Zweeler Winners!

Volta ao Algarve stage 2

  1. St Domingo: € 42,69
  2. tchmil85: € 29,35
  3. itturria: € 24,02
  4. Dilligaf: € 20,01
  5. Uilenhof: € 17,34
  6. fyzik: € 15,25
green-box
Přihlaste se, prosím...

NBA (Teams) 21/22-02

€ 5,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 01:00

Výherní bank

€ 80

Spring CyClassics Game

€ 10,00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

€ 10.000

stamp

Spring CyClassics Game (RtAM)

€ 5,00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

Tour des Alpes-Maritimes et du Var

€ 2,50 podle týmu
pá 21 úno 2020, 11:15

Výherní bank

€ 102

World Cup Crans Montana Downhill Women

€ 2,50 podle týmu
pá 21 úno 2020, 10:05

Výherní bank

€ 50

Vuelta a Andalucía stage 3

€ 1,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 12:00

Výherní bank

€ 50

Volta ao Algarve stage 3

€ 1,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 13:05

Výherní bank

€ 50

Eredivisie (Teams) 24

€ 5,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 20:00

Výherní bank

€ 200

Bundesliga (Teams) 23

€ 5,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 20:30

Výherní bank

€ 100

LaLiga (Teams) 25

€ 5,00 podle týmu
pá 21 úno 2020, 21:00

Výherní bank

€ 100

stamp

Fantasy Premier League 27 (RtPL)

€ 3,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 16:00
slide-tickets

World Cup Crans Montana Downhill 2 Women

€ 2,50 podle týmu
so 22 úno 2020, 10:30

Výherní bank

€ 50

Premier League (Teams) 27

€ 5,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 13:30

Výherní bank

€ 150

Serie A (Teams) 25

€ 5,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 15:00

Výherní bank

€ 100

Fantasy Premier League 27

€ 5,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 16:00

Výherní bank

€ 80

Fantasy Eredivisie 24

€ 5,00 podle týmu
so 22 úno 2020, 18:30

Výherní bank

€ 80

Super League (Teams) 24

€ 5,00 podle týmu
ne 23 úno 2020, 14:30

Výherní bank

€ 125

Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
27-05 18:34Team CoopLunder, Eirik
27-05 18:31Riwal Readynez Cycling TeamEriksson, Lucas
27-05 18:31Riwal Readynez Cycling TeamQuaade, Rasmus
27-05 18:29Trek - SegafredoMullen, Ryan
27-05 16:52Team Dimension DataMäder, Gino
27-05 12:51Team SunwebAndersen, Asbjørn Kragh
27-05 12:47Team INEOSSwift, Ben
27-05 12:46Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
27-05 00:45Uno-X Norwegian Development TeamHoelgaard, Markus
27-05 00:45Uno-X Norwegian Development TeamSkjerping, Kristoffer
27-05 00:44Team CoopEriksson, Jacob
27-05 00:44Team CoopSotberg, Andre
23-05 07:54Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
23-05 07:54Astana Pro TeamBohórquez, Hernando
23-05 07:54Astana Pro TeamGidich, Yevgeniy
23-05 07:54Astana Pro TeamNatarov, Yuriy
23-05 07:54Astana Pro TeamSanchez, Luis León
23-05 07:54Astana Pro TeamStalnov, Nikita
23-05 07:54Caja Rural - Seguros RGAAranburu, Alex
23-05 07:54Caja Rural - Seguros RGABanaszek, Alan
23-05 07:54Caja Rural - Seguros RGAChernetskii, Sergei
23-05 07:54Caja Rural - Seguros RGAMalucelli, Matteo
23-05 07:54Caja Rural - Seguros RGAMora, Sebastián
23-05 07:54Caja Rural - Seguros RGASoto, Nelson
23-05 07:54Delko Marseille ProvenceFedeli, Alessandro
23-05 07:54Delko Marseille ProvenceFilosi, Iuri
23-05 07:54Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
23-05 07:54Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
23-05 07:54Delko Marseille ProvenceJones, Brenton
23-05 07:54Delko Marseille ProvenceKasperkiewicz, Przemysław
23-05 07:54Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
23-05 07:54Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
23-05 07:54Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
23-05 07:54Israel Cycling AcademyJensen, August
23-05 07:54Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
23-05 07:54Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
23-05 07:54Joker Fuel of NorwayDahl, Herman
23-05 07:54Joker Fuel of NorwayEvensen, Henrik
23-05 07:54Joker Fuel of NorwayForfang, Ole
23-05 07:54Joker Fuel of NorwayRøinås, Fridtjof
23-05 07:54Joker Fuel of NorwayVangstad, Andreas
23-05 07:54Joker Fuel of NorwayWærenskjold, Søren
23-05 07:54Lotto SoudalArmée, Sander
23-05 07:54Lotto SoudalHagen, Carl Fredrik
23-05 07:54Lotto SoudalLambrecht, Bjorg
23-05 07:54Lotto SoudalMaes, Nikolas
23-05 07:54Riwal Readynez Cycling TeamBrøchner, Nicolai
23-05 07:54Riwal Readynez Cycling TeamHagen, Krister
23-05 07:54Riwal Readynez Cycling TeamKamp, Alexander
23-05 07:54Riwal Readynez Cycling TeamLunke, Sindre
23-05 07:54Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
23-05 07:54Riwal Readynez Cycling TeamVinjebo, Emil
23-05 07:54Roompot - CharlesBoom, Lars
23-05 07:54Roompot - CharlesLammertink, Maurits
23-05 07:54Roompot - CharlesLijke, Nick van der
23-05 07:54Roompot - CharlesPoppel, Boy van
23-05 07:54Roompot - CharlesReinders, Elmar
23-05 07:54Roompot - CharlesWeening, Pieter
23-05 07:54Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
23-05 07:54Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
23-05 07:54Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
23-05 07:54Sport Vlaanderen - BaloiseKetele, Kenny De
23-05 07:54Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
23-05 07:54Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
23-05 07:54Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
23-05 07:54Team Arkéa - SamsicGreipel, André
23-05 07:54Team Arkéa - SamsicMoinard, Amaël
23-05 07:54Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
23-05 07:54Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
23-05 07:54Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
23-05 07:54Team CoopAalrust, Håkon Lunder
23-05 07:54Team CoopAasvold, Kristian
23-05 07:54Team CoopBendixen, Louis
23-05 07:54Team CoopTrondsen, Trond Håkon
23-05 07:54Uno-X Norwegian Development TeamAbrahamsen, Jonas
23-05 07:54Uno-X Norwegian Development TeamResell, Erik Nordsæter
23-05 07:54Uno-X Norwegian Development TeamSkaarseth, Iver
23-05 07:54Uno-X Norwegian Development TeamTræen, Torstein
23-05 07:49Mitchelton - ScottAffini, Edoardo
23-05 07:49Mitchelton - ScottEdmondson, Alexander
23-05 07:49Mitchelton - ScottMeyer, Cameron
23-05 07:49Mitchelton - ScottMezgec, Luka
23-05 07:49Mitchelton - ScottScotson, Callum
23-05 07:49Mitchelton - ScottStannard, Robert
23-05 07:49Team Jumbo - VismaLindeman, Bert-Jan
23-05 07:49Team Jumbo - VismaPoppel, Danny van
23-05 07:49Team Jumbo - VismaTier, Floris De
23-05 07:49Team Jumbo - VismaVingegaard, Jonas
23-05 07:49Team Jumbo - VismaWynants, Maarten
23-05 07:49Team SunwebBol, Cees
23-05 07:49Team SunwebCurvers, Roy
23-05 07:49Team SunwebHirschi, Marc
23-05 07:49Team SunwebKanter, Max
23-05 07:49Team SunwebNieuwenhuis, Joris
23-05 07:49Team SunwebStork, Florian
23-05 07:49Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
23-05 07:49Trek - SegafredoBernard, Julien
23-05 07:49Trek - SegafredoFrame, Alex
23-05 07:49Trek - SegafredoKirsch, Alex
23-05 07:49Trek - SegafredoKort, Koen de
23-05 07:49Trek - SegafredoPedersen, Mads
23-05 07:47Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
23-05 07:47Deceuninck - Quick-StepLampaert, Yves
23-05 07:47Deceuninck - Quick-StepMartinelli, Davide
23-05 07:47Deceuninck - Quick-StepVakoč, Petr
23-05 07:47EF Education First Pro CyclingBerg, Julius van den
23-05 07:47EF Education First Pro CyclingHofland, Moreno
23-05 07:47EF Education First Pro CyclingLangeveld, Sebastian
23-05 07:47EF Education First Pro CyclingScully, Tom
23-05 07:47EF Education First Pro CyclingVanmarcke, Sep
23-05 07:47EF Education First Pro CyclingWhelan, Jimmy
23-05 07:47Team Dimension DataBoasson Hagen, Edvald
23-05 07:47Team Dimension DataCavendish, Mark
23-05 07:47Team Dimension DataCummings, Steve
23-05 07:47Team Dimension DataTiller, Rasmus
23-05 07:47Team Dimension DataVermote, Julien
23-05 07:47Team INEOSGanna, Filippo
23-05 07:47Team INEOSGołaś, Michał
23-05 07:47Team INEOSHalvorsen, Kristoffer
23-05 07:47Team INEOSKiryienka, Vasil
23-05 07:47Team INEOSLawless, Chris
23-05 07:47Team INEOSStannard, Ian
23-05 07:47UAE Team EmiratesBystrøm, Sven Erik
23-05 07:47UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
23-05 07:47UAE Team EmiratesMori, Manuele
23-05 07:47UAE Team EmiratesRiabushenko, Alexandr
23-05 07:47UAE Team EmiratesSutherland, Rory
20-05 12:29Team Dimension DataValgren, Michael
25-04 18:42Lotto SoudalNaesen, Lawrence
19-04 20:30Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
16-04 09:25Deceuninck - Quick-StepEvenepoel, Remco
04-01 23:56Team Jumbo - VismaHoorn, Taco van der
18-12 19:24UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
15-12 19:36Lotto SoudalWellens, Tim
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
27-05 18:33Team CoopAalrust, Håkon Lunder
27-05 18:31Riwal Readynez Cycling TeamVinjebo, Emil
27-05 18:31Delko Marseille ProvenceFinetto, Mauro
27-05 18:31Riwal Readynez Cycling TeamBrøchner, Nicolai
27-05 18:29Trek - SegafredoBernard, Julien
27-05 16:52Team Dimension DataCavendish, Mark
27-05 12:51Team SunwebKanter, Max
27-05 12:47Team INEOSGanna, Filippo
27-05 12:46Team Arkéa - SamsicGreipel, André
27-05 00:38Mitchelton - ScottMeyer, Cameron
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Tour of Norway

Aktualizace 27-05 18:34: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 124) Začíná v út 28 kvě 2019, 14:05

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.