Zweeler Winners!

Fantasy Premier League 16

  1. PSerino: € 47,36
  2. Hummelbikers: € 32,56
  3. haboka: € 22,69
  4. NAC Dongen: € 22,69
  5. Arneboy: € 22,69
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
21-02 18:50SovacBouzidi, Mohamed
21-02 18:49Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
21-02 18:49Euskadi Basque Country - MuriasBizkarra, Mikel
21-02 18:49Euskadi Basque Country - MuriasIntxausti, Beñat
21-02 18:49Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
21-02 18:48Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
21-02 18:48Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
21-02 18:48Riwal Readynez Cycling TeamEriksson, Lucas
21-02 18:47Androni Giocattoli - SidermecMuñoz, Daniel
21-02 18:47Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
21-02 18:46Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
21-02 18:45Burgos - BHRobredo, Alvaro
21-02 18:45Burgos - BHSessler, Nicolas
21-02 18:44EF Education First Pro CyclingDombrowski, Joe
21-02 18:44EF Education First Pro CyclingKangert, Tanel
21-02 18:44EF Education First Pro CyclingMorton, Lachlan
21-02 13:25Team Arkéa - SamsicFeillu, Brice
21-02 13:25Team Arkéa - SamsicMaison, Jérémy
21-02 13:25Trek - SegafredoFelline, Fabio
21-02 13:16Groupama - FDJFrankiny, Kilian
21-02 13:16Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
21-02 13:16Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
21-02 13:16Groupama - FDJMorabito, Steve
20-02 14:20Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
20-02 14:18Cycling Team Wallonie-BruxellesIsta, Kevyn
20-02 14:18Cycling Team Wallonie-BruxellesSix, Franklin
20-02 14:17Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
19-02 16:24Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
19-02 16:24Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
19-02 16:24Groupama - FDJRoux, Anthony
19-02 16:24Groupama - FDJSarreau, Marc
19-02 14:44Direct EnergieTulik, Angelo
15-02 17:38St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
15-02 17:38St Michel - Auber 93Hurel, Tony
15-02 17:38St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
15-02 17:38St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
15-02 17:38St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
15-02 17:38St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
15-02 17:38St Michel - Auber 93Thominet, Camille
15-02 17:37Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
15-02 17:37Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
15-02 17:37Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
15-02 17:37Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
15-02 17:37Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
15-02 17:37Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
15-02 17:37Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVaubourzeix, Thomas
15-02 17:37SovacBechlagheme, Abderrahmane
15-02 17:37SovacEvrard, Laurent
15-02 17:37SovacHamza, Abderrahmane Mehdi
15-02 17:37SovacMansouri, Hamza
15-02 17:37SovacMansouri, Islam
15-02 17:37SovacRebellin, Davide
15-02 17:37SovacSaidi, Nassim
15-02 17:36Delko Marseille ProvenceCombaud, Romain
15-02 17:36Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
15-02 17:36Delko Marseille ProvenceFernández, Delio
15-02 17:36Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
15-02 17:36Delko Marseille ProvenceGuerin, Alexis
15-02 17:36Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
15-02 17:36Delko Marseille ProvenceSchmidt, Fabien
15-02 17:36Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
15-02 17:36Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
15-02 17:36Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
15-02 17:36Euskadi Basque Country - MuriasBerrade, Urko
15-02 17:36Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
15-02 17:36Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
15-02 17:36Euskadi Basque Country - MuriasViejo, Dani
15-02 17:36Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
15-02 17:36Israel Cycling AcademyCataford, Alex
15-02 17:36Israel Cycling AcademyCimolai, Davide
15-02 17:36Israel Cycling AcademyEarle, Nathan
15-02 17:36Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
15-02 17:36Israel Cycling AcademyNiv, Guy
15-02 17:36Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
15-02 17:35Riwal Readynez Cycling TeamAaen, Jonas
15-02 17:35Riwal Readynez Cycling TeamBrøchner, Nicolai
15-02 17:35Riwal Readynez Cycling TeamKamp, Alexander
15-02 17:35Riwal Readynez Cycling TeamLunke, Sindre
15-02 17:35Riwal Readynez Cycling TeamQuaade, Rasmus
15-02 17:35Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
15-02 17:35Riwal Readynez Cycling TeamVinjebo, Emil
15-02 17:35Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
15-02 17:35Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
15-02 17:35Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
15-02 17:35Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
15-02 17:35Team Arkéa - SamsicLedanois, Kevin
15-02 17:35Team Arkéa - SamsicMoinard, Amaël
15-02 17:35Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
15-02 17:34Androni Giocattoli - SidermecBisolti, Alessandro
15-02 17:34Androni Giocattoli - SidermecBusato, Matteo
15-02 17:34Androni Giocattoli - SidermecFedrigo, Leonardo
15-02 17:34Androni Giocattoli - SidermecFlórez, Miguel
15-02 17:34Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Mattia
15-02 17:34Androni Giocattoli - SidermecSpreafico, Matteo
15-02 17:34Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
15-02 17:34Cofidis Solutions CréditsEdet, Nicolas
15-02 17:34Cofidis Solutions CréditsFortin, Filippo
15-02 17:34Cofidis Solutions CréditsLe Turnier, Mathias
15-02 17:34Cofidis Solutions CréditsPerez, Anthony
15-02 17:34Cofidis Solutions CréditsPérichon, Pierre-Luc
15-02 17:34Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
15-02 17:34Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
15-02 17:33Burgos - BHBico, Nuno
15-02 17:33Burgos - BHBol, Jetse
15-02 17:33Burgos - BHEzquerra, Jesús
15-02 17:33Burgos - BHGibson, Matthew
15-02 17:33Burgos - BHLangellotti, Victor
15-02 17:33Burgos - BHMitri, James
15-02 17:33Burgos - BHSureda, Jaume
15-02 17:33Cycling Team Wallonie-BruxellesJules, Justin
15-02 17:33Cycling Team Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
15-02 17:33Cycling Team Wallonie-BruxellesMortier, Julien
15-02 17:33Cycling Team Wallonie-BruxellesPaasschens, Mathijs
15-02 17:33Cycling Team Wallonie-BruxellesPeyskens, Dimitri
15-02 17:33Cycling Team Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
15-02 17:33Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
15-02 17:33Vital Concept - B&B HotelsBagot, Yoann
15-02 17:33Vital Concept - B&B HotelsCam, Maxime
15-02 17:33Vital Concept - B&B HotelsGautier, Cyril
15-02 17:33Vital Concept - B&B HotelsMottier, Justin
15-02 17:33Vital Concept - B&B HotelsRolland, Pierre
15-02 17:33Vital Concept - B&B HotelsTurgis, Jimmy
15-02 17:32EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
15-02 17:32EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
15-02 17:32EF Education First Pro CyclingCarthy, Hugh
15-02 17:32EF Education First Pro CyclingHofland, Moreno
15-02 17:32EF Education First Pro CyclingOwen, Logan
15-02 17:32EF Education First Pro CyclingVanmarcke, Sep
15-02 17:32EF Education First Pro CyclingWhelan, Jimmy
15-02 17:31Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
15-02 17:31Trek - SegafredoBernard, Julien
15-02 17:31Trek - SegafredoCiccone, Giulio
15-02 17:31Trek - SegafredoConci, Nicola
15-02 17:31Trek - SegafredoFrame, Alex
15-02 17:31Trek - SegafredoGogl, Michael
15-02 17:31Trek - SegafredoPantano, Jarlinson
15-02 17:30AG2R La MondialeCherel, Mikaël
15-02 17:30AG2R La MondialeDupont, Hubert
15-02 17:30AG2R La MondialeGeniez, Alexandre
15-02 17:30AG2R La MondialeGougeard, Alexis
15-02 17:30AG2R La MondialePeters, Nans
15-02 17:30Groupama - FDJMolard, Rudy
15-02 17:30Groupama - FDJPreidler, Georg
15-02 17:29Direct EnergieBoudat, Thomas
15-02 17:29Direct EnergieBurgaudeau, Mathieu
15-02 17:29Direct EnergieCousin, Jérôme
15-02 17:29Direct EnergieHivert, Jonathan
15-02 17:29Direct EnergieOurselin, Paul
15-02 17:29Direct EnergieSellier, Simon
22-01 18:39Vital Concept - B&B HotelsVichot, Arthur
18-01 18:06Direct EnergieCalmejane, Lilian
15-01 16:55AG2R La MondialeBardet, Romain
06-01 17:56AG2R La MondialeVuillermoz, Alexis
20-12 17:07Groupama - FDJPinot, Thibaut
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
21-02 18:50Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
21-02 18:50SovacBechlagheme, Abderrahmane
21-02 18:48Israel Cycling AcademyCimolai, Davide
21-02 18:48Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
21-02 18:48Israel Cycling AcademyEarle, Nathan
21-02 18:48Israel Cycling AcademyNiv, Guy
21-02 18:47Androni Giocattoli - SidermecBisolti, Alessandro
21-02 18:47Androni Giocattoli - SidermecFedrigo, Leonardo
21-02 18:46Cofidis Solutions CréditsFortin, Filippo
21-02 18:45Burgos - BHEzquerra, Jesús
21-02 18:44EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
21-02 18:44EF Education First Pro CyclingOwen, Logan
21-02 18:44EF Education First Pro CyclingWhelan, Jimmy
21-02 18:43Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
21-02 13:25Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
21-02 13:25Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
21-02 13:25Trek - SegafredoFrame, Alex
21-02 13:16Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
21-02 13:16Groupama - FDJRoux, Anthony
21-02 13:16Groupama - FDJSarreau, Marc
20-02 14:20Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
20-02 14:18Cycling Team Wallonie-BruxellesJules, Justin
20-02 14:18Cycling Team Wallonie-BruxellesMortier, Julien
20-02 14:17Delko Marseille ProvenceFernández, Delio
19-02 14:45Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
19-02 14:45Euskadi Basque Country - MuriasViejo, Dani
19-02 14:45Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
19-02 14:44Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
19-02 14:44Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
19-02 14:44Direct EnergieSellier, Simon
19-02 14:42Burgos - BHBol, Jetse
19-02 14:42Delko Marseille ProvenceGuerin, Alexis
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Tour du Haut-Var

Aktualizace 21-02 18:51: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 122) Začíná v pá 22 úno 2019, 13:10

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.