Zweeler Winners!

Fantasy Premier League 16

  1. PSerino: 47,36 €
  2. Hummelbikers: 32,56 €
  3. haboka: 22,69 €
  4. NAC Dongen: 22,69 €
  5. Arneboy: 22,69 €
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
23-03 17:31Tarteletto - IsorexStockman, Abram
23-03 17:30Development Team SunwebSalmon, Martin
23-03 17:29Amore e Vita - ProdirGavars, Eriks-Toms
23-03 17:29Amore e Vita - ProdirKanepejs, Deins
23-03 17:27Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
23-03 17:27Roompot - CharlesGinneken, Sjoerd van
23-03 17:26Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
23-03 17:26Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
23-03 17:25Corendon - CircusWalsleben, Philipp
23-03 17:25Direct EnergieBurgaudeau, Mathieu
23-03 17:23Burgos - BHLopez, Daniel
23-03 17:23Burgos - BHPeñalver, Manuel
23-03 17:23Burgos - BHRobredo, Alvaro
23-03 17:22Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
23-03 17:22Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
23-03 15:34Roompot - CharlesTimmermans, Justin
22-03 21:27Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
22-03 21:22AG2R La MondialeBagdonas, Gediminas
22-03 15:08Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
21-03 18:36Trek - SegafredoMullen, Ryan
21-03 00:59Burgos - BHMadrazo, Angel
20-03 23:40Tarteletto - IsorexBoucher, David
20-03 23:40Tarteletto - IsorexBrande, Julien Van den
20-03 23:40Tarteletto - IsorexBreussegem, Elias Van
20-03 23:40Tarteletto - IsorexGroote, Arne De
20-03 23:40Tarteletto - IsorexJoseph, Thomas
20-03 23:40Tarteletto - IsorexMannaerts, Jelle
20-03 23:38Delko Marseille ProvenceGuerin, Alexis
20-03 23:38Delko Marseille ProvenceTrarieux, Julien
20-03 23:29Cycling Team Wallonie-BruxellesSix, Franklin
20-03 23:29Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
20-03 19:43Development Team SunwebSinschek, Nils
18-03 13:52Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
18-03 13:52Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
11-03 12:30Development Team SunwebEekhoff, Nils
11-03 12:30Development Team SunwebGall, Felix
11-03 12:30Development Team SunwebHeinschke, Leon
11-03 12:30Development Team SunwebKaterberg, Ben
11-03 12:30Development Team SunwebMärkl, Niklas
11-03 12:30Development Team SunwebMayrhofer, Marius
11-03 12:30Development Team SunwebMobach, Jarno
11-03 12:29Amore e Vita - ProdirAnsons, Kristers
11-03 12:29Amore e Vita - ProdirFreuler, Jan-André
11-03 12:29Amore e Vita - ProdirMeucci, Andrea
11-03 12:29Amore e Vita - ProdirMoncassin, Maxence
11-03 12:29Amore e Vita - ProdirNika, Iltjan
11-03 12:29Amore e Vita - ProdirSergis, Kaspars
11-03 12:29Amore e Vita - ProdirVivas, Federico
11-03 12:29Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
11-03 12:29Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
11-03 12:29Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
11-03 12:29Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
11-03 12:29Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
11-03 12:29Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVaubourzeix, Thomas
11-03 12:29Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
11-03 12:29St Michel - Auber 93Hurel, Tony
11-03 12:29St Michel - Auber 93Jakin, Alo
11-03 12:29St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
11-03 12:29St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
11-03 12:29St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
11-03 12:29St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
11-03 12:29St Michel - Auber 93Thominet, Camille
11-03 12:28Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
11-03 12:28Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
11-03 12:28Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
11-03 12:28Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
11-03 12:28Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
11-03 12:28Sport Vlaanderen - BaloiseVylder, Lindsay De
11-03 12:28Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
11-03 12:28Vital Concept - B&B HotelsBacker, Bert De
11-03 12:28Vital Concept - B&B HotelsErmenault, Corentin
11-03 12:28Vital Concept - B&B HotelsGarel, Adrien
11-03 12:28Vital Concept - B&B HotelsGenechten, Jonas Van
11-03 12:28Vital Concept - B&B HotelsLecroq, Jérémy
11-03 12:28Vital Concept - B&B HotelsMorice, Julien
11-03 12:28Vital Concept - B&B HotelsTurgis, Jimmy
11-03 12:28Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
11-03 12:28Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
11-03 12:28Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
11-03 12:28Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
11-03 12:28Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
11-03 12:28Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
11-03 12:28Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
11-03 12:27Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
11-03 12:27Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
11-03 12:27Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
11-03 12:27Israel Cycling AcademyDunne, Conor
11-03 12:27Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
11-03 12:27Israel Cycling AcademyPerry, Ben
11-03 12:27Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
11-03 12:27Riwal Readynez Cycling TeamHagen, Krister
11-03 12:27Riwal Readynez Cycling TeamKron, Andreas
11-03 12:27Riwal Readynez Cycling TeamMørch, Tobias
11-03 12:27Riwal Readynez Cycling TeamNorsgaard, Mathias
11-03 12:27Riwal Readynez Cycling TeamQuaade, Rasmus
11-03 12:27Riwal Readynez Cycling TeamStokbro, Andreas
11-03 12:27Riwal Readynez Cycling TeamVinther, Troels
11-03 12:27Roompot - CharlesAsselman, Jesper
11-03 12:27Roompot - CharlesBoom, Lars
11-03 12:27Roompot - CharlesPoppel, Boy van
11-03 12:27Roompot - CharlesReinders, Elmar
11-03 12:27Roompot - CharlesSchip, Jan-Willem van
11-03 12:27Roompot - CharlesSteels, Stijn
11-03 12:26Delko Marseille ProvenceAreruya, Joseph
11-03 12:26Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
11-03 12:26Delko Marseille ProvenceFilosi, Iuri
11-03 12:26Delko Marseille ProvenceJones, Brenton
11-03 12:26Delko Marseille ProvenceKasperkiewicz, Przemysław
11-03 12:26Delko Marseille ProvenceLeveau, Jérémy
11-03 12:26Delko Marseille ProvenceSiskevicius, Evaldas
11-03 12:26Direct EnergieCardis, Romain
11-03 12:26Direct EnergieGaudin, Damien
11-03 12:26Direct EnergieGène, Yohann
11-03 12:26Direct EnergieLigthart, Pim
11-03 12:26Direct EnergiePetit, Adrien
11-03 12:26Direct EnergiePichot, Alexandre
11-03 12:26Direct EnergieSellier, Simon
11-03 12:25Burgos - BHBico, Nuno
11-03 12:25Burgos - BHBol, Jetse
11-03 12:25Burgos - BHCabedo, Oscar
11-03 12:25Burgos - BHCubero, Jorge
11-03 12:25Burgos - BHEzquerra, Jesús
11-03 12:25Burgos - BHFernandes, José
11-03 12:25Burgos - BHGibson, Matthew
11-03 12:25Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
11-03 12:25Cofidis Solutions CréditsFortin, Filippo
11-03 12:25Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
11-03 12:25Cofidis Solutions CréditsMathis, Marco
11-03 12:25Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
11-03 12:25Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
11-03 12:25Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
11-03 12:25Corendon - CircusDevolder, Stijn
11-03 12:25Corendon - CircusHansen, Lasse Norman
11-03 12:25Corendon - CircusJanssens, Jimmy
11-03 12:25Corendon - CircusPoel, Mathieu van der
11-03 12:25Corendon - CircusStallaert, Joeri
11-03 12:25Corendon - CircusTrijp, Maarten van
11-03 12:25Corendon - CircusVermeersch, Gianni
11-03 12:23Androni Giocattoli - SidermecBenfatto, Marco
11-03 12:23Androni Giocattoli - SidermecFedrigo, Leonardo
11-03 12:23Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Mattia
11-03 12:23Androni Giocattoli - SidermecPelucchi, Matteo
11-03 12:23Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
11-03 12:23Androni Giocattoli - SidermecSpreafico, Matteo
11-03 12:23Androni Giocattoli - SidermecViel, Mattia
11-03 12:23Groupama - FDJArmirail, Bruno
11-03 12:23Groupama - FDJDelage, Mickaël
11-03 12:23Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
11-03 12:23Groupama - FDJSarreau, Marc
11-03 12:23Groupama - FDJScotson, Miles
11-03 12:23Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
11-03 12:23Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
11-03 12:23Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
11-03 12:23Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
11-03 12:23Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
11-03 12:23Team Arkéa - SamsicJarrier, Benoît
11-03 12:23Team Arkéa - SamsicPichon, Laurent
11-03 12:23Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
11-03 12:23Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
11-03 12:23Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
11-03 12:23Trek - SegafredoClarke, William
11-03 12:23Trek - SegafredoFrame, Alex
11-03 12:23Trek - SegafredoIrizar, Markel
11-03 12:23Trek - SegafredoKirsch, Alex
11-03 12:23Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
11-03 12:23Trek - SegafredoReijnen, Kiel
11-03 12:22AG2R La MondialeDenz, Nico
11-03 12:22AG2R La MondialeDumoulin, Samuel
11-03 12:22AG2R La MondialeDuval, Julien
11-03 12:22AG2R La MondialeGodon, Dorian
11-03 12:22AG2R La MondialeJauregui, Quentin
11-03 12:22AG2R La MondialeParet-Peintre, Aurélien
11-03 12:22AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
11-03 12:22Cycling Team Wallonie-BruxellesDehaes, Kenny
11-03 12:22Cycling Team Wallonie-BruxellesJules, Justin
11-03 12:22Cycling Team Wallonie-BruxellesMortier, Julien
11-03 12:22Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
11-03 12:22Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
11-03 12:22Cycling Team Wallonie-BruxellesSpengler, Lukas
11-03 12:22Cycling Team Wallonie-BruxellesTaminiaux, Lionel
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
23-03 17:30Development Team SunwebMayrhofer, Marius
23-03 17:29Amore e Vita - ProdirMeucci, Andrea
23-03 17:29Amore e Vita - ProdirNika, Iltjan
23-03 17:27Riwal Readynez Cycling TeamKron, Andreas
23-03 17:27Roompot - CharlesTimmermans, Justin
23-03 17:26Israel Cycling AcademyDunne, Conor
23-03 17:26Israel Cycling AcademyPerry, Ben
23-03 17:25Direct EnergieLigthart, Pim
23-03 17:25Corendon - CircusStallaert, Joeri
23-03 17:23Burgos - BHCabedo, Oscar
23-03 17:23Burgos - BHCubero, Jorge
23-03 17:23Burgos - BHFernandes, José
23-03 17:23Burgos - BHMadrazo, Angel
23-03 17:22Androni Giocattoli - SidermecSpreafico, Matteo
23-03 17:22Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
23-03 17:22AG2R La MondialeDenz, Nico
22-03 21:27Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
22-03 21:24Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
22-03 21:22AG2R La MondialeDuval, Julien
22-03 21:22AG2R La MondialeGodon, Dorian
22-03 15:08Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
21-03 18:36Trek - SegafredoIrizar, Markel
21-03 18:36Trek - SegafredoClarke, William
21-03 18:36Trek - SegafredoReijnen, Kiel
20-03 23:38Delko Marseille ProvenceFilosi, Iuri
20-03 23:38Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
20-03 23:29Cycling Team Wallonie-BruxellesDehaes, Kenny
20-03 23:29Cycling Team Wallonie-BruxellesMortier, Julien
20-03 19:43Development Team SunwebEekhoff, Nils
18-03 13:52Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
18-03 13:52Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Grand Prix de Denain

Aktualizace 23-03 17:32: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 149) Začíná v ne 24 bře 2019, 12:00

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.