Zweeler Winners!

RBC Heritage

  1. wongo: €55,04
  2. daniels: €37,84
  3. Cancellara73: €30,96
  4. Ralphbosch : €25,80
  5. supercheva: €22,36
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
02-04 17:17Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
02-04 17:12Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
02-04 17:10Cofidis Solutions CréditsFortin, Filippo
02-04 17:10Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
02-04 17:09Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
02-04 17:09Wanty - Gobert Cycling TeamWinter, Ludwig De
02-04 17:04Trek - SegafredoReijnen, Kiel
02-04 17:02EF Education First Pro CyclingModolo, Sacha
02-04 17:02EF Education First Pro CyclingOwen, Logan
02-04 17:02EF Education First Pro CyclingPhinney, Taylor
02-04 16:38Team Dimension DataEisel, Bernhard
02-04 13:48Lotto SoudalFrison, Frederik
02-04 10:30Team Jumbo - VismaRoosen, Timo
02-04 10:25Deceuninck - Quick-StepSénéchal, Florian
02-04 09:58Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
02-04 09:55CCC TeamGradek, Kamil
02-04 09:55CCC TeamHooydonck, Nathan Van
02-04 09:55CCC TeamKoch, Jonas
02-04 09:55CCC TeamSchär, Michael
01-04 20:41Team Katusha AlpecinSmit, Willie
01-04 20:41Team Katusha AlpecinTanfield, Harry
01-04 20:41Team Katusha AlpecinZabel, Rick
01-04 20:40Astana Pro TeamFominykh, Daniil
01-04 20:40Team SkyKnees, Christian
01-04 20:40Team SkyMoscon, Gianni
01-04 19:39Mitchelton - ScottStannard, Robert
01-04 14:50Team SunwebPedersen, Casper
01-04 13:09Team SkyBaarle, Dylan van
01-04 09:40Movistar TeamCastrillo, Jaime
31-03 11:38CCC TeamBernas, Paweł
31-03 11:38CCC TeamMareczko, Jakub
31-03 11:38CCC TeamSajnok, Szymon
31-03 11:38CCC TeamVentoso, Francisco
31-03 11:38Groupama - FDJKonovalovas, Ignatas
31-03 11:38Groupama - FDJKüng, Stefan
31-03 11:38Groupama - FDJLe Gac, Olivier
31-03 11:38Groupama - FDJScotson, Miles
31-03 11:38Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
31-03 11:38Mitchelton - ScottMezgec, Luka
31-03 11:38Team Dimension DataValgren, Michael
31-03 11:38Team Dimension DataVenter, Jaco
31-03 11:38Team Jumbo - VismaEenkhoorn, Pascal
31-03 11:38Team Jumbo - VismaWynants, Maarten
31-03 11:38Team SkySwift, Ben
31-03 11:38Team SunwebFröhlinger, Johannes
31-03 11:38Team SunwebHirschi, Marc
31-03 11:38Team SunwebStork, Florian
31-03 11:38Trek - SegafredoKort, Koen de
28-03 20:29Bahrain - MeridaSieberg, Marcel
23-03 13:20Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
23-03 13:20Cofidis Solutions CréditsLaporte, Christophe
23-03 13:20Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
23-03 13:20Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
23-03 13:20Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
23-03 13:20Cofidis Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
23-03 13:20Cofidis Solutions CréditsWaeytens, Zico
23-03 13:20Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
23-03 13:20Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
23-03 13:20Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
23-03 13:20Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
23-03 13:20Israel Cycling AcademyDunne, Conor
23-03 13:20Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
23-03 13:20Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
23-03 13:20Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
23-03 13:20Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
23-03 13:20Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
23-03 13:20Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
23-03 13:20Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
23-03 13:20Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
23-03 13:20Sport Vlaanderen - BaloiseWillems, Thimo
23-03 13:20Vital Concept - B&B HotelsBacker, Bert De
23-03 13:20Vital Concept - B&B HotelsBoeckmans, Kris
23-03 13:20Vital Concept - B&B HotelsCoquard, Bryan
23-03 13:20Vital Concept - B&B HotelsGarel, Adrien
23-03 13:20Vital Concept - B&B HotelsGenechten, Jonas Van
23-03 13:20Vital Concept - B&B HotelsMorice, Julien
23-03 13:20Vital Concept - B&B HotelsTurgis, Jimmy
23-03 13:20Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
23-03 13:20Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
23-03 13:20Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
23-03 13:20Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
23-03 13:20Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
23-03 13:20Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
23-03 13:17Corendon - CircusBondt, Dries De
23-03 13:17Corendon - CircusDevolder, Stijn
23-03 13:17Corendon - CircusHansen, Lasse Norman
23-03 13:17Corendon - CircusJans, Roy
23-03 13:17Corendon - CircusJanssens, Jimmy
23-03 13:17Corendon - CircusPoel, David van der
23-03 13:17Corendon - CircusVergaerde, Otto
23-03 13:17Direct EnergieCalmejane, Lilian
23-03 13:17Direct EnergieGaudin, Damien
23-03 13:17Direct EnergieLigthart, Pim
23-03 13:17Direct EnergiePetit, Adrien
23-03 13:17Direct EnergiePichot, Alexandre
23-03 13:17Direct EnergieTerpstra, Niki
23-03 13:17Direct EnergieTurgis, Anthony
23-03 13:17Mitchelton - ScottAffini, Edoardo
23-03 13:17Mitchelton - ScottBauer, Jack
23-03 13:17Mitchelton - ScottDurbridge, Luke
23-03 13:17Mitchelton - ScottEdmondson, Alexander
23-03 13:17Mitchelton - ScottHepburn, Michael
23-03 13:17Mitchelton - ScottJuul-Jensen, Chris
23-03 13:17Mitchelton - ScottScotson, Callum
23-03 13:17Team SkyBasso, Leonardo
23-03 13:17Team SkyDoull, Owain
23-03 13:17Team SkyHalvorsen, Kristoffer
23-03 13:17Team SkyLawless, Chris
23-03 13:17Team SkyRowe, Luke
23-03 13:17Team SkyStannard, Ian
23-03 13:17Team SunwebAndersen, Asbjørn Kragh
23-03 13:17Team SunwebAndersen, Søren Kragh
23-03 13:17Team SunwebBol, Cees
23-03 13:17Team SunwebCurvers, Roy
23-03 13:17Team SunwebKanter, Max
23-03 13:17Team SunwebWalscheid, Max
23-03 13:15Astana Pro TeamBallerini, Davide
23-03 13:15Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
23-03 13:15Astana Pro TeamBohórquez, Hernando
23-03 13:15Astana Pro TeamGidich, Yevgeniy
23-03 13:15Astana Pro TeamGruzdev, Dmitriy
23-03 13:15Astana Pro TeamHoule, Hugo
23-03 13:15Astana Pro TeamVreese, Laurens De
23-03 13:15Bora - HansgroheAckermann, Pascal
23-03 13:15Bora - HansgroheDrucker, Jempy
23-03 13:15Bora - HansgrohePfingsten, Christoph
23-03 13:15Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
23-03 13:15Bora - HansgroheSagan, Juraj
23-03 13:15Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
23-03 13:15Bora - HansgroheSchwarzmann, Michael
23-03 13:15Team Katusha AlpecinBiermans, Jenthe
23-03 13:15Team Katusha AlpecinDebusschere, Jens
23-03 13:15Team Katusha AlpecinHaller, Marco
23-03 13:15Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
23-03 13:15Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
23-03 13:15Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
23-03 13:15Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
23-03 13:13Team Dimension DataBak, Lars
23-03 13:13Team Dimension DataBoasson Hagen, Edvald
23-03 13:13Team Dimension DataJanse van Rensburg, Reinardt
23-03 13:13Team Dimension DataNizzolo, Giacomo
23-03 13:13Team Dimension DataTiller, Rasmus
23-03 13:13Team Dimension DataVermote, Julien
23-03 13:13UAE Team EmiratesBystrøm, Sven Erik
23-03 13:13UAE Team EmiratesGaviria, Fernando
23-03 13:13UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
23-03 13:13UAE Team EmiratesMarcato, Marco
23-03 13:13UAE Team EmiratesPhilipsen, Jasper
23-03 13:13UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
23-03 13:12AG2R La MondialeBagdonas, Gediminas
23-03 13:12AG2R La MondialeDenz, Nico
23-03 13:12AG2R La MondialeDillier, Silvan
23-03 13:12AG2R La MondialeDuval, Julien
23-03 13:12AG2R La MondialeGodon, Dorian
23-03 13:12AG2R La MondialeNaesen, Oliver
23-03 13:12AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
23-03 13:12Bahrain - MeridaColbrelli, Sonny
23-03 13:12Bahrain - MeridaGarcía Cortina, Iván
23-03 13:12Bahrain - MeridaHaussler, Heinrich
23-03 13:12Bahrain - MeridaKoren, Kristijan
23-03 13:12Bahrain - MeridaPibernik, Luka
23-03 13:12Bahrain - MeridaTratnik, Jan
23-03 13:12EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
23-03 13:12EF Education First Pro CyclingBettiol, Alberto
23-03 13:12EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
23-03 13:12EF Education First Pro CyclingDocker, Mitch
23-03 13:12EF Education First Pro CyclingLangeveld, Sebastian
23-03 13:12EF Education First Pro CyclingScully, Tom
23-03 13:12Lotto SoudalBenoot, Tiesj
23-03 13:12Lotto SoudalBlythe, Adam
23-03 13:12Lotto SoudalDewulf, Stan
23-03 13:12Lotto SoudalGoethem, Brian van
23-03 13:12Lotto SoudalKeukeleire, Jens
23-03 13:12Lotto SoudalMaes, Nikolas
23-03 13:12Lotto SoudalNaesen, Lawrence
23-03 13:12Trek - SegafredoFrame, Alex
23-03 13:12Trek - SegafredoKirsch, Alex
23-03 13:12Trek - SegafredoMullen, Ryan
23-03 13:12Trek - SegafredoPedersen, Mads
23-03 13:12Trek - SegafredoTheuns, Edward
23-03 13:10CCC TeamAvermaet, Greg Van
23-03 13:10CCC TeamHoecke, Gijs Van
23-03 13:10CCC TeamKeirsbulck, Guillaume Van
23-03 13:10Deceuninck - Quick-StepAsgreen, Kasper
23-03 13:10Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
23-03 13:10Deceuninck - Quick-StepGilbert, Philippe
23-03 13:10Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
23-03 13:10Deceuninck - Quick-StepKeisse, Iljo
23-03 13:10Deceuninck - Quick-StepLampaert, Yves
23-03 13:10Groupama - FDJGuarnieri, Jacopo
23-03 13:10Movistar TeamBennati, Daniele
23-03 13:10Movistar TeamErviti, Imanol
23-03 13:10Movistar TeamMas, Lluís
23-03 13:10Movistar TeamOliveira, Nelson
23-03 13:10Movistar TeamRoelandts, Jürgen
23-03 13:10Movistar TeamSütterlin, Jasha
23-03 13:10Movistar TeamValverde, Alejandro
23-03 13:10Team Jumbo - VismaPoppel, Danny van
04-03 19:28EF Education First Pro CyclingVanmarcke, Sep
30-01 13:13Trek - SegafredoStuyven, Jasper
26-01 13:49Team Jumbo - VismaTeunissen, Mike
11-01 21:07Bahrain - MeridaMohoric, Matej
09-01 00:09Deceuninck - Quick-StepJungels, Bob
04-01 23:56Team Jumbo - VismaHoorn, Taco van der
21-12 11:36Groupama - FDJDémare, Arnaud
18-12 19:24UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
17-12 11:29Team Jumbo - VismaGrøndahl Jansen, Amund
17-12 11:24Corendon - CircusPoel, Mathieu van der
13-12 10:37Trek - SegafredoDegenkolb, John
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
02-04 17:17Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
02-04 17:12Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
02-04 17:10Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
02-04 17:10Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
02-04 17:09Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
02-04 17:04Trek - SegafredoFrame, Alex
02-04 17:02EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
02-04 17:02EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
02-04 17:02EF Education First Pro CyclingVanmarcke, Sep
02-04 16:38Team Dimension DataNizzolo, Giacomo
02-04 13:48Lotto SoudalMaes, Nikolas
02-04 10:25Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
02-04 09:58Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
02-04 09:55CCC TeamAvermaet, Greg Van
02-04 09:55CCC TeamKeirsbulck, Guillaume Van
02-04 09:55CCC TeamMareczko, Jakub
02-04 09:55CCC TeamVentoso, Francisco
01-04 20:41Team Katusha AlpecinHaller, Marco
01-04 20:41Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
01-04 20:41Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
01-04 20:40Astana Pro TeamBohórquez, Hernando
01-04 20:40Team SkyBasso, Leonardo
01-04 20:40Team SkyStannard, Ian
01-04 14:50Team SunwebStork, Florian
01-04 13:09Team SkySwift, Ben
01-04 09:40Movistar TeamBennati, Daniele
31-03 11:38Team Dimension DataTiller, Rasmus
31-03 11:38Team SunwebAndersen, Søren Kragh
31-03 11:38Team SunwebKanter, Max
31-03 11:38Trek - SegafredoDegenkolb, John
28-03 20:29Bahrain - MeridaColbrelli, Sonny
28-03 10:49Mitchelton - ScottEdmondson, Alexander
27-03 21:59Mitchelton - ScottDurbridge, Luke
23-03 13:20Corendon - CircusPoel, David van der
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Dwars door Vlaanderen

Aktualizace 02-04 17:13: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 175) Začíná v st 3 dub 2019, 12:25

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.