35Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
02-10 23:35Israel Cycling AcademyDunne, Conor
02-10 23:35Israel Cycling AcademyMinali, Riccardo
02-10 23:32Team Dimension DataJanse van Rensburg, Reinardt
02-10 23:32Team Dimension DataTiller, Rasmus
02-10 23:31Team SunwebAndersen, Asbjørn Kragh
02-10 20:25Corendon - CircusMerlier, Tim
02-10 14:05Corendon - CircusPoel, Mathieu van der
02-10 11:31Vital Concept - B&B HotelsGenechten, Jonas Van
02-10 11:21Team Jumbo - VismaGroenewegen, Dylan
01-10 23:45Heizomat rad-net.deBenz, Pirmin
01-10 23:45Heizomat rad-net.deFranz, Marcel
01-10 23:45Heizomat rad-net.deHollmann, Juri
01-10 23:45Heizomat rad-net.dePeter, Janis
01-10 23:40Total Direct EnergieCousin, Jérôme
01-10 23:40Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
01-10 23:40Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
01-10 23:29Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
01-10 23:29Trek - SegafredoDebeaumarché, Nicolas
01-10 23:29Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
01-10 23:20Lotto SoudalKeukeleire, Jens
01-10 22:52Deceuninck - Quick-StepHonoré, Mikkel
01-10 06:59Bike AidBichlmann, Daniel
01-10 06:59Bike AidCarstensen, Lucas
01-10 06:59Bike AidDebesay, Mekseb
01-10 06:59Bike AidEngelen, Adne van
01-10 06:59Bike AidHoller, Nikodemus
01-10 06:59Bike AidSchnapka, Matthias
01-10 06:59Bike AidWolf, Justin
01-10 06:59Deceuninck - Quick-StepAsgreen, Kasper
01-10 06:59Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
01-10 06:59Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
01-10 06:59Deceuninck - Quick-StepKeisse, Iljo
01-10 06:59Deceuninck - Quick-StepMartinelli, Davide
01-10 06:59Deceuninck - Quick-StepSénéchal, Florian
01-10 06:59Deceuninck - Quick-StepSteimle, Jannik
01-10 06:59Gazprom - RusVeloBoev, Igor
01-10 06:59Gazprom - RusVeloKulikovskiy, Alexandr
01-10 06:59Gazprom - RusVeloKuriyanov, Stepan
01-10 06:59Gazprom - RusVeloNych, Artem
01-10 06:59Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
01-10 06:59Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
01-10 06:59Gazprom - RusVeloShilov, Sergey
01-10 06:59Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
01-10 06:59Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
01-10 06:59Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
01-10 06:59Israel Cycling AcademyJensen, August
01-10 06:59Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
01-10 06:59Israel Cycling AcademySagiv, Guy
01-10 06:59Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
01-10 06:59Lotto SoudalCampenaerts, Victor
01-10 06:59Lotto SoudalDewulf, Stan
01-10 06:59Lotto SoudalFrison, Frederik
01-10 06:59Lotto SoudalGoethem, Brian van
01-10 06:59Lotto SoudalMoer, Brent Van
01-10 06:59Lotto SoudalNaesen, Lawrence
01-10 06:59Lotto SoudalWouters, Enzo
01-10 06:59Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
01-10 06:59Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
01-10 06:59Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
01-10 06:59Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
01-10 06:59Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
01-10 06:59Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
01-10 06:59Sport Vlaanderen - BaloiseWillems, Thimo
01-10 06:59Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
01-10 06:59Team Arkéa - SamsicGreipel, André
01-10 06:59Team Arkéa - SamsicJarrier, Benoît
01-10 06:59Team Arkéa - SamsicPichon, Laurent
01-10 06:59Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
01-10 06:59Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
01-10 06:59Team Arkéa - SamsicWagner, Robert
01-10 06:59Team Jumbo - VismaEmden, Jos van
01-10 06:59Team Jumbo - VismaGrøndahl Jansen, Amund
01-10 06:59Team Jumbo - VismaHoorn, Taco van der
01-10 06:59Team Jumbo - VismaMartens, Paul
01-10 06:59Team Jumbo - VismaRoosen, Timo
01-10 06:59Team Jumbo - VismaTeunissen, Mike
01-10 06:59Team Jumbo - VismaWynants, Maarten
01-10 06:59Team Katusha AlpecinBiermans, Jenthe
01-10 06:59Team Katusha AlpecinDebusschere, Jens
01-10 06:59Team Katusha AlpecinDowsett, Alex
01-10 06:59Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
01-10 06:59Team Katusha AlpecinSmit, Willie
01-10 06:59Team Katusha AlpecinStrakhov, Dmitry
01-10 06:59Team Katusha AlpecinTanfield, Harry
01-10 06:59Team Lotto - Kern-HausDörrie, Marc
01-10 06:59Team Lotto - Kern-HausHeiduk, Kim Alexander
01-10 06:59Team Lotto - Kern-HausHuppertz, Joshua
01-10 06:59Team Lotto - Kern-HausKessler, Robert William
01-10 06:59Team Lotto - Kern-HausKnaup, Tobias
01-10 06:59Team Lotto - Kern-HausLübbers, Dorian
01-10 06:59Team Lotto - Kern-HausWeinzheimer, Richard
01-10 06:59Team Sauerland NRWGiesselmann, Michel
01-10 06:59Team Sauerland NRWHodapp, Johannes
01-10 06:59Team Sauerland NRWKnolle, Jon
01-10 06:59Team Sauerland NRWKulbe, Lars
01-10 06:59Team Sauerland NRWLeinau, Joann
01-10 06:59Team Sauerland NRWLeinau, Louis
01-10 06:59Team Sauerland NRWMünstermann, Per Christian
01-10 06:59Wanty - Gobert Cycling TeamBeullens, Cedric
01-10 06:59Wanty - Gobert Cycling TeamDecker, Alfdan De
01-10 06:59Wanty - Gobert Cycling TeamKreder, Wesley
01-10 06:59Wanty - Gobert Cycling TeamTrondsen, Trond Håkon
01-10 06:59Wanty - Gobert Cycling TeamVallée, Boris
01-10 06:59Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
01-10 06:59Wanty - Gobert Cycling TeamWinter, Ludwig De
01-10 06:55Bora - HansgroheAckermann, Pascal
01-10 06:55Bora - HansgroheBurghardt, Marcus
01-10 06:55Bora - HansgrohePfingsten, Christoph
01-10 06:55Bora - HansgroheSagan, Juraj
01-10 06:55Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
01-10 06:55Bora - HansgroheSchwarzmann, Michael
01-10 06:55Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
01-10 06:55Corendon - CircusBondt, Dries De
01-10 06:55Corendon - CircusJans, Roy
01-10 06:55Corendon - CircusJanssens, Jimmy
01-10 06:55Corendon - CircusRickaert, Jonas
01-10 06:55Corendon - CircusStallaert, Joeri
01-10 06:55Corendon - CircusVergaerde, Otto
01-10 06:55Corendon - CircusWalsleben, Philipp
01-10 06:55Heizomat rad-net.deHaller, Patrick
01-10 06:55Heizomat rad-net.deTreubel, Pascal
01-10 06:55Heizomat rad-net.deTschernoster, Jan
01-10 06:55Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
01-10 06:55Rally UHC CyclingCoté, Pier-André
01-10 06:55Rally UHC CyclingJoyce, Colin
01-10 06:55Rally UHC CyclingMagner, Ty
01-10 06:55Rally UHC CyclingMurphy, John
01-10 06:55Rally UHC CyclingMurphy, Kyle
01-10 06:55Rally UHC CyclingOronte, Emerson
01-10 06:55Roompot - CharlesGinneken, Sjoerd van
01-10 06:55Roompot - CharlesLammertink, Maurits
01-10 06:55Roompot - CharlesLijke, Nick van der
01-10 06:55Roompot - CharlesPoppel, Boy van
01-10 06:55Roompot - CharlesReinders, Elmar
01-10 06:55Roompot - CharlesStaeyen, Michael Van
01-10 06:55Roompot - CharlesTimmermans, Justin
01-10 06:55Team Dauner - AkkonBauer, Dominik
01-10 06:55Team Dauner - AkkonClauss, Marc
01-10 06:55Team Dauner - AkkonDonders, Jelle
01-10 06:55Team Dauner - AkkonFlautt, Oliver
01-10 06:55Team Dauner - AkkonHeider, Christopher
01-10 06:55Team Dauner - AkkonHeming, Miká
01-10 06:55Team Dauner - AkkonThurau, Sven
01-10 06:55Team Dimension DataBak, Lars
01-10 06:55Team Dimension DataCavendish, Mark
01-10 06:55Team Dimension DataEisel, Bernhard
01-10 06:55Team Dimension DataKonychev, Alexander
01-10 06:55Team Dimension DataThomson, Jay
01-10 06:55Team Dimension DataVenter, Jaco
01-10 06:55Team Dimension DataVermote, Julien
01-10 06:55Team INEOSBasso, Leonardo
01-10 06:55Team INEOSGołaś, Michał
01-10 06:55Team INEOSHalvorsen, Kristoffer
01-10 06:55Team INEOSKnees, Christian
01-10 06:55Team INEOSKwiatkowski, Michal
01-10 06:55Team INEOSLawless, Chris
01-10 06:55Team INEOSSwift, Ben
01-10 06:55Total Direct EnergieBonifazio, Niccolò
01-10 06:55Total Direct EnergieCardis, Romain
01-10 06:55Total Direct EnergieGaudin, Damien
01-10 06:55Total Direct EnergieLigthart, Pim
01-10 06:55Total Direct EnergiePetit, Adrien
01-10 06:55Total Direct EnergiePichot, Alexandre
01-10 06:55Total Direct EnergieTulik, Angelo
01-10 06:55Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
01-10 06:55Trek - SegafredoDegenkolb, John
01-10 06:55Trek - SegafredoFrame, Alex
01-10 06:55Trek - SegafredoKirsch, Alex
01-10 06:55Trek - SegafredoKort, Koen de
01-10 06:55Trek - SegafredoMosca, Jacopo
01-10 06:55Trek - SegafredoMullen, Ryan
01-10 06:55UAE Team EmiratesBohli, Tom
01-10 06:55UAE Team EmiratesBystrøm, Sven Erik
01-10 06:55UAE Team EmiratesDalla Valle, Nicolas
01-10 06:55UAE Team EmiratesGaviria, Fernando
01-10 06:55UAE Team EmiratesMolano, Sebastián
01-10 06:55UAE Team EmiratesOliveira, Ivo
01-10 06:55UAE Team EmiratesOliveira, Rui
01-10 06:55Vital Concept - B&B HotelsBacker, Bert De
01-10 06:55Vital Concept - B&B HotelsBoeckmans, Kris
01-10 06:55Vital Concept - B&B HotelsCoquard, Bryan
01-10 06:55Vital Concept - B&B HotelsLecroq, Jérémy
01-10 06:55Vital Concept - B&B HotelsMorice, Julien
01-10 06:55Vital Concept - B&B HotelsMottier, Justin
01-10 06:55Vital Concept - B&B HotelsReza, Kévin
30-09 19:44Team SunwebArndt, Nikias
30-09 19:44Team SunwebBol, Cees
30-09 19:44Team SunwebCurvers, Roy
30-09 19:44Team SunwebKämna, Lennard
30-09 19:44Team SunwebKanter, Max
30-09 19:44Team SunwebPedersen, Casper
30-09 19:44Team SunwebWalscheid, Max
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
03-10 11:42Team Jumbo - VismaGrøndahl Jansen, Amund
02-10 23:40Bike AidHoller, Nikodemus
02-10 23:40Team Dauner - AkkonDonders, Jelle
02-10 23:40Team Lotto - Kern-HausHeiduk, Kim Alexander
02-10 23:40Wanty - Gobert Cycling TeamDecker, Alfdan De
02-10 23:40Wanty - Gobert Cycling TeamKreder, Wesley
02-10 23:37Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
02-10 23:36Rally UHC CyclingJoyce, Colin
02-10 23:36Rally UHC CyclingOronte, Emerson
02-10 23:35Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
02-10 23:35Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
02-10 23:35Israel Cycling AcademyJensen, August
02-10 23:35Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
02-10 23:33Team Katusha AlpecinSmit, Willie
02-10 23:32Team Dimension DataCavendish, Mark
02-10 23:32Team Dimension DataVenter, Jaco
02-10 23:31Team SunwebPedersen, Casper
02-10 20:25Corendon - CircusJanssens, Jimmy
02-10 20:25Corendon - CircusStallaert, Joeri
02-10 11:31Vital Concept - B&B HotelsBacker, Bert De
02-10 11:21Team Jumbo - VismaRoosen, Timo
01-10 23:40Total Direct EnergieLigthart, Pim
01-10 23:40Wanty - Gobert Cycling TeamWinter, Ludwig De
01-10 23:40Wanty - Gobert Cycling TeamTrondsen, Trond Håkon
01-10 23:29Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
01-10 23:29Trek - SegafredoMosca, Jacopo
01-10 23:29Trek - SegafredoFrame, Alex
01-10 23:22Team INEOSSwift, Ben
01-10 23:20Lotto SoudalDewulf, Stan
01-10 22:52Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
01-10 15:05UAE Team EmiratesMolano, Sebastián
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Sparkassen Münsterland Giro

Aktualizace 02-10 23:42: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 168) Začíná v čt 3 říj 2019, 11:55

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.