Zweeler Winners!

Super League (Teams) 5

  1. Dilligaf: € 43,52
  2. javimb89: € 29,92
  3. Ajacied94: € 24,48
  4. KPhatt: € 20,40
  5. Hartman 25: € 17,68
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
26-01 23:05Selección BrasilNazaret, Magno
26-01 23:04Selección BrasilFerreira, Alessandro
26-01 23:01Municipalidad de RawsonAguirre, Sergio
26-01 23:01Municipalidad de RawsonLucero, Higiño
26-01 22:57Asociación Civil MardánMessineo, Leandro
26-01 22:55Agrupación Virgen de FátimaVelardez, Leandro
26-01 11:06Selección ChileBravo, Edison
26-01 11:06Selección ChileCabrera, Antonio
26-01 11:06Selección ChileFerreyra, Diego
26-01 11:06Selección ChileMansilla, Christopher
26-01 11:06Selección ChileParedes, Ricardo
26-01 11:06Selección ChilePeñalosa, Felipe
26-01 11:03Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Mattia
26-01 11:03Androni Giocattoli - SidermecGavazzi, Francesco
26-01 11:03Androni Giocattoli - SidermecMontaguti, Matteo
26-01 11:03Selección BrasilChaman, Lauro
24-01 12:51Caja Rural - Seguros RGAAmezqueta, Julen
24-01 12:48Caja Rural - Seguros RGAIrisarri, Jon
24-01 12:48Caja Rural - Seguros RGARodríguez, Cristián
22-01 14:06Movistar TeamArcas, Jorge
22-01 02:16Selección UruguayFagundez, Antonio
22-01 02:16Selección UruguayJamen, Diego
22-01 02:16Selección UruguayMéndez, Robert
22-01 02:16Selección UruguayRodríguez, Diego
22-01 02:13Selección UruguayMaldonado, Anderson
22-01 02:13Selección UruguaySoares De Lima, Nahuel
22-01 02:07Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeFiaschi, Tommaso
22-01 02:07Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzePeña, Wilson Estiben
22-01 02:05Start Cycling TeamBazan, Oscar
22-01 02:05Start Cycling TeamCorella, Rene
22-01 02:05Start Cycling TeamGonzález, Freddy
22-01 02:05Start Cycling TeamVillanueva, Eduardo Ignacio
22-01 01:59Selección PeruGamero, Alonso Miguel
22-01 01:59Selección PeruGarate, Cesar Enrique
22-01 01:59Selección PeruGonzáles, André Alexander
22-01 01:59Selección PeruNavarro, Royner
22-01 01:59Selección PeruQuispe, Alain
22-01 01:59Selección PeruTapia, Renato
22-01 01:47Selección MexicoCorte, Eduardo
22-01 01:47Selección MexicoGaribay, Orlando
22-01 01:47Selección MexicoPrado, Ignacio
22-01 01:47Selección MexicoSantos, Efren
22-01 01:47Selección MexicoVillalobos, Luis
22-01 01:41Selección MexicoAlvarez, Miguel Luis
22-01 01:28Municipalidad de PocitoReyes, Jose Martin
22-01 01:28Municipalidad de PocitoRojas, Rubén Eduardo
22-01 01:10Selección CubaPerez, Emilio
22-01 01:09Selección CubaArias, Yans Carlos
22-01 01:09Selección CubaMarcos, Leandro
22-01 01:09Selección CubaNodarse, Félix
22-01 01:09Selección CubaParra, Alejandro
22-01 01:09Selección CubaPortuondo, Pedro
22-01 00:55Selección BrasilFinkler, Fernando Augusto
22-01 00:55Selección BrasilGohr, Andre Eduardo
22-01 00:55Selección BrasilHipolito, Wolfgang
22-01 00:55Selección BrasilMachado, Gabriel
22-01 00:55Selección BrasilMorosini, Luiz Guilherme
22-01 00:44Agrupación Virgen de FátimaGomez, Oscar Alfredo
22-01 00:44Agrupación Virgen de FátimaTivani, German Nicolas
22-01 00:40Asociación Civil MardánBrunetta, Guillermo
22-01 00:39Selección ArgentinaArroyo, Victor
22-01 00:39Selección ArgentinaFraysse, Agustín
22-01 00:39Selección ArgentinaRios, Jairo
22-01 00:31Selección ArgentinaCianci, Sebastián
22-01 00:31Selección ArgentinaMartinez, José Luciano
22-01 00:31Selección ArgentinaNavarrete, Maximiliano
22-01 00:31Selección ArgentinaRamos, Rubén
20-01 12:40Team Dimension DataCavendish, Mark
20-01 12:40Team Dimension DataEisel, Bernhard
20-01 12:40Team Dimension DataMäder, Gino
20-01 12:40Team Dimension DataTiller, Rasmus
20-01 12:40Team Dimension DataVermote, Julien
20-01 12:40Team Dimension DataWyss, Danilo
20-01 12:40UAE Team EmiratesBohli, Tom
20-01 12:40UAE Team EmiratesConsonni, Simone
20-01 12:40UAE Team EmiratesConti, Valerio
20-01 12:40UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
20-01 12:40UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
20-01 12:39Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeCastaño, Sebastian
20-01 12:39Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeDotti, Ottavio
20-01 12:39Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeFurlan, Matteo
20-01 12:39Beltrami TSA – Hopplà – Petroli FirenzeStocek, Matus
20-01 12:38Start Cycling TeamEspinoza, Ignacio Alejandro
20-01 12:38Start Cycling TeamLeon, Bernardo
20-01 12:36Nippo - Vini Fantini - FaizanèAcosta, Ruben
20-01 12:36Nippo - Vini Fantini - FaizanèCima, Damiano
20-01 12:36Nippo - Vini Fantini - FaizanèCima, Imerio
20-01 12:36Nippo - Vini Fantini - FaizanèNakane, Hideto
20-01 12:36Nippo - Vini Fantini - FaizanèOsorio, Alejandro
20-01 12:36Nippo - Vini Fantini - FaizanèSantaromita, Ivan
20-01 12:36Sporting/TaviraGrigorev, Aleksandr
20-01 12:36Sporting/TaviraMachado, Tiago
20-01 12:36Sporting/TaviraMarque, Alejandro
20-01 12:36Sporting/TaviraMendes, José
20-01 12:36Sporting/TaviraNocentini, Rinaldo
20-01 12:36Sporting/TaviraToffali, Nicola
20-01 12:35Municipalidad de RawsonCastro, Kevin
20-01 12:35Municipalidad de RawsonCattapán, Facundo
20-01 12:35Municipalidad de RawsonGordillo, Pedro
20-01 12:35Municipalidad de RawsonGraziani, Mauricio
20-01 12:35Municipalidad de RawsonJuarez, Gabriel
20-01 12:35Municipalidad de RawsonPaez, Andres
20-01 12:35Municipalidad de RawsonSaquilan, Alejandro
20-01 12:35Neri – Selle Italia – KTMBongiorno, Manuel
20-01 12:35Neri – Selle Italia – KTMPacioni, Luca
20-01 12:35Neri – Selle Italia – KTMQuintana, Dayer
20-01 12:35Neri – Selle Italia – KTMVelasco, Simone
20-01 12:35Neri – Selle Italia – KTMVisconti, Giovanni
20-01 12:35Neri – Selle Italia – KTMZardini, Edoardo
20-01 12:34Movistar TeamAnacona, Winner
20-01 12:34Movistar TeamBarbero, Carlos
20-01 12:34Movistar TeamSepúlveda, Eduardo
20-01 12:34Team MedellínDuarte, Fabio
20-01 12:34Team MedellínMontoya, Cristhian
20-01 12:34Team MedellínOyola, Robigzon
20-01 12:34Team MedellínParedes, Nicolás
20-01 12:34Team MedellínRoldán, Weimar
20-01 12:34Team MedellínSevilla, Oscar
20-01 12:33Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
20-01 12:33Israel Cycling AcademyBrändle, Matthias
20-01 12:33Israel Cycling AcademyDunne, Conor
20-01 12:33Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
20-01 12:33Israel Cycling AcademyMinali, Riccardo
20-01 12:33Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
20-01 12:33Municipalidad de PocitoDíaz, Daniel
20-01 12:33Municipalidad de PocitoLucero, Héctor
20-01 12:33Municipalidad de PocitoMelivillo, Juan
20-01 12:33Municipalidad de PocitoMoyano, Enzo
20-01 12:33Municipalidad de PocitoRivera, Jose Luis
20-01 12:33Municipalidad de PocitoTivani, Gerardo
20-01 12:32Deceuninck - Quick StepAlaphilippe, Julian
20-01 12:32Deceuninck - Quick StepHodeg, Alvaro
20-01 12:32Deceuninck - Quick StepKeisse, Iljo
20-01 12:32Deceuninck - Quick StepRicheze, Maximiliano
20-01 12:32Deceuninck - Quick StepVakoč, Petr
20-01 12:31Bora - HansgroheBaška, Erik
20-01 12:31Bora - HansgroheGrossschartner, Felix
20-01 12:31Bora - HansgrohePfingsten, Christoph
20-01 12:31Bora - HansgrohePoljański, Paweł
20-01 12:31Bora - HansgroheSagan, Peter
20-01 12:31Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
20-01 12:31Caja Rural - Seguros RGAGonçalves, Domingos
20-01 12:31Caja Rural - Seguros RGAMalucelli, Matteo
20-01 12:31Caja Rural - Seguros RGAMora, Sebastián
20-01 12:31Caja Rural - Seguros RGAPardilla, Sergio
20-01 12:31Caja Rural - Seguros RGASoto, Nelson
20-01 12:30Agrupación Virgen de FátimaEscuela, Ricardo
20-01 12:30Agrupación Virgen de FátimaMontivero, Luciano
20-01 12:30Agrupación Virgen de FátimaRicheze, Adrián
20-01 12:30Agrupación Virgen de FátimaRicheze, Mauro Abel
20-01 12:30Agrupación Virgen de FátimaZamora, Daniel
20-01 12:30Biesse CarreraAmici, Alberto
20-01 12:30Biesse CarreraBramati, Tomasso
20-01 12:30Biesse CarreraColombo, Raul
20-01 12:30Biesse CarreraConca, Filippo
20-01 12:30Biesse CarreraPedretti, Giovanni
20-01 12:30Biesse CarreraPiccot, Michel
20-01 12:29Asociación Civil MardánContreras, Emiliano
20-01 12:29Asociación Civil MardánDíaz, Darío
20-01 12:29Asociación Civil MardánMontes, Francisco
20-01 12:29Asociación Civil MardánRodriguez, Leonardo
20-01 12:29Asociación Civil MardánRosas, Laureano
20-01 12:28Androni Giocattoli - SidermecBelletti, Manuel
20-01 12:28Androni Giocattoli - SidermecBenfatto, Marco
20-01 12:28Androni Giocattoli - SidermecCardona, Julián
20-01 12:28Androni Giocattoli - SidermecCattaneo, Mattia
20-01 12:28Androni Giocattoli - SidermecFlórez, Miguel Eduardo
20-01 12:28Androni Giocattoli - SidermecMuñoz, Daniel
04-01 19:28Deceuninck - Quick StepEvenepoel, Remco
02-01 23:39Movistar TeamCarapaz, Richard
31-12 15:02Movistar TeamBetancur, Carlos
28-12 17:11Lotto SoudalDewulf, Stan
28-12 17:11Lotto SoudalKeukeleire, Jens
28-12 17:11Lotto SoudalMaes, Nikolas
28-12 17:11Lotto SoudalVanendert, Jelle
28-12 17:11Lotto SoudalWallays, Jelle
15-12 11:12Lotto SoudalBenoot, Tiesj
11-12 11:39Bora - HansgroheBennett, Sam
05-12 15:32UAE Team EmiratesGaviria, Fernando
01-12 10:34Movistar TeamQuintana, Nairo
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
26-01 23:04Selección BrasilFinkler, Fernando Augusto
26-01 23:04Selección BrasilMachado, Gabriel
26-01 23:01Municipalidad de RawsonPaez, Andres
26-01 23:01Municipalidad de RawsonSaquilan, Alejandro
26-01 22:55Agrupación Virgen de FátimaRicheze, Mauro Abel
26-01 11:03Androni Giocattoli - SidermecBenfatto, Marco
26-01 11:03Androni Giocattoli - SidermecCardona, Julián
26-01 11:03Androni Giocattoli - SidermecMuñoz, Daniel
24-01 12:51Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
24-01 12:48Caja Rural - Seguros RGAGonçalves, Domingos
24-01 12:48Caja Rural - Seguros RGAMora, Sebastián
22-01 14:06Movistar TeamBetancur, Carlos
22-01 01:27Municipalidad de PocitoRivera, Jose Luis
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Vuelta a San Juan

Aktualizace 26-01 23:08: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 167) Začíná v ne 27 led 2019, 19:54

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.