Zweeler Winners!

Singapore Grand Prix Qualifying

  1. Blaise15: 31,81 €
  2. Smeetsy: 21,87 €
  3. Amazing: 17,89 €
  4. Kleppers: 13,06 €
  5. Nictola365: 13,06 €
  6. Ruud van Kempen: 13,06 €
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
19-04 17:22Tarteletto - IsorexStockman, Abram
19-04 17:21Riwal Readynez Cycling TeamBrøchner, Nicolai
19-04 17:21Riwal Readynez Cycling TeamNorsgaard, Mathias
19-04 17:21Riwal Readynez Cycling TeamStokbro, Andreas
19-04 17:21Riwal Readynez Cycling TeamVinjebo, Emil
19-04 17:20Vital Concept - B&B HotelsGarel, Adrien
19-04 17:20Vital Concept - B&B HotelsLecroq, Jérémy
19-04 17:19Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
19-04 17:19Israel Cycling AcademyBrändle, Matthias
19-04 17:19Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
19-04 17:19St Michel - Auber 93Jakin, Alo
19-04 17:19St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
19-04 17:17Rally UHC CyclingVos, Adam de
19-04 17:17Team Arkéa - SamsicLedanois, Kevin
19-04 17:15Euskadi Basque Country - MuriasGonzález, Mario
19-04 17:15Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
19-04 17:15Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
19-04 17:15Wanty - Gobert Cycling TeamMelsen, Kevin Van
19-04 11:56Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
19-04 11:56Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
18-04 17:06Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
18-04 17:06Groupama - FDJSarreau, Marc
18-04 11:04Cycling Team Wallonie-BruxellesSix, Franklin
18-04 11:04Cycling Team Wallonie-BruxellesTaminiaux, Lionel
18-04 11:04Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
18-04 11:04Delko Marseille ProvenceSchmidt, Fabien
18-04 11:04Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
18-04 11:04Rally UHC CyclingAnderson, Ryan
18-04 11:04Rally UHC CyclingDal-Cin, Matteo
18-04 10:53AG2R La MondialeGougeard, Alexis
10-04 17:08Cycling Team Wallonie-BruxellesDehaes, Kenny
10-04 17:08Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
10-04 17:08Cycling Team Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
10-04 17:08Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
10-04 17:08Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
10-04 17:08Cycling Team Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
10-04 17:08Cycling Team Wallonie-BruxellesSpengler, Lukas
10-04 17:08Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
10-04 17:08Rally UHC CyclingEllsay, Nigel
10-04 17:08Rally UHC CyclingJoyce, Colin
10-04 17:08Rally UHC CyclingMagner, Ty
10-04 17:08Rally UHC CyclingMurphy, John
10-04 17:08Rally UHC CyclingOronte, Emerson
10-04 17:08Rally UHC CyclingTuft, Svein
10-04 17:08Riwal Readynez Cycling TeamAaen, Jonas
10-04 17:08Riwal Readynez Cycling TeamKamp, Alexander
10-04 17:08Riwal Readynez Cycling TeamKron, Andreas
10-04 17:08Riwal Readynez Cycling TeamMagnusson, Kim
10-04 17:08Riwal Readynez Cycling TeamMørch, Tobias
10-04 17:08Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
10-04 17:08Riwal Readynez Cycling TeamVinther, Troels
10-04 17:08St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
10-04 17:08St Michel - Auber 93Feillu, Romain
10-04 17:08St Michel - Auber 93Hurel, Tony
10-04 17:08St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
10-04 17:08St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
10-04 17:08St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
10-04 17:08St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
10-04 17:08Tarteletto - IsorexBoucher, David
10-04 17:08Tarteletto - IsorexGerts, Floris
10-04 17:08Tarteletto - IsorexJoseph, Thomas
10-04 17:08Tarteletto - IsorexMannaerts, Jelle
10-04 17:08Tarteletto - IsorexStockman, Michiel
10-04 17:08Tarteletto - IsorexTzortzakis, Polychronis
10-04 17:08Tarteletto - IsorexVantomme, Maxime
10-04 17:08Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
10-04 17:08Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
10-04 17:08Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
10-04 17:08Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
10-04 17:08Team Arkéa - SamsicPichon, Laurent
10-04 17:08Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
10-04 17:08Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
10-04 17:08Vital Concept - B&B HotelsBagot, Yoann
10-04 17:08Vital Concept - B&B HotelsCam, Maxime
10-04 17:08Vital Concept - B&B HotelsCourteille, Arnaud
10-04 17:08Vital Concept - B&B HotelsManzin, Lorrenzo
10-04 17:08Vital Concept - B&B HotelsMottier, Justin
10-04 17:08Vital Concept - B&B HotelsRolland, Pierre
10-04 17:08Vital Concept - B&B HotelsTurgis, Jimmy
10-04 17:08Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
10-04 17:08Wanty - Gobert Cycling TeamClercq, Bart De
10-04 17:08Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
10-04 17:08Wanty - Gobert Cycling TeamDoubey, Fabien
10-04 17:08Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
10-04 17:08Wanty - Gobert Cycling TeamMartin, Guillaume
10-04 17:08Wanty - Gobert Cycling TeamWinter, Ludwig De
10-04 17:05Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
10-04 17:05Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
10-04 17:05Euskadi Basque Country - MuriasBerrade, Urko
10-04 17:05Euskadi Basque Country - MuriasBravo, Garikoitz
10-04 17:05Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Oscar
10-04 17:05Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
10-04 17:05Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
10-04 17:05Groupama - FDJArmirail, Bruno
10-04 17:05Groupama - FDJBonnet, William
10-04 17:05Groupama - FDJDelage, Mickaël
10-04 17:05Groupama - FDJFrankiny, Kilian
10-04 17:05Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
10-04 17:05Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
10-04 17:05Groupama - FDJThomas, Benjamin
10-04 17:05Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
10-04 17:05Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
10-04 17:05Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
10-04 17:05Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
10-04 17:05Israel Cycling AcademyDunne, Conor
10-04 17:05Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
10-04 17:05Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
10-04 17:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
10-04 17:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
10-04 17:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
10-04 17:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
10-04 17:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
10-04 17:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
10-04 17:05Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
10-04 17:05Total Direct EnergieCalmejane, Lilian
10-04 17:05Total Direct EnergieGrellier, Fabien
10-04 17:05Total Direct EnergieHivert, Jonathan
10-04 17:05Total Direct EnergieNauleau, Bryan
10-04 17:05Total Direct EnergieOurselin, Paul
10-04 17:05Total Direct EnergieSicard, Romain
10-04 17:05Total Direct EnergieTulik, Angelo
10-04 17:03AG2R La MondialeDillier, Silvan
10-04 17:03AG2R La MondialeDumoulin, Samuel
10-04 17:03AG2R La MondialeDuval, Julien
10-04 17:03AG2R La MondialeGodon, Dorian
10-04 17:03AG2R La MondialeJauregui, Quentin
10-04 17:03AG2R La MondialeParet-Peintre, Aurélien
10-04 17:03AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
10-04 17:03Androni Giocattoli - SidermecBenfatto, Marco
10-04 17:03Androni Giocattoli - SidermecCardona, Julián
10-04 17:03Androni Giocattoli - SidermecFedrigo, Leonardo
10-04 17:03Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Mattia
10-04 17:03Androni Giocattoli - SidermecSpreafico, Matteo
10-04 17:03Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
10-04 17:03Androni Giocattoli - SidermecViel, Mattia
10-04 17:03Cofidis Solutions CréditsHansen, Jesper
10-04 17:03Cofidis Solutions CréditsLafay, Victor
10-04 17:03Cofidis Solutions CréditsLe Turnier, Mathias
10-04 17:03Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
10-04 17:03Cofidis Solutions CréditsPérichon, Pierre-Luc
10-04 17:03Cofidis Solutions CréditsRossetto, Stéphane
10-04 17:03Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
10-04 17:03Delko Marseille ProvenceCombaud, Romain
10-04 17:03Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
10-04 17:03Delko Marseille ProvenceFedeli, Alessandro
10-04 17:03Delko Marseille ProvenceFilosi, Iuri
10-04 17:03Delko Marseille ProvenceGuerin, Alexis
10-04 17:03Delko Marseille ProvenceLeveau, Jérémy
10-04 17:03Delko Marseille ProvenceSiskevicius, Evaldas
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
19-04 17:22Tarteletto - IsorexBoucher, David
19-04 17:22Tarteletto - IsorexMannaerts, Jelle
19-04 17:21Riwal Readynez Cycling TeamAaen, Jonas
19-04 17:21Riwal Readynez Cycling TeamKamp, Alexander
19-04 17:21Riwal Readynez Cycling TeamKron, Andreas
19-04 17:21Riwal Readynez Cycling TeamVinther, Troels
19-04 17:20Vital Concept - B&B HotelsCourteille, Arnaud
19-04 17:20Vital Concept - B&B HotelsRolland, Pierre
19-04 17:19Androni Giocattoli - SidermecBenfatto, Marco
19-04 17:19Androni Giocattoli - SidermecSpreafico, Matteo
19-04 17:19Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
19-04 17:19Israel Cycling AcademyDunne, Conor
19-04 17:19Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
19-04 17:19St Michel - Auber 93Hurel, Tony
19-04 17:19St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
19-04 17:17Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
19-04 17:15Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
19-04 17:15Euskadi Basque Country - MuriasBerrade, Urko
19-04 17:15Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
19-04 17:15Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
19-04 17:15Wanty - Gobert Cycling TeamWinter, Ludwig De
19-04 11:56Cofidis Solutions CréditsLemoine, Cyril
19-04 11:56Cofidis Solutions CréditsRossetto, Stéphane
18-04 17:06Groupama - FDJArmirail, Bruno
18-04 17:06Groupama - FDJBonnet, William
18-04 11:04Cycling Team Wallonie-BruxellesDehaes, Kenny
18-04 11:04Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
18-04 11:04Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
18-04 11:04Delko Marseille ProvenceSiskevicius, Evaldas
18-04 11:04Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
18-04 11:04Rally UHC CyclingMagner, Ty
18-04 11:04Rally UHC CyclingMurphy, John
18-04 11:04Rally UHC CyclingOronte, Emerson
18-04 10:53AG2R La MondialeDillier, Silvan
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Tour du Finistère

Aktualizace 19-04 17:23: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 115) Začíná v so 20 dub 2019, 12:25

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.