Zweeler Winners!

Super League (Teams) 5

  1. Dilligaf: € 43,52
  2. javimb89: € 29,92
  3. Ajacied94: € 24,48
  4. KPhatt: € 20,40
  5. Hartman 25: € 17,68
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
22-03 12:37EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
22-03 12:37Neri – Selle Italia – KTMBertazzo, Liam
21-03 16:11Bardiani - CSFCarboni, Giovanni
21-03 16:11Bardiani - CSFPessot, Alessandro
21-03 15:32Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
21-03 15:20Team SkyGanna, Filippo
21-03 15:20Team SkyGeoghegan Hart, Tao
21-03 15:20Team SkyGołaś, Michał
21-03 15:20Team SkyKwiatkowski, Michal
21-03 10:31Israel Cycling AcademyBrändle, Matthias
21-03 10:28Movistar TeamBennati, Daniele
20-03 23:33Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
20-03 19:27Team SunwebMatthews, Michael
20-03 18:38Deceuninck - Quick-StepStybar, Zdenek
20-03 18:34Bahrain - MeridaSieberg, Marcel
20-03 18:28Astana Pro TeamCataldo, Dario
20-03 18:28Astana Pro TeamGregaard Wilsly, Jonas
20-03 18:26AG2R La MondialeDuval, Julien
20-03 18:26AG2R La MondialeGodon, Dorian
20-03 18:22CCC TeamDe Marchi, Alessandro
20-03 18:22CCC TeamKeirsbulck, Guillaume Van
20-03 16:47Team Jumbo - VismaHoorn, Taco van der
20-03 12:30AG2R La MondialeWarbasse, Larry
20-03 12:30Androni Giocattoli - SidermecBusato, Matteo
20-03 12:30Androni Giocattoli - SidermecCattaneo, Mattia
20-03 12:30Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
20-03 12:30Androni Giocattoli - SidermecMasnada, Fausto
20-03 12:30Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
20-03 12:30Astana Pro TeamBoaro, Manuele
20-03 12:30Astana Pro TeamFraile, Omar
20-03 12:30Astana Pro TeamGidich, Yevgeniy
20-03 12:30Astana Pro TeamVreese, Laurens De
20-03 12:30Bahrain - MeridaKoren, Kristijan
20-03 12:30Bahrain - MeridaTratnik, Jan
20-03 12:30Bardiani - CSFAlbanese, Vincenzo
20-03 12:30Bardiani - CSFOrsini, Umberto
20-03 12:30Bardiani - CSFRota, Lorenzo
20-03 12:30Bardiani - CSFTonelli, Alessandro
20-03 12:30Bardiani - CSFWackermann, Luca
20-03 12:30CCC TeamPauwels, Serge
20-03 12:30CCC TeamSchär, Michael
20-03 12:30CCC TeamVentoso, Francisco
20-03 12:30Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
20-03 12:30Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
20-03 12:30Cofidis Solutions CréditsWaeytens, Zico
20-03 12:30Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
20-03 12:30Deceuninck - Quick-StepLampaert, Yves
20-03 12:30Deceuninck - Quick-StepMørkøv, Michael
20-03 12:30EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
20-03 12:30EF Education First Pro CyclingCraddock, Lawson
20-03 12:30EF Education First Pro CyclingMcLay, Dan
20-03 12:30Groupama - FDJKonovalovas, Ignatas
20-03 12:30Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
20-03 12:30Israel Cycling AcademyDunne, Conor
20-03 12:30Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
20-03 12:30Israel Cycling AcademySagiv, Guy
20-03 12:30Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
20-03 12:30Movistar TeamBetancur, Carlos
20-03 12:30Movistar TeamMas, Lluís
20-03 12:30Movistar TeamPrades, Eduard
20-03 12:30Neri – Selle Italia – KTMBongiorno, Manuel
20-03 12:30Neri – Selle Italia – KTMMarengo, Umberto
20-03 12:30Neri – Selle Italia – KTMPacioni, Luca
20-03 12:30Neri – Selle Italia – KTMRaggio, Luca
20-03 12:30Neri – Selle Italia – KTMSchönberger, Sebastian
20-03 12:30Team Dimension DataCummings, Steve
20-03 12:30Team Dimension DataEisel, Bernhard
20-03 12:30Team Dimension DataGasparotto, Enrico
20-03 12:30Team Dimension DataKreuziger, Roman
20-03 12:30Team Dimension DataSlagter, Tom-Jelte
20-03 12:30Team Katusha AlpecinHaller, Marco
20-03 12:30Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
20-03 12:30Team Katusha AlpecinSpilak, Simon
20-03 12:30Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
20-03 12:30Team SkyBasso, Leonardo
20-03 12:30Team SkyDoull, Owain
20-03 12:30Team SkyKnees, Christian
20-03 12:30Team SunwebCurvers, Roy
20-03 12:30Team SunwebHirschi, Marc
20-03 12:30Team SunwebPedersen, Casper
20-03 12:30Team SunwebRoche, Nicolas
20-03 12:30UAE Team EmiratesMarcato, Marco
20-03 12:30UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
20-03 12:30UAE Team EmiratesUlissi, Diego
19-03 22:46Movistar TeamRoelandts, Jürgen
19-03 21:35AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
19-03 21:35AG2R La MondialeNaesen, Oliver
19-03 21:35AG2R La MondialePeters, Nans
19-03 21:35AG2R La MondialeVenturini, Clément
19-03 21:35Androni Giocattoli - SidermecBelletti, Manuel
19-03 21:35Androni Giocattoli - SidermecGavazzi, Francesco
19-03 21:35Androni Giocattoli - SidermecMontaguti, Matteo
19-03 21:35Astana Pro TeamBallerini, Davide
19-03 21:35Astana Pro TeamLutsenko, Alexey
19-03 21:35Bahrain - MeridaHaussler, Heinrich
19-03 21:35Bahrain - MeridaNibali, Vincenzo
19-03 21:35Bardiani - CSFBarbin, Enrico
19-03 21:35Bardiani - CSFMaestri, Mirco
19-03 21:35Bardiani - CSFSimion, Paolo
19-03 21:35CCC TeamAvermaet, Greg Van
19-03 21:35CCC TeamHoecke, Gijs Van
19-03 21:35CCC TeamHooydonck, Nathan Van
19-03 21:35CCC TeamWiśniowski, Lukasz
19-03 21:35Cofidis Solutions CréditsLaporte, Christophe
19-03 21:35Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
19-03 21:35Cofidis Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
19-03 21:35Deceuninck - Quick-StepGilbert, Philippe
19-03 21:35Deceuninck - Quick-StepRicheze, Maximiliano
19-03 21:35EF Education First Pro CyclingBettiol, Alberto
19-03 21:35EF Education First Pro CyclingClarke, Simon
19-03 21:35EF Education First Pro CyclingLangeveld, Sebastian
19-03 21:35EF Education First Pro CyclingModolo, Sacha
19-03 21:35EF Education First Pro CyclingPhinney, Taylor
19-03 21:35Groupama - FDJGuarnieri, Jacopo
19-03 21:35Groupama - FDJKüng, Stefan
19-03 21:35Groupama - FDJLe Gac, Olivier
19-03 21:35Groupama - FDJRoux, Anthony
19-03 21:35Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
19-03 21:35Israel Cycling AcademyCimolai, Davide
19-03 21:35Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
19-03 21:35Movistar TeamBarbero, Carlos
19-03 21:35Movistar TeamLanda, Mikel
19-03 21:35Movistar TeamValverde, Alejandro
19-03 21:35Neri – Selle Italia – KTMGabburo, Davide
19-03 21:35Neri – Selle Italia – KTMVelasco, Simone
19-03 21:35Neri – Selle Italia – KTMVisconti, Giovanni
19-03 21:35Team Dimension DataBoasson Hagen, Edvald
19-03 21:35Team Dimension DataCavendish, Mark
19-03 21:35Team Dimension DataJanse van Rensburg, Reinardt
19-03 21:35Team Dimension DataNizzolo, Giacomo
19-03 21:35Team Katusha AlpecinBattaglin, Enrico
19-03 21:35Team Katusha AlpecinGonçalves, José
19-03 21:35Team Katusha AlpecinKittel, Marcel
19-03 21:35Team Katusha AlpecinKuznetsov, Viacheslav
19-03 21:35Team Novo NordiskBrand, Sam
19-03 21:35Team Novo NordiskHenttala, Joonas
19-03 21:35Team Novo NordiskKusztor, Péter
19-03 21:35Team Novo NordiskLozano, David
19-03 21:35Team Novo NordiskPeron, Andrea
19-03 21:35Team Novo NordiskPlanet, Charles
19-03 21:35Team Novo NordiskPoli, Umberto
19-03 21:35Team SkyMoscon, Gianni
19-03 21:35Team SkyPuccio, Salvatore
19-03 21:35Team SkyRowe, Luke
19-03 21:35Team SkyStannard, Ian
19-03 21:35Team SunwebAndersen, Søren Kragh
19-03 21:35Team SunwebOomen, Sam
19-03 21:35Team SunwebPower, Robert
19-03 21:35UAE Team EmiratesBystrøm, Sven Erik
19-03 21:35UAE Team EmiratesPhilipsen, Jasper
19-03 20:07Bora - HansgroheBennett, Sam
19-03 20:07Bora - HansgroheBodnar, Maciej
19-03 20:07Bora - HansgroheBurghardt, Marcus
19-03 20:07Bora - HansgroheDrucker, Jempy
19-03 20:07Bora - HansgroheGatto, Oscar
19-03 20:07Bora - HansgroheOss, Daniel
19-03 17:16Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
19-03 17:16Trek - SegafredoIrizar, Markel
19-03 17:16Trek - SegafredoKort, Koen de
19-03 17:16Trek - SegafredoSkujiņš, Toms
19-03 17:16Trek - SegafredoTheuns, Edward
19-03 13:35Mitchelton - ScottAffini, Edoardo
19-03 13:35Mitchelton - ScottHepburn, Michael
19-03 13:35Mitchelton - ScottImpey, Daryl
19-03 13:35Mitchelton - ScottJuul-Jensen, Chris
19-03 13:35Mitchelton - ScottMezgec, Luka
19-03 13:35Mitchelton - ScottStannard, Robert
19-03 13:35Mitchelton - ScottTrentin, Matteo
18-03 13:45Direct EnergieBonifazio, Niccolò
18-03 13:45Direct EnergieCousin, Jérôme
18-03 13:45Direct EnergieGrellier, Fabien
18-03 13:45Direct EnergieOurselin, Paul
18-03 13:45Direct EnergieTerpstra, Niki
18-03 13:45Direct EnergieTurgis, Anthony
18-03 10:35Lotto SoudalHansen, Adam
18-03 10:35Lotto SoudalKeukeleire, Jens
18-03 10:35Lotto SoudalKluge, Roger
18-03 10:35Lotto SoudalMaes, Nikolas
18-03 10:35Lotto SoudalSande, Tosh Van der
18-03 10:34Team Jumbo - VismaEmden, Jos van
18-03 10:34Team Jumbo - VismaGroenewegen, Dylan
18-03 10:34Team Jumbo - VismaGrøndahl Jansen, Amund
18-03 10:34Team Jumbo - VismaPoppel, Danny van
18-03 10:34Team Jumbo - VismaPowless, Neilson
04-03 18:46Lotto SoudalMarczyński, Tomasz
12-02 12:34Deceuninck - Quick-StepAlaphilippe, Julian
30-01 13:13Trek - SegafredoStuyven, Jasper
26-01 13:49Team Jumbo - VismaTeunissen, Mike
21-01 14:14Cofidis Solutions CréditsBouhanni, Nacer
18-01 18:06Direct EnergieCalmejane, Lilian
15-01 19:07Bahrain - MeridaTeuns, Dylan
15-01 16:55AG2R La MondialeBardet, Romain
11-01 21:07Bahrain - MeridaMohoric, Matej
06-01 17:56AG2R La MondialeVuillermoz, Alexis
03-01 21:47Astana Pro TeamCort, Magnus
03-01 15:46Team SunwebDumoulin, Tom
30-12 13:24Trek - SegafredoFelline, Fabio
28-12 13:53Deceuninck - Quick-StepViviani, Elia
22-12 14:18Bahrain - MeridaColbrelli, Sonny
21-12 15:44Team Jumbo - VismaAert, Wout Van
21-12 11:36Groupama - FDJDémare, Arnaud
20-12 12:35UAE Team EmiratesGaviria, Fernando
18-12 19:24UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
13-12 11:08Trek - SegafredoDegenkolb, John
12-12 17:05Lotto SoudalEwan, Caleb
01-12 15:00Bora - HansgroheSagan, Peter
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
22-03 12:37EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
22-03 12:37Neri – Selle Italia – KTMBongiorno, Manuel
21-03 16:11Bardiani - CSFBarbin, Enrico
21-03 16:11Bardiani - CSFWackermann, Luca
21-03 15:32Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
21-03 15:20Team SkyBasso, Leonardo
21-03 15:20Team SkyKnees, Christian
21-03 15:20Team SkyMoscon, Gianni
21-03 15:20Team SkyStannard, Ian
21-03 10:31Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
21-03 10:28Movistar TeamPrades, Eduard
20-03 23:33Team Katusha AlpecinSpilak, Simon
20-03 18:38Deceuninck - Quick-StepMørkøv, Michael
20-03 18:34Bahrain - MeridaTratnik, Jan
20-03 18:28Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
20-03 18:28Astana Pro TeamFraile, Omar
20-03 18:26AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
20-03 18:26AG2R La MondialeVuillermoz, Alexis
20-03 18:22CCC TeamPauwels, Serge
20-03 18:22CCC TeamVentoso, Francisco
20-03 16:47Team Jumbo - VismaPowless, Neilson
20-03 12:30Astana Pro TeamLutsenko, Alexey
20-03 12:30Bardiani - CSFSimion, Paolo
20-03 12:30EF Education First Pro CyclingPhinney, Taylor
20-03 12:30Neri – Selle Italia – KTMGabburo, Davide
20-03 12:30Team Dimension DataBoasson Hagen, Edvald
20-03 12:30Team Dimension DataCavendish, Mark
20-03 12:30Team Katusha AlpecinKittel, Marcel
20-03 12:30Team SunwebOomen, Sam
20-03 12:30Team SunwebPower, Robert
19-03 17:16Trek - SegafredoFelline, Fabio
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Milano-Sanremo

Aktualizace 22-03 16:56: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 175) Začíná v so 23 bře 2019, 10:10

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.