Zweeler Winners!

Fantasy Premier League 16

  1. PSerino: 47,36 €
  2. Hummelbikers: 32,56 €
  3. haboka: 22,69 €
  4. NAC Dongen: 22,69 €
  5. Arneboy: 22,69 €
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
06-02 17:03SovacBelmoukhtar, Boualem
06-02 17:03Team ColpackMasotto, Giulio
06-02 17:02Team ColpackColnaghi, Luca
06-02 17:00St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
06-02 17:00St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
06-02 16:58Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
06-02 16:58Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
06-02 16:57Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
06-02 16:57Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
06-02 16:56Delko Marseille ProvenceNavardauskas, Ramunas
06-02 16:56Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
06-02 16:54EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
06-02 16:54EF Education First Pro CyclingDombrowski, Joe
06-02 11:30Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
06-02 11:28Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
06-02 11:28Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVaubourzeix, Thomas
06-02 11:27Cycling Team Wallonie-BruxellesMortier, Julien
06-02 11:27Cycling Team Wallonie-BruxellesSpengler, Lukas
06-02 11:27Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
05-02 15:04Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
05-02 14:38Vital Concept - B&B HotelsGenechten, Jonas Van
05-02 14:38Vital Concept - B&B HotelsMorice, Julien
05-02 01:34Euskadi Basque Country - MuriasLópez-Cózar, Juan Antonio
03-02 20:51Corendon - CircusBondt, Dries De
03-02 20:51Corendon - CircusDevolder, Stijn
03-02 20:51Corendon - CircusJans, Roy
03-02 20:51Corendon - CircusJanssens, Jimmy
03-02 20:51Corendon - CircusRickaert, Jonas
03-02 20:51Corendon - CircusStallaert, Joeri
03-02 20:51Corendon - CircusVergaerde, Otto
03-02 20:45Direct EnergieBonifazio, Niccolò
03-02 20:45Direct EnergieCousin, Jérôme
03-02 20:45Direct EnergieOurselin, Paul
03-02 20:45Direct EnergiePichot, Alexandre
03-02 20:45Direct EnergieTulik, Angelo
03-02 20:45Direct EnergieTurgis, Anthony
03-02 20:45Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
03-02 20:45Israel Cycling AcademyCataford, Alex
03-02 20:45Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
03-02 20:45Israel Cycling AcademyJensen, August
03-02 20:45Israel Cycling AcademyNiv, Guy
03-02 20:45Israel Cycling AcademyPerry, Ben
03-02 20:45Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
20-01 13:35Team ColpackBaccio, Paolo
20-01 13:35Team ColpackCovi, Alessandro
20-01 13:35Team ColpackDuranti, Jalel
20-01 13:35Team ColpackGaravaglia, Giacomo
20-01 13:35Team ColpackHolec, Richard
20-01 13:35Team ColpackRocchetti, Filippo
20-01 13:35Team ColpackToniatti, Andrea
20-01 13:34SovacAurignac, Samy
20-01 13:34SovacBechlagheme, Abderrahmane
20-01 13:31SovacBouzidi, Mohamed
20-01 13:31SovacEvrard, Laurent
20-01 13:31SovacHamza, Abderrahmane Mehdi
20-01 13:31SovacRebellin, Davide
20-01 13:31SovacSaidi, Nassim
20-01 13:30Amore e Vita - ProdirBernardinetti, Marco
20-01 13:30Amore e Vita - ProdirCelano, Danilo
20-01 13:30Amore e Vita - ProdirFicara, Pierpaolo
20-01 13:30Amore e Vita - ProdirFreuler, Jan-André
20-01 13:30Amore e Vita - ProdirLukševics, Viesturs
20-01 13:30Amore e Vita - ProdirMoncassin, Maxence
20-01 13:30Amore e Vita - ProdirNika, Iltjan
20-01 13:30Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
20-01 13:30Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
20-01 13:30Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
20-01 13:30Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
20-01 13:30Euskadi Basque Country - MuriasBerrade, Urko
20-01 13:30Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
20-01 13:30Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
20-01 13:30Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
20-01 13:30Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
20-01 13:30Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleDernies, Tom
20-01 13:30Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
20-01 13:30Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
20-01 13:30Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
20-01 13:30Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleLeroux, Samuel
20-01 13:29Gazprom - RusVeloBoev, Igor
20-01 13:29Gazprom - RusVeloKuriyanov, Stepan
20-01 13:29Gazprom - RusVeloNych, Artem
20-01 13:29Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
20-01 13:29Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
20-01 13:29Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
20-01 13:29Gazprom - RusVeloVorobyev, Anton
20-01 13:29St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
20-01 13:29St Michel - Auber 93Feillu, Romain
20-01 13:29St Michel - Auber 93Hurel, Tony
20-01 13:29St Michel - Auber 93Jakin, Alo
20-01 13:29St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
20-01 13:29St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
20-01 13:29St Michel - Auber 93Thominet, Camille
20-01 13:29Wanty - Gobert Cycling TeamDecker, Alfdan De
20-01 13:29Wanty - Gobert Cycling TeamDegand, Thomas
20-01 13:29Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
20-01 13:29Wanty - Gobert Cycling TeamEiking, Odd Christian
20-01 13:29Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
20-01 13:29Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
20-01 13:29Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
20-01 13:28Cycling Team Wallonie-BruxellesDehaes, Kenny
20-01 13:28Cycling Team Wallonie-BruxellesIsta, Kevyn
20-01 13:28Cycling Team Wallonie-BruxellesJules, Justin
20-01 13:28Cycling Team Wallonie-BruxellesLietaer, Eliot
20-01 13:28Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
20-01 13:28Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
20-01 13:28Cycling Team Wallonie-BruxellesSix, Franklin
20-01 13:28Team Arkéa - SamsicFeillu, Brice
20-01 13:28Team Arkéa - SamsicGesbert, Elie
20-01 13:28Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
20-01 13:28Team Arkéa - SamsicLedanois, Kevin
20-01 13:28Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
20-01 13:28Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
20-01 13:28Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
20-01 13:27Delko Marseille ProvenceCombaud, Romain
20-01 13:27Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
20-01 13:27Delko Marseille ProvenceGuerin, Alexis
20-01 13:27Delko Marseille ProvenceKasperkiewicz, Przemysław
20-01 13:27Delko Marseille ProvenceLeveau, Jérémy
20-01 13:27Delko Marseille ProvenceSiskevicius, Evaldas
20-01 13:27Delko Marseille ProvenceTrarieux, Julien
20-01 13:27Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
20-01 13:27Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
20-01 13:27Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
20-01 13:27Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
20-01 13:27Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
20-01 13:27Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
20-01 13:27Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
20-01 13:27Vital Concept - B&B HotelsBoeckmans, Kris
20-01 13:27Vital Concept - B&B HotelsCoquard, Bryan
20-01 13:27Vital Concept - B&B HotelsGautier, Cyril
20-01 13:27Vital Concept - B&B HotelsLe Bon, Johan
20-01 13:27Vital Concept - B&B HotelsPacher, Quentin
20-01 13:27Vital Concept - B&B HotelsReza, Kévin
20-01 13:27Vital Concept - B&B HotelsRolland, Pierre
20-01 13:26Direct EnergieHivert, Jonathan
20-01 13:26EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
20-01 13:26EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
20-01 13:26EF Education First Pro CyclingHofland, Moreno
20-01 13:26EF Education First Pro CyclingLangeveld, Sebastian
20-01 13:26EF Education First Pro CyclingModolo, Sacha
20-01 13:26EF Education First Pro CyclingOwen, Logan
20-01 13:26EF Education First Pro CyclingVanmarcke, Sep
20-01 13:26Groupama - FDJArmirail, Bruno
20-01 13:26Groupama - FDJBonnet, William
20-01 13:26Groupama - FDJDelage, Mickaël
20-01 13:26Groupama - FDJDuchesne, Antoine
20-01 13:26Groupama - FDJMadouas, Valentin
20-01 13:26Groupama - FDJSarreau, Marc
20-01 13:26Groupama - FDJSeigle, Romain
20-01 13:25Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
20-01 13:25Cofidis Solutions CréditsLaporte, Christophe
20-01 13:25Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
20-01 13:25Cofidis Solutions CréditsMathis, Marco
20-01 13:25Cofidis Solutions CréditsPérichon, Pierre-Luc
20-01 13:25Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
20-01 13:25Cofidis Solutions CréditsWaeytens, Zico
20-01 13:25Trek - SegafredoBernard, Julien
20-01 13:25Trek - SegafredoKirsch, Alex
20-01 13:25Trek - SegafredoMollema, Bauke
20-01 13:25Trek - SegafredoPedersen, Mads
20-01 13:25Trek - SegafredoStuyven, Jasper
20-01 13:25Trek - SegafredoTheuns, Edward
20-01 13:24AG2R La MondialeBidard, François
20-01 13:24AG2R La MondialeDomont, Axel
20-01 13:24AG2R La MondialeGastauer, Ben
20-01 13:24AG2R La MondialeGeniez, Alexandre
20-01 13:24AG2R La MondialeJauregui, Quentin
20-01 13:24AG2R La MondialeVenturini, Clément
20-01 13:24AG2R La MondialeWarbasse, Larry
30-12 13:24Trek - SegafredoFelline, Fabio
28-12 17:14Lotto SoudalArmée, Sander
28-12 17:14Lotto SoudalGoethem, Brian van
28-12 17:14Lotto SoudalMertz, Rémy
28-12 17:14Lotto SoudalMonfort, Maxime
28-12 17:14Lotto SoudalNaesen, Lawrence
28-12 17:14Lotto SoudalWouters, Enzo
21-12 15:12AG2R La MondialeGallopin, Tony
15-12 19:36Lotto SoudalWellens, Tim
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
06-02 17:03SovacBechlagheme, Abderrahmane
06-02 17:02Team ColpackGaravaglia, Giacomo
06-02 17:02Team ColpackHolec, Richard
06-02 17:02Team ColpackRocchetti, Filippo
06-02 17:00St Michel - Auber 93Feillu, Romain
06-02 17:00St Michel - Auber 93Thominet, Camille
06-02 16:58Wanty - Gobert Cycling TeamEiking, Odd Christian
06-02 16:58Wanty - Gobert Cycling TeamMeurisse, Xandro
06-02 16:57Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
06-02 16:57Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
06-02 16:56Delko Marseille ProvenceLeveau, Jérémy
06-02 16:56Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
06-02 16:54EF Education First Pro CyclingHofland, Moreno
06-02 16:54EF Education First Pro CyclingOwen, Logan
06-02 11:28Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
06-02 11:28Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
06-02 11:28Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
06-02 11:27Cycling Team Wallonie-BruxellesJules, Justin
06-02 11:27Cycling Team Wallonie-BruxellesIsta, Kevyn
06-02 11:27Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
06-02 11:24Lotto SoudalWellens, Tim
05-02 15:04Groupama - FDJBonnet, William
05-02 14:38Vital Concept - B&B HotelsBoeckmans, Kris
05-02 14:38Vital Concept - B&B HotelsLe Bon, Johan
05-02 01:34Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
05-01 18:35AG2R La MondialeGallopin, Tony
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Etoile de Bessèges

Aktualizace 06-02 17:04: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 152) Začíná v čt 7 úno 2019, 12:10

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.