Zweeler Winners!

Volta ao Algarve stage 2

  1. St Domingo: € 42,69
  2. tchmil85: € 29,35
  3. itturria: € 24,02
  4. Dilligaf: € 20,01
  5. Uilenhof: € 17,34
  6. fyzik: € 15,25
green-box
Přihlaste se, prosím...

NBA (Teams) 21/22-02

€ 5,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 01:00

Výherní bank

€ 80

Spring CyClassics Game

€ 10,00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

€ 10.000

stamp

Spring CyClassics Game (RtAM)

€ 5,00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

Tour des Alpes-Maritimes et du Var

€ 2,50 podle týmu
pá 21 úno 2020, 11:15

Výherní bank

€ 106

World Cup Crans Montana Downhill Women

€ 2,50 podle týmu
pá 21 úno 2020, 10:05

Výherní bank

€ 50

Vuelta a Andalucía stage 3

€ 1,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 12:00

Výherní bank

€ 50

Volta ao Algarve stage 3

€ 1,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 13:05

Výherní bank

€ 50

Eredivisie (Teams) 24

€ 5,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 20:00

Výherní bank

€ 200

Bundesliga (Teams) 23

€ 5,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 20:30

Výherní bank

€ 100

LaLiga (Teams) 25

€ 5,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 21:00

Výherní bank

€ 100

stamp

Fantasy Premier League 27 (RtPL)

€ 3,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 16:00
slide-tickets

World Cup Crans Montana Downhill 2 Women

€ 2,50 podle týmu
so 22 úno 2020, 10:30

Výherní bank

€ 50

Premier League (Teams) 27

€ 5,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 13:30

Výherní bank

€ 150

Serie A (Teams) 25

€ 5,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 15:00

Výherní bank

€ 100

Fantasy Premier League 27

€ 5,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 16:00

Výherní bank

€ 80

Fantasy Eredivisie 24

€ 5,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 18:30

Výherní bank

€ 80

Super League (Teams) 24

€ 5,00 podle týmu
ne 23 úno 2020, 14:30

Výherní bank

€ 125

Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
05-10 21:49Mitchelton - ScottChaves, Esteban
05-10 19:16Giotti Victoria - PalomarDima, Emil
05-10 19:14Amore e Vita - ProdirCelano, Danilo
05-10 19:14Amore e Vita - ProdirMeucci, Andrea
05-10 19:11Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
05-10 19:11Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
05-10 19:10Team Arkéa - SamsicDoleatto, Aurélien
05-10 19:09AG2R La MondialeCherel, Mikaël
05-10 19:08Astana Pro TeamFuglsang, Jakob
05-10 19:07EF Education First Pro CyclingMorton, Lachlan
05-10 19:07EF Education First Pro CyclingVanmarcke, Sep
05-10 19:07EF Education First Pro CyclingWalls, Matt
05-10 19:06Movistar TeamValverde, Alejandro
05-10 19:04Trek - SegafredoConci, Nicola
05-10 19:04Trek - SegafredoMosca, Jacopo
05-10 01:09AG2R La MondialeWarbasse, Larry
04-10 16:11Team INEOSSosa, Ivan
04-10 11:53Bardiani - CSFOrsini, Umberto
04-10 11:53Bardiani - CSFRomano, Francesco
04-10 11:53Bardiani - CSFRota, Lorenzo
04-10 11:53Bardiani - CSFSavini, Daniel
03-10 23:54Biesse CarreraBosini, Diego
03-10 23:54Biesse CarreraRavanelli, Simone
03-10 23:54Gazprom - RusVeloKulikovskiy, Alexandr
03-10 23:54Gazprom - RusVeloKuriyanov, Stepan
03-10 23:54Mitchelton - ScottGroves, Kaden
03-10 23:54Movistar TeamCarapaz, Richard
03-10 23:54Movistar TeamVerona, Carlos
03-10 23:54Team ColpackMeo, Felix James
03-10 23:54Team ColpackPierantozzi, Lucio
03-10 23:49Mitchelton - ScottGrmay, Tsgabu
03-10 23:49Mitchelton - ScottSchultz, Nick
03-10 23:39Team Jumbo - VismaBennett, George
03-10 22:53Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaCiuccarelli, Riccardo
03-10 22:49Neri – Selle Italia – KTMBartolozzi, Andrea
03-10 22:49Neri – Selle Italia – KTMIacchi, Alessandro
03-10 22:48Neri – Selle Italia – KTMGabburo, Davide
03-10 20:27Astana Pro TeamCataldo, Dario
01-10 15:06UAE Team EmiratesMarcato, Marco
01-10 07:21Androni Giocattoli - SidermecBais, Mattia
01-10 07:21Androni Giocattoli - SidermecBelletti, Manuel
01-10 07:21Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
01-10 07:21Androni Giocattoli - SidermecGavazzi, Francesco
01-10 07:21Androni Giocattoli - SidermecMontaguti, Matteo
01-10 07:21Androni Giocattoli - SidermecMuñoz, Daniel
01-10 07:21Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
01-10 07:21Astana Pro TeamBallerini, Davide
01-10 07:21Astana Pro TeamBoaro, Manuele
01-10 07:21Astana Pro TeamGregaard Wilsly, Jonas
01-10 07:21Astana Pro TeamHoule, Hugo
01-10 07:21Astana Pro TeamNatarov, Yuriy
01-10 07:21Astana Pro TeamSanchez, Luis León
01-10 07:21Astana Pro TeamVreese, Laurens De
01-10 07:21EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
01-10 07:21EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
01-10 07:21EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
01-10 07:21EF Education First Pro CyclingBrown, Nathan
01-10 07:21EF Education First Pro CyclingCaicedo, Jonathan
01-10 07:21EF Education First Pro CyclingMcLay, Dan
01-10 07:21EF Education First Pro CyclingModolo, Sacha
01-10 07:21Gazprom - RusVeloBoev, Igor
01-10 07:21Gazprom - RusVeloLandi, Marco
01-10 07:21Gazprom - RusVeloNych, Artem
01-10 07:21Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
01-10 07:21Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
01-10 07:21Gazprom - RusVeloShilov, Sergey
01-10 07:21Giotti Victoria - PalomarKobayashi, Marino
01-10 07:21Giotti Victoria - PalomarOnesti, Emanuele
01-10 07:21Giotti Victoria - PalomarStacchiotti, Riccardo
01-10 07:21Giotti Victoria - PalomarSterbini, Simone
01-10 07:21Giotti Victoria - PalomarVulcan, Denis
01-10 07:21Giotti Victoria - PalomarZurlo, Federico
01-10 07:21Mitchelton - ScottAffini, Edoardo
01-10 07:21Mitchelton - ScottAlbasini, Michael
01-10 07:21Mitchelton - ScottHaig, Jack
01-10 07:21Mitchelton - ScottHepburn, Michael
01-10 07:21Mitchelton - ScottSmith, Dion
01-10 07:21Mitchelton - ScottStannard, Robert
01-10 07:21Mitchelton - ScottTrentin, Matteo
01-10 07:21Movistar TeamBarbero, Carlos
01-10 07:21Movistar TeamBetancur, Carlos
01-10 07:21Movistar TeamCastrillo, Jaime
01-10 07:21Movistar TeamLanda, Mikel
01-10 07:21Movistar TeamPrades, Eduard
01-10 07:21Movistar TeamRoelandts, Jürgen
01-10 07:21Movistar TeamSütterlin, Jasha
01-10 07:21Nippo - Vini Fantini - FaizanèBagioli, Nicola
01-10 07:21Nippo - Vini Fantini - FaizanèBou, Joan
01-10 07:21Nippo - Vini Fantini - FaizanèCanola, Marco
01-10 07:21Nippo - Vini Fantini - FaizanèHatsuyama, Sho
01-10 07:21Nippo - Vini Fantini - FaizanèLonardi, Giovanni
01-10 07:21Nippo - Vini Fantini - FaizanèNakane, Hideto
01-10 07:21Nippo - Vini Fantini - FaizanèOsorio, Alejandro
01-10 07:21Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaBonifazio, Leonardo
01-10 07:21Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaDi Sante, Antonio
01-10 07:21Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaGraziato, Nicola
01-10 07:21Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaMazzucco, Fabio
01-10 07:21Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaPuccioni, Dario
01-10 07:21Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaPugi, Gianni
01-10 07:21Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaSalvietti, Niccolò
01-10 07:21Team Arkéa - SamsicBarguil, Warren
01-10 07:21Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
01-10 07:21Team Arkéa - SamsicFeillu, Brice
01-10 07:21Team Arkéa - SamsicGesbert, Elie
01-10 07:21Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
01-10 07:21Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
01-10 07:21Team Arkéa - SamsicMaison, Jérémy
01-10 07:21Team ColpackColnaghi, Luca
01-10 07:21Team ColpackDouble, Paul
01-10 07:21Team ColpackDuranti, Jalel
01-10 07:21Team ColpackGaravaglia, Giacomo
01-10 07:21Team ColpackMasotto, Giulio
01-10 07:21Team ColpackRocchetti, Filippo
01-10 07:21Team ColpackToniatti, Andrea
01-10 07:21Team INEOSBasso, Leonardo
01-10 07:21Team INEOSBernal, Egan
01-10 07:21Team INEOSCastroviejo, Jonathan
01-10 07:21Team INEOSGeoghegan Hart, Tao
01-10 07:21Team INEOSMoscon, Gianni
01-10 07:21Team INEOSNarváez, Jhonatan
01-10 07:21Team INEOSRosa, Diego
01-10 07:17AG2R La MondialeChevrier, Clément
01-10 07:17AG2R La MondialeDomont, Axel
01-10 07:17AG2R La MondialeDupont, Hubert
01-10 07:17AG2R La MondialeFrank, Mathias
01-10 07:17AG2R La MondialeHänninen, Jaakko
01-10 07:17AG2R La MondialeLatour, Pierre
01-10 07:17Amore e Vita - ProdirAppollonio, Davide
01-10 07:17Amore e Vita - ProdirFicara, Pierpaolo
01-10 07:17Amore e Vita - ProdirHishinuma, Yukinori
01-10 07:17Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
01-10 07:17Amore e Vita - ProdirRosini, Rubens
01-10 07:17Amore e Vita - ProdirTizza, Marco
01-10 07:17Bahrain - MeridaAgnoli, Valerio
01-10 07:17Bahrain - MeridaArashiro, Yukiya
01-10 07:17Bahrain - MeridaBauhaus, Phil
01-10 07:17Bahrain - MeridaColbrelli, Sonny
01-10 07:17Bahrain - MeridaGarcía Cortina, Iván
01-10 07:17Bahrain - MeridaGarosio, Andrea
01-10 07:17Bahrain - MeridaSieberg, Marcel
01-10 07:17Bardiani - CSFAlbanese, Vincenzo
01-10 07:17Bardiani - CSFBarbin, Enrico
01-10 07:17Bardiani - CSFBresciani, Michael
01-10 07:17Bardiani - CSFCarboni, Giovanni
01-10 07:17Bardiani - CSFCovili, Luca
01-10 07:17Bardiani - CSFGuardini, Andrea
01-10 07:17Bardiani - CSFMaestri, Mirco
01-10 07:17Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeBaroncini, Filippo
01-10 07:17Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeCastaño, Sebastian
01-10 07:17Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeFiaschi, Tommaso
01-10 07:17Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeParisini, Nicolò
01-10 07:17Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzePeña, Wilson Estiben
01-10 07:17Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzePesenti, Thomas
01-10 07:17Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeStoček , Matúš
01-10 07:17Biesse CarreraAmici, Alberto
01-10 07:17Biesse CarreraBerzi, Andrea
01-10 07:17Biesse CarreraCarboni, Matteo
01-10 07:17Biesse CarreraColombo, Raul
01-10 07:17Biesse CarreraMenegotto, Jacopo
01-10 07:17Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
01-10 07:17Caja Rural - Seguros RGAAranburu, Alex
01-10 07:17Caja Rural - Seguros RGAChernetskii, Sergei
01-10 07:17Caja Rural - Seguros RGAIrisarri, Jon
01-10 07:17Caja Rural - Seguros RGALastra, Jonathan
01-10 07:17Caja Rural - Seguros RGAMalucelli, Matteo
01-10 07:17Caja Rural - Seguros RGARodríguez, Cristian
01-10 07:17Groupama - FDJBonnet, William
01-10 07:17Groupama - FDJGaudu, David
01-10 07:17Groupama - FDJMadouas, Valentin
01-10 07:17Groupama - FDJMolard, Rudy
01-10 07:17Groupama - FDJMorabito, Steve
01-10 07:17Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
01-10 07:17Groupama - FDJRoux, Anthony
01-10 07:17Neri – Selle Italia – KTMFortunato, Lorenzo
01-10 07:17Neri – Selle Italia – KTMGonzález, Roberto
01-10 07:17Neri – Selle Italia – KTMMarengo, Umberto
01-10 07:17Neri – Selle Italia – KTMPacioni, Luca
01-10 07:17Neri – Selle Italia – KTMSchönberger, Sebastian
01-10 07:17Neri – Selle Italia – KTMVelasco, Simone
01-10 07:17Neri – Selle Italia – KTMVisconti, Giovanni
01-10 07:17Team Jumbo - VismaBouwman, Koen
01-10 07:17Team Jumbo - VismaLindeman, Bert-Jan
01-10 07:17Team Jumbo - VismaPowless, Neilson
01-10 07:17Team Jumbo - VismaTier, Floris De
01-10 07:17Team Jumbo - VismaTolhoek, Antwan
01-10 07:17Team Jumbo - VismaVingegaard, Jonas
01-10 07:17Trek - SegafredoBernard, Julien
01-10 07:17Trek - SegafredoCiccone, Giulio
01-10 07:17Trek - SegafredoGogl, Michael
01-10 07:17Trek - SegafredoMollema, Bauke
01-10 07:17Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
01-10 07:17Trek - SegafredoPorte, Richie
01-10 07:17Trek - SegafredoSkujiņš, Toms
01-10 07:17UAE Team EmiratesBeers, Matthew
01-10 07:17UAE Team EmiratesDalla Valle, Nicolas
01-10 07:17UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
01-10 07:17UAE Team EmiratesGaviria, Fernando
01-10 07:17UAE Team EmiratesMori, Manuele
01-10 07:17UAE Team EmiratesOliveira, Rui
01-10 07:17UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
01-10 07:17Wanty - Gobert Cycling TeamClercq, Bart De
01-10 07:17Wanty - Gobert Cycling TeamDoubey, Fabien
01-10 07:17Wanty - Gobert Cycling TeamMartin, Guillaume
01-10 07:17Wanty - Gobert Cycling TeamMinnaard, Marco
01-10 07:17Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
01-10 07:17Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
06-10 00:04Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
06-10 00:04Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
05-10 21:49Mitchelton - ScottSchultz, Nick
05-10 19:16Giotti Victoria - PalomarSterbini, Simone
05-10 19:16Team ColpackGaravaglia, Giacomo
05-10 19:14Amore e Vita - ProdirRosini, Rubens
05-10 19:14Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaDi Sante, Antonio
05-10 19:10Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
05-10 19:09AG2R La MondialeDomont, Axel
05-10 19:07EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
05-10 19:07EF Education First Pro CyclingBrown, Nathan
05-10 19:07EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
05-10 19:06Movistar TeamCastrillo, Jaime
05-10 19:04Trek - SegafredoCiccone, Giulio
05-10 19:04Trek - SegafredoPorte, Richie
05-10 01:11Amore e Vita - ProdirTizza, Marco
04-10 16:11Team INEOSCastroviejo, Jonathan
04-10 16:11Team INEOSNarváez, Jhonatan
04-10 09:20Bahrain - MeridaAgnoli, Valerio
03-10 23:54Giotti Victoria - PalomarVulcan, Denis
03-10 23:54Movistar TeamRoelandts, Jürgen
03-10 23:54Gazprom - RusVeloLandi, Marco
03-10 23:54Team ColpackColnaghi, Luca
03-10 23:54Team ColpackMasotto, Giulio
03-10 23:54Movistar TeamSütterlin, Jasha
03-10 23:49Mitchelton - ScottTrentin, Matteo
03-10 23:49Mitchelton - ScottAlbasini, Michael
03-10 23:49Mitchelton - ScottHepburn, Michael
03-10 22:54Bardiani - CSFCovili, Luca
03-10 22:54Bardiani - CSFMaestri, Mirco
03-10 22:54Bardiani - CSFBresciani, Michael
03-10 22:53Bardiani - CSFCarboni, Giovanni
03-10 22:53Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaBonifazio, Leonardo
03-10 22:48Neri – Selle Italia – KTMPacioni, Luca
03-10 22:48Neri – Selle Italia – KTMGonzález, Roberto
03-10 22:48Neri – Selle Italia – KTMVisconti, Giovanni
03-10 20:27Astana Pro TeamGregaard Wilsly, Jonas
03-10 20:27Astana Pro TeamNatarov, Yuriy
03-10 10:21Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
01-10 15:06UAE Team EmiratesBeers, Matthew
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Gran Premio Bruno Beghelli

Aktualizace 05-10 19:17: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 166) Začíná v ne 6 říj 2019, 11:45

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.