Zweeler Winners!

Grand Slam of Darts Day 3

  1. Latasa: € 58,88
  2. fdl: € 40,48
  3. JKemps: € 33,12
  4. freepad: € 27,60
  5. JAGO: € 23,92
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
17-09 21:47Pannon Cycling TeamForray, Andras
17-09 21:45Voster - ATS TeamBanaszek, Adrian
17-09 21:45Voster - ATS TeamKrawczyk, Szymon
17-09 21:44Team Felbermayr Simplon WelsSteininger, Fabian
17-09 21:43Adria MobilBožič, Jon
17-09 21:43Adria MobilGrošelj, Ziga
17-09 21:43Adria MobilHorvat, Ziga
17-09 21:42Elkov - Author Cycling TeamSisr, František
17-09 21:42Elkov - Author Cycling TeamZahálka, Matěj
17-09 21:41Uno-X Norwegian Development TeamSleen, Torjus
17-09 21:40Riwal Readynez Cycling TeamQuaade, Rasmus
17-09 21:37Israel Cycling AcademyBrändle, Matthias
17-09 21:37Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
17-09 21:37Israel Cycling AcademyRenard, Alexis
17-09 21:35Dukla Banská BystricaKubiš, Lukáš
17-09 21:35Team SlovakiaBeres, Stanislav
17-09 21:35Team SlovakiaComa, Richard
17-09 20:53Development Team SunwebSalmon, Martin
17-09 20:53Development Team SunwebSinschek, Nils
17-09 20:53Development Team SunwebWacker, Ludvig Anton
17-09 12:05Delko Marseille ProvenceCarr, Simon
16-09 00:48Team SlovakiaBabic, Adrián
16-09 00:48Team SlovakiaFoltan, Adam
16-09 00:48Team SlovakiaKasko, David
16-09 00:48Team SlovakiaLajcha, Juraj
16-09 00:48Team SlovakiaLiska, Andrej
16-09 00:48Team SlovakiaMalik, Robert
16-09 00:48Team SlovakiaStoček , Matúš
16-09 00:42Voster - ATS TeamFranczak, Paweł
16-09 00:41Team Felbermayr Simplon WelsKoller, Jan
16-09 00:41Team Felbermayr Simplon WelsWollenberg, Tim
16-09 00:39Pannon Cycling TeamFetter, Erik
16-09 00:39Pannon Cycling TeamMóricz, Dániel
16-09 00:39Pannon Cycling TeamPelikán, János
16-09 00:35Development Team SunwebVervloesem, Xandres
16-09 00:29Dukla Banská BystricaVarhaňovský, Jakub
16-09 00:29Dukla Banská BystricaVlčák, Martin
16-09 00:29Riwal Readynez Cycling TeamMørch, Tobias
16-09 00:29Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
16-09 00:26Cycling Team Wallonie-BruxellesIsta, Kevyn
16-09 00:26Cycling Team Wallonie-BruxellesSpengler, Lukas
16-09 00:26Gazprom - RusVeloShilov, Sergey
16-09 00:26Gazprom - RusVeloStash, Mamyr
16-09 00:15Androni Giocattoli - SidermecVenchiarutti, Nicola
16-09 00:13CCC TeamZimmermann, Georg
16-09 00:13Groupama - FDJGuarnieri, Jacopo
15-09 23:36Deceuninck - Quick-StepSénéchal, Florian
12-09 07:50Dukla Banská BystricaBellan, Juraj
12-09 07:50Dukla Banská BystricaCanecký, Marek
12-09 07:50Dukla Banská BystricaCully, Ján Andrej
12-09 07:50Dukla Banská BystricaHaring, Martin
12-09 07:50Dukla Banská BystricaMahďar, Martin
12-09 07:50Dukla Banská BystricaOros, Samuel
12-09 07:50Dukla Banská BystricaTybor, Patrik
12-09 07:50Team Felbermayr Simplon WelsBajc, Andi
12-09 07:50Team Felbermayr Simplon WelsBrkic, Benjamin
12-09 07:50Team Felbermayr Simplon WelsKierner, Florian
12-09 07:50Team Felbermayr Simplon WelsKrizek, Matthias
12-09 07:50Team Felbermayr Simplon WelsRabitsch, Stephan
12-09 07:50Uno-X Norwegian Development TeamAbrahamsen, Jonas
12-09 07:50Uno-X Norwegian Development TeamAndersen, Idar
12-09 07:50Uno-X Norwegian Development TeamHoelgaard, Markus
12-09 07:50Uno-X Norwegian Development TeamHvideberg, Jonas Iversby
12-09 07:50Uno-X Norwegian Development TeamSkaarseth, Anders
12-09 07:50Uno-X Norwegian Development TeamTræen, Torstein
12-09 07:50Uno-X Norwegian Development TeamUrianstad, Martin
12-09 07:50Voster - ATS TeamGrabis, Mateusz
12-09 07:50Voster - ATS TeamJaniszewski, Sylwester
12-09 07:50Voster - ATS TeamParma, Krzysztof
12-09 07:50Voster - ATS TeamPluciński, Leszek
12-09 07:50Voster - ATS TeamStachowiak, Adam
12-09 07:50Voster - ATS TeamTaciak, Mateusz
12-09 07:49Adria MobilJarc, Aljaž
12-09 07:49Adria MobilKatrašnik, Gašper
12-09 07:49Adria MobilKump, Marko
12-09 07:49Adria MobilOmrzel, Aljaz
12-09 07:49Adria MobilPer, Gorazd
12-09 07:49Adria MobilRajović, Dušan
12-09 07:49Adria MobilRogina, Radoslav
12-09 07:49Androni Giocattoli - SidermecBisolti, Alessandro
12-09 07:49Androni Giocattoli - SidermecFlórez, Miguel
12-09 07:49Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
12-09 07:49Androni Giocattoli - SidermecMontaguti, Matteo
12-09 07:49Androni Giocattoli - SidermecPelucchi, Matteo
12-09 07:49Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
12-09 07:49Bora - HansgroheBaška, Erik
12-09 07:49Bora - HansgroheBodnar, Maciej
12-09 07:49Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
12-09 07:49Bora - HansgroheGatto, Oscar
12-09 07:49Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
12-09 07:49Bora - HansgroheSagan, Juraj
12-09 07:49Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
12-09 07:49CCC TeamAntunes, Amaro
12-09 07:49CCC TeamDam, Laurens ten
12-09 07:49CCC TeamGradek, Kamil
12-09 07:49CCC TeamHoecke, Gijs Van
12-09 07:49CCC TeamOwsian, Lukasz
12-09 07:49CCC TeamZoidl, Riccardo
12-09 07:49Cycling Team Wallonie-BruxellesJules, Justin
12-09 07:49Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
12-09 07:49Cycling Team Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
12-09 07:49Cycling Team Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
12-09 07:49Cycling Team Wallonie-BruxellesSix, Franklin
12-09 07:49Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
12-09 07:49Deceuninck - Quick-StepKeisse, Iljo
12-09 07:49Deceuninck - Quick-StepLampaert, Yves
12-09 07:49Deceuninck - Quick-StepMørkøv, Michael
12-09 07:49Deceuninck - Quick-StepSabatini, Fabio
12-09 07:49Deceuninck - Quick-StepVakoč, Petr
12-09 07:49Deceuninck - Quick-StepViviani, Elia
12-09 07:49Delko Marseille ProvenceDe Rossi, Lucas
12-09 07:49Delko Marseille ProvenceDelettre, Alexandre
12-09 07:49Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
12-09 07:49Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
12-09 07:49Delko Marseille ProvenceGuichard, Mickaël
12-09 07:49Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
12-09 07:49Delko Marseille ProvenceRochas, Rémy
12-09 07:49Development Team SunwebGall, Felix
12-09 07:49Development Team SunwebHeinschke, Leon
12-09 07:49Development Team SunwebMaas, Edo
12-09 07:49Development Team SunwebMärkl, Niklas
12-09 07:49Development Team SunwebMayrhofer, Marius
12-09 07:49Development Team SunwebNaberman, Tim
12-09 07:49Elkov - Author Cycling TeamBárta, Jan
12-09 07:49Elkov - Author Cycling TeamHnik, Karel
12-09 07:49Elkov - Author Cycling TeamKaňkovský, Alois
12-09 07:49Elkov - Author Cycling TeamKukrle, Michael
12-09 07:49Elkov - Author Cycling TeamNeuman, Dominik
12-09 07:49Elkov - Author Cycling TeamOtruba, Jakub
12-09 07:49Elkov - Author Cycling TeamSchlegel, Michal
12-09 07:49Gazprom - RusVeloKulikov, Vladislav
12-09 07:49Gazprom - RusVeloKulikovskiy, Alexandr
12-09 07:49Gazprom - RusVeloKuriyanov, Stepan
12-09 07:49Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
12-09 07:49Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
12-09 07:49Gazprom - RusVeloVorobyev, Anton
12-09 07:49Groupama - FDJBonnet, William
12-09 07:49Groupama - FDJDémare, Arnaud
12-09 07:49Groupama - FDJGaudu, David
12-09 07:49Groupama - FDJKonovalovas, Ignatas
12-09 07:49Groupama - FDJKüng, Stefan
12-09 07:49Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
12-09 07:49Groupama - FDJReichenbach, Sébastien
12-09 07:49Groupama - FDJSinkeldam, Ramon
12-09 07:49Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
12-09 07:49Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
12-09 07:49Israel Cycling AcademyDunne, Conor
12-09 07:49Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
12-09 07:49Israel Cycling AcademyJensen, August
12-09 07:49Israel Cycling AcademySagiv, Guy
12-09 07:49Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
12-09 07:49Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
12-09 07:49Pannon Cycling TeamDina, Dániel
12-09 07:49Pannon Cycling TeamFilutás, Viktor
12-09 07:49Pannon Cycling TeamOrosz, Gergő
12-09 07:49Pannon Cycling TeamSzabo, Miklos
12-09 07:49Riwal Readynez Cycling TeamAaen, Jonas
12-09 07:49Riwal Readynez Cycling TeamBrøchner, Nicolai
12-09 07:49Riwal Readynez Cycling TeamHagen, Krister
12-09 07:49Riwal Readynez Cycling TeamMagnusson, Kim
12-09 07:49Riwal Readynez Cycling TeamWallin, Rasmus Bøgh
12-09 07:49Roompot - CharlesAsselman, Jesper
12-09 07:49Roompot - CharlesBoom, Lars
12-09 07:49Roompot - CharlesLammertink, Maurits
12-09 07:49Roompot - CharlesLeysen, Senne
12-09 07:49Roompot - CharlesPoppel, Boy van
12-09 07:49Roompot - CharlesTimmermans, Justin
12-09 07:49Roompot - CharlesWeening, Pieter
12-09 07:49Team Novo NordiskBrand, Sam
12-09 07:49Team Novo NordiskKamstra, Brian
12-09 07:49Team Novo NordiskKusztor, Péter
12-09 07:49Team Novo NordiskLozano, David
12-09 07:49Team Novo NordiskPeron, Andrea
12-09 07:49Team Novo NordiskPlanet, Charles
12-09 07:49Team Novo NordiskPoli, Umberto
12-09 07:49UAE Team EmiratesBeers, Matthew
12-09 07:49UAE Team EmiratesBohli, Tom
12-09 07:49UAE Team EmiratesDalla Valle, Nicolas
12-09 07:49UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
12-09 07:49UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
12-09 07:49UAE Team EmiratesRiabushenko, Alexandr
12-09 07:49UAE Team EmiratesSutherland, Rory
11-09 15:25Deceuninck - Quick-StepJungels, Bob
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
17-09 21:46Pannon Cycling TeamPelikán, János
17-09 21:45Voster - ATS TeamParma, Krzysztof
17-09 21:45Voster - ATS TeamTaciak, Mateusz
17-09 21:44Team Felbermayr Simplon WelsKoller, Jan
17-09 21:44Team Felbermayr Simplon WelsRabitsch, Stephan
17-09 21:43Adria MobilKump, Marko
17-09 21:43Adria MobilPer, Gorazd
17-09 21:43Adria MobilRogina, Radoslav
17-09 21:42Elkov - Author Cycling TeamHnik, Karel
17-09 21:42Elkov - Author Cycling TeamOtruba, Jakub
17-09 21:41Uno-X Norwegian Development TeamTræen, Torstein
17-09 21:40Riwal Readynez Cycling TeamHagen, Krister
17-09 21:40Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
17-09 21:37Delko Marseille ProvenceGuichard, Mickaël
17-09 21:37Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
17-09 21:37Israel Cycling AcademyDunne, Conor
17-09 21:37Israel Cycling AcademyJensen, August
17-09 21:35Dukla Banská BystricaMahďar, Martin
17-09 21:33Team SlovakiaLiska, Andrej
17-09 21:33Team SlovakiaFoltan, Adam
17-09 20:56Roompot - CharlesLeysen, Senne
17-09 20:53Development Team SunwebGall, Felix
17-09 20:53Development Team SunwebMayrhofer, Marius
17-09 20:53Development Team SunwebVervloesem, Xandres
17-09 13:17Androni Giocattoli - SidermecBisolti, Alessandro
17-09 13:17Androni Giocattoli - SidermecFlórez, Miguel
17-09 12:05Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
16-09 18:15UAE Team EmiratesDalla Valle, Nicolas
16-09 00:29Dukla Banská BystricaOros, Samuel
16-09 00:29Dukla Banská BystricaTybor, Patrik
16-09 00:26Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
16-09 00:26Gazprom - RusVeloKuriyanov, Stepan
16-09 00:26Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
16-09 00:13Groupama - FDJBonnet, William
16-09 00:13Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
15-09 23:36Deceuninck - Quick-StepSabatini, Fabio
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Tour of Slovakia

Aktualizace 17-09 21:47: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 147) Začíná v st 18 zář 2019, 09:00

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.