Zweeler Winners!

Singapore Grand Prix Qualifying

  1. Blaise15: €31.81
  2. Smeetsy: €21.87
  3. Amazing: €17.89
  4. Kleppers: €13.06
  5. Nictola365: €13.06
  6. Ruud van Kempen: €13.06
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
02-04 19:48Team ColpackDouble, Paul
02-04 19:48Wanty - Gobert Cycling TeamDecker, Alfdan De
02-04 19:48Wanty - Gobert Cycling TeamKreder, Wesley
02-04 19:47Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaCiuccarelli, Riccardo
02-04 19:45Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
02-04 19:44Giotti Victoria - PalomarCrista, Daniel
02-04 19:43Gazprom - RusVeloBoev, Igor
02-04 19:41Coldeportes Bicicletas StrongmanCano, Diego Fernando
02-04 18:14DAmico - UM ToolsOrocito, Franco
02-04 16:41Neri – Selle Italia – KTMSchönberger, Sebastian
02-04 14:39Bardiani - CSFTonelli, Alessandro
01-04 14:00Gazprom - RusVeloNych, Artem
01-04 14:00Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
01-04 14:00Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
01-04 14:00Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
01-04 14:00Gazprom - RusVeloRybalkin, Aleksei
01-04 14:00Gazprom - RusVeloShilov, Sergey
01-04 14:00Gazprom - RusVeloVlasov, Aleksandr
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarDima, Emil
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarKobayashi, Marino
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarOnesti, Emanuele
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarStacchiotti, Riccardo
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarSterbini, Simone
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarVulcan, Denis
01-04 14:00Giotti Victoria - PalomarZurlo, Federico
01-04 14:00Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
01-04 14:00Israel Cycling AcademyBadilatti, Matteo
01-04 14:00Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
01-04 14:00Israel Cycling AcademyMinali, Riccardo
01-04 14:00Israel Cycling AcademyPerry, Ben
01-04 14:00Israel Cycling AcademySagiv, Guy
01-04 14:00Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
01-04 14:00Kometa Cycling TeamCantón, Isaac
01-04 14:00Kometa Cycling TeamGarcía, José Antonio
01-04 14:00Kometa Cycling TeamLópez, Juan Pedro
01-04 14:00Kometa Cycling TeamOldani, Stefano
01-04 14:00Kometa Cycling TeamPuppio, Antonio
01-04 14:00Kometa Cycling TeamRies, Michel
01-04 14:00Kometa Cycling TeamSevilla, Diego Pablo
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMBongiorno, Manuel
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMGabburo, Davide
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMPacioni, Luca
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMQuintana, Dayer
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMVelasco, Simone
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMVisconti, Giovanni
01-04 14:00Neri – Selle Italia – KTMZardini, Edoardo
01-04 14:00Rally UHC CyclingBritton, Rob
01-04 14:00Rally UHC CyclingHuffman, Evan
01-04 14:00Rally UHC CyclingJoyce, Colin
01-04 14:00Rally UHC CyclingMannion, Gavin
01-04 14:00Rally UHC CyclingMcNulty, Brandon
01-04 14:00Rally UHC CyclingMurphy, Kyle
01-04 14:00Rally UHC CyclingTuft, Svein
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamEriksson, Lucas
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamHagen, Krister
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamKron, Andreas
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamLunke, Sindre
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamMørch, Tobias
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamQuaade, Rasmus
01-04 14:00Riwal Readynez Cycling TeamStokbro, Andreas
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaBonifazio, Leonardo
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaDi Sante, Antonio
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaPuccioni, Dario
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaSalvietti, Niccolò
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaScartezzini, Michele
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaTotò, Paolo
01-04 14:00Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaZana, Filippo
01-04 14:00Team ColpackBaccio, Paolo
01-04 14:00Team ColpackBagioli, Andrea
01-04 14:00Team ColpackBaldaccini, Davide
01-04 14:00Team ColpackDuranti, Jalel
01-04 14:00Team ColpackGaravaglia, Giacomo
01-04 14:00Team ColpackRocchetti, Filippo
01-04 14:00Team ColpackToniatti, Andrea
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamClercq, Bart De
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamDoubey, Fabien
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamEiking, Odd Christian
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamMartin, Guillaume
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamMinnaard, Marco
01-04 14:00Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
01-04 13:52DAmico - UM ToolsBurchio, Federico
01-04 13:52DAmico - UM ToolsKustadinchev, Roman
01-04 13:52DAmico - UM ToolsMartinelli, Ivan
01-04 13:52DAmico - UM ToolsMosca, Jacopo
01-04 13:52DAmico - UM ToolsPitzanti, Orlando
01-04 13:52DAmico - UM ToolsRaffaele, Angelo
01-04 13:52DAmico - UM ToolsRossem, Freek van
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceFernández, Delio
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceFilosi, Iuri
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceMoreno, Javier
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
01-04 13:52Delko Marseille ProvenceRochas, Rémy
01-04 13:36Coldeportes Bicicletas StrongmanPeña, Jesus David
01-04 13:35Bardiani - CSFAlbanese, Vincenzo
01-04 13:35Bardiani - CSFCovili, Luca
01-04 13:35Bardiani - CSFMaronese, Marco
01-04 13:35Bardiani - CSFOrsini, Umberto
01-04 13:35Bardiani - CSFRomano, Francesco
01-04 13:35Bardiani - CSFSenni, Manuel
01-04 13:35Bardiani - CSFWackermann, Luca
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanCañaveral, Johnatan
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanEstrada, Eduardo
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanHernandez, Brayan
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanMoreno, Johan
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanMuñoz, William
01-04 13:35Coldeportes Bicicletas StrongmanQuiroz, Oscar
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirBernardinetti, Marco
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirCelano, Danilo
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirFicara, Pierpaolo
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirSergis, Kaspars
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirTizza, Marco
01-04 13:34Amore e Vita - ProdirVivas, Federico
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecBelletti, Manuel
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecCattaneo, Mattia
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecFlórez, Miguel
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecGavazzi, Francesco
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecMasnada, Fausto
01-04 13:34Androni Giocattoli - SidermecMontaguti, Matteo
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèBou, Joan
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèCima, Damiano
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèHatsuyama, Sho
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèMoser, Moreno
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèNakane, Hideto
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèOsorio, Alejandro
01-04 13:30Nippo - Vini Fantini - FaizanèZaccanti, Filippo
01-04 13:30UAE Team EmiratesDurasek, Kristijan
01-04 13:30UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
01-04 13:30UAE Team EmiratesMirza, Yousif
01-04 13:30UAE Team EmiratesMolano, Sebastián
01-04 13:30UAE Team EmiratesOliveira, Ivo
01-04 13:30UAE Team EmiratesPetilli, Simone
01-04 13:30UAE Team EmiratesPolanc, Jan
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
02-04 19:48Team ColpackGaravaglia, Giacomo
02-04 19:48Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
02-04 19:48Wanty - Gobert Cycling TeamPasqualon, Andrea
02-04 19:47Riwal Readynez Cycling TeamMørch, Tobias
02-04 19:47Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaBonifazio, Leonardo
02-04 19:47Sangemini - Trevigiani - Mg.K Vis - VegaZana, Filippo
02-04 19:45Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
02-04 19:45Nippo - Vini Fantini - FaizanèMoser, Moreno
02-04 19:44Giotti Victoria - PalomarDima, Emil
02-04 19:43Gazprom - RusVeloNych, Artem
02-04 19:41Coldeportes Bicicletas StrongmanHernandez, Brayan
02-04 18:14DAmico - UM ToolsPitzanti, Orlando
02-04 16:41Neri – Selle Italia – KTMBongiorno, Manuel
02-04 14:39Bardiani - CSFCovili, Luca
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Il Giro di Sicilia

Aktualizace 02-04 19:49: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 123) Začíná v st 3 dub 2019, 12:30

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.