Zweeler Winners!

Kermiscross Ardooie

  1. tchmil85: € 26,43
  2. jos99: € 18,17
  3. kurt23: € 13,63
  4. Makkiemc: € 13,63
  5. JKemps: € 10,74
  6. Klavertjevier: € 8,26
green-box
Přihlaste se, prosím...

Tour of Guangxi stage 2

€ 2,50 podle týmu
pá 18 říj 2019, 05:17

Výherní bank

€ 82

Fantasy Cyclocross Women 2019/2020

€ 7,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 13:40

Výherní bank

€ 500

Fantasy NBA 2019/2020

€ 10,00 podle týmu
st 23 říj 2019, 02:00

Výherní bank

€ 2.500

Champions League of Darts

€ 5,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 14:30

Výherní bank

€ 200

stamp

Fantasy Premier League 9 (RtPL)

€ 3,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 16:00
slide-tickets

Eredivisie (Teams) 10

€ 5,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 18:30

Výherní bank

€ 200

Bundesliga (Teams) 8

€ 5,00 podle týmu
pá 18 říj 2019, 20:30

Výherní bank

€ 100

LaLiga (Teams) 9

€ 5,00 podle týmu
pá 18 říj 2019, 21:00

Výherní bank

€ 100

Tour of Guangxi stage 3

€ 1,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 05:29

Výherní bank

€ 50

Premier League (Teams) 9

€ 5,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 13:30

Výherní bank

€ 150

stamp

Champions League of Darts (RtAP)

€ 1,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 14:30
slide-tickets

Serie A (Teams) 8

€ 5,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 15:00

Výherní bank

€ 100

Fantasy Premier League 9

€ 5,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 16:00

Výherní bank

€ 100

Fantasy Eredivisie 10

€ 5,00 podle týmu
so 19 říj 2019, 18:30

Výherní bank

€ 80

World Cup Bern

€ 5,00 podle týmu
ne 20 říj 2019, 14:33

Výherní bank

€ 250

NFL (Teams) 20-10

€ 5,00 podle týmu
ne 20 říj 2019, 19:00

Výherní bank

€ 100

NBA (Teams) 24-10

€ 5,00 podle týmu
čt 24 říj 2019, 01:00

Výherní bank

€ 100

Přidáni na startovní listinu
DatumZeměSportovci
07-08 14:08NěmeckoMathis, Marco
07-08 14:08LitvaSiskevicius, Evaldas
07-08 14:08RuskoKulikov, Vladislav
05-08 02:04PolskoZiółkowski, Wojciech
05-08 01:58DánskoMadsen, Martin Toft
05-08 01:57IzraelHitman, Aharon
04-08 19:01AndoraCabanas, Oscar
04-08 19:01AndoraPintado, Julio
04-08 19:01RakouskoBrändle, Matthias
04-08 19:01RakouskoHirschbichler, Johannes
04-08 19:01Česká republikaBárta, Jan
04-08 19:01Česká republikaKukrle, Michael
04-08 19:01Česká republikaSchlegel, Michal
04-08 19:01Česká republikaToupalík, Adam
04-08 19:01DánskoAsgreen, Kasper
04-08 19:01DánskoPedersen, Mads
04-08 19:01DánskoQuaade, Rasmus
04-08 19:01DánskoWürtz Schmidt, Mads
04-08 19:01EstonskoVahtra, Norman
04-08 19:01FrancieErmenault, Corentin
04-08 19:01FranciePaillot, Yoann
04-08 19:01NěmeckoSütterlin, Jasha
04-08 19:01NěmeckoWolf, Justin
04-08 19:01MaďarskoPelikán, János
04-08 19:01IrskoDunbar, Eddie
04-08 19:01IrskoMullen, Ryan
04-08 19:01ItálieAffini, Edoardo
04-08 19:01ItálieBoaro, Manuele
04-08 19:01ItálieGanna, Filippo
04-08 19:01ItálieMartinelli, Davide
04-08 19:01LotyšskoSaramotins, Aleksejs
04-08 19:01LitvaBagdonas, Gediminas
04-08 19:01LitvaKonovalovas, Ignatas
04-08 19:01LitvaNavardauskas, Ramunas
04-08 19:01LucemburskoWirtgen, Tom
04-08 19:01NizozemskoBaarle, Dylan van
04-08 19:01NizozemskoBouwman, Koen
04-08 19:01NizozemskoEmden, Jos van
04-08 19:01NizozemskoLangeveld, Sebastian
04-08 19:01PolskoBiałobłocki, Marcin
04-08 19:01PortugalskoOliveira, Nelson
04-08 19:01RuskoNych, Artem
04-08 19:01RuskoVorobyev, Anton
04-08 19:01SlovenskoCully, Jan Andrej
04-08 19:01ŠvédskoLudvigsson, Tobias
04-08 19:01ŠvýcarskoImhof, Claudio
04-08 19:01ŠvýcarskoKüng, Stefan
04-08 19:01UkrajinaGolovash, Oleksandr
04-08 19:01UkrajinaVasylyuk, Andriy
04-08 19:01Velká BritánieDowsett, Alex
28-07 14:04BelgieEvenepoel, Remco
28-07 14:04BelgieLampaert, Yves
10-01 13:02BelgieCampenaerts, Victor
Odstraněni ze startovní listiny
DatumZeměSportovci
07-08 14:08AndoraPintado, Julio
07-08 14:08NěmeckoWolf, Justin
07-08 14:08IrskoMullen, Ryan
07-08 14:08LotyšskoSaramotins, Aleksejs
07-08 14:08LitvaBagdonas, Gediminas
07-08 14:08PortugalskoOliveira, Nelson
07-08 14:08RuskoNych, Artem
05-08 01:58NizozemskoBaarle, Dylan van
05-08 01:58NizozemskoBouwman, Koen
05-08 01:57DánskoWürtz Schmidt, Mads
05-08 01:57ItálieBoaro, Manuele
05-08 01:57ItálieMartinelli, Davide
05-08 01:57LitvaKonovalovas, Ignatas
05-08 01:50Česká republikaKukrle, Michael
05-08 01:50Česká republikaToupalík, Adam
05-08 01:50DánskoPedersen, Mads
05-08 01:50DánskoQuaade, Rasmus
28-07 14:04BelgieCampenaerts, Victor
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina European Championships Time Trial Men

Aktualizace 07-08 14:09: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 35) Začíná v čt 8 srp 2019, 15:00
Andora (1)
Cabanas, Oscar
Česká republika (2)
Bárta, Jan
Schlegel, Michal
Estonsko (1)
Vahtra, Norman
Maďarsko (1)
Pelikán, János
Izrael (1)
Hitman, Aharon
Lucembursko (1)
Wirtgen, Tom
Slovensko (1)
Cully, Jan Andrej
Švédsko (1)
Ludvigsson, Tobias
Velká Británie (1)
Dowsett, Alex

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.