Zweeler Winners!

Premier League (Teams) 32

  1. doogv: € 67,42
  2. Dilligaf: € 42,14
  3. bumbe86: € 42,14
  4. miamigais: € 31,61
  5. De bidons: € 27,39
  6. EPO 3 ENAME-PALM-ORVAL: € 24,08
green-box
Přihlaste se, prosím...

Fantasy Formula 1 2020

€ 10,00 podle týmu
ne 5 čvc 2020, 15:10

Výherní bank

€ 7.000

LaLiga (Teams) 34

€ 5,00 podle týmu
pá 3 čvc 2020, 22:00

Výherní bank

€ 150

Virtual Tour de France

€ 5,00 podle týmu
so 4 čvc 2020, 16:05

Výherní bank

€ 250

stamp

Grosser Preis von Österreich Qualifying (RtAD)

€ 3,00 podle týmu
so 4 čvc 2020, 15:00
slide-tickets

Premier League (Teams) 33

€ 5,00 podle týmu
so 4 čvc 2020, 13:30

Výherní bank

€ 200

stamp

Fantasy Premier League 33 (RtPL)

€ 1,00 podle týmu
so 4 čvc 2020, 16:00
slide-tickets

Grosser Preis von Österreich Qualifying

€ 2,50 podle týmu
so 4 čvc 2020, 15:00

Výherní bank

€ 100

Virtual Tour de France stage 1

€ 2,50 podle týmu
so 4 čvc 2020, 16:05

Výherní bank

€ 75

Serie A (Teams) 30

€ 5,00 podle týmu
so 4 čvc 2020, 17:15

Výherní bank

€ 125

Fantasy Bayer Leverkusen - Bayern München

€ 5,00 podle týmu
so 4 čvc 2020, 20:00

Výherní bank

€ 100

Grosser Preis von Österreich

€ 5,00 podle týmu
ne 5 čvc 2020, 15:10

Výherní bank

€ 400

stamp

Grosser Preis von Österreich (RtAD)

€ 5,00 podle týmu
ne 5 čvc 2020, 15:10
slide-tickets

Super League (Teams) 30

€ 5,00 podle týmu
ne 5 čvc 2020, 14:00

Výherní bank

€ 100

Virtual Tour de France stage 2

€ 2,50 podle týmu
ne 5 čvc 2020, 16:07

Výherní bank

€ 75

NASCAR Big Machine Hand Sanitizer 400

€ 2,50 podle týmu
ne 5 čvc 2020, 22:24

Výherní bank

€ 50

Fantasy AEX Week 28

€ 5,00 podle týmu
po 6 čvc 2020, 09:00

Výherní bank

€ 100

PDC Summer Series

€ 5,00 podle týmu
st 8 čvc 2020, 13:00

Výherní bank

€ 200

Fantasy MotoGP 2020

€ 10,00 podle týmu
ne 19 čvc 2020, 14:00

Výherní bank

€ 1.750

Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
12-02 18:29Total Direct EnergieBonifazio, Leonardo
12-02 18:28Trek - SegafredoSimmons, Quinn
12-02 18:26Israel Start-Up NationHofstetter, Hugo
12-02 18:25EF Pro CyclingBennett, Sean
12-02 18:25EF Pro CyclingKangert, Tanel
12-02 18:25EF Pro CyclingVillalobos, Luis
12-02 17:04NTT Pro CyclingTiller, Rasmus
12-02 17:04NTT Pro CyclingWyss, Danilo
12-02 17:02Team NIPPO DELKO One ProvenceHailemichael, Mulu
12-02 17:02Team NIPPO DELKO One ProvenceRochas, Rémy
12-02 17:02Team NIPPO DELKO One ProvenceSiskevicius, Evaldas
12-02 11:31Team Jumbo - VismaLeemreize, Gijs
12-02 00:37Groupama - FDJKonovalovas, Ignatas
11-02 15:05Team Arkéa - SamsicBouhanni, Nacer
11-02 15:05Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
11-02 15:01AG2R La MondialeBidard, François
11-02 15:01AG2R La MondialePeters, Nans
11-02 15:01CCC TeamKoch, Jonas
11-02 15:01CCC TeamMareczko, Jakub
11-02 15:01CCC TeamPaluta, Michał
10-02 20:17CofidisHansen, Jesper
10-02 20:17Deceuninck - Quick-StepGarrison, Ian
10-02 20:17Total Direct EnergieMaitre, Florian
10-02 20:17Trek - SegafredoKamp, Alexander
10-02 20:13Astana Pro TeamVlasov, Aleksandr
10-02 14:04Team SunwebDenz, Nico
09-02 11:10Movistar TeamCullaigh, Gabriel
09-02 11:10Team Jumbo - VismaHarper, Chris
09-02 11:10Team Jumbo - VismaLeezer, Tom
09-02 11:10Team Jumbo - VismaWynants, Maarten
06-02 09:32AG2R La MondialeCherel, Mikaël
06-02 09:32AG2R La MondialeDuval, Julien
06-02 09:32AG2R La MondialeGeniez, Alexandre
06-02 09:32AG2R La MondialeHänninen, Jaakko
06-02 09:32AG2R La MondialeParet-Peintre, Aurélien
06-02 09:32AG2R La MondialeTanfield, Harry
06-02 09:32Astana Pro TeamAranburu, Alex
06-02 09:32Astana Pro TeamBoaro, Manuele
06-02 09:32Astana Pro TeamFelline, Fabio
06-02 09:32Astana Pro TeamIzagirre, Gorka
06-02 09:32Astana Pro TeamKudus, Merhawi
06-02 09:32Astana Pro TeamLutsenko, Alexey
06-02 09:32Astana Pro TeamPronskiy, Vadim
06-02 09:32B&B Hotels - Vital ConceptBackaert, Frederik
06-02 09:32B&B Hotels - Vital ConceptBacker, Bert De
06-02 09:32B&B Hotels - Vital ConceptBarthe, Cyril
06-02 09:32B&B Hotels - Vital ConceptCourteille, Arnaud
06-02 09:32B&B Hotels - Vital ConceptMozzato, Luca
06-02 09:32CCC TeamBarta, Will
06-02 09:32CCC TeamHirt, Jan
06-02 09:32CCC TeamMałecki, Kamil
06-02 09:32CCC TeamMasnada, Fausto
06-02 09:32CCC TeamPauwels, Serge
06-02 09:32CCC TeamRosskopf, Joey
06-02 09:32CCC TeamValter, Attila
06-02 09:32Circus - Wanty GobertBellicaud, Jérémy
06-02 09:32Circus - Wanty GobertDegand, Thomas
06-02 09:32Circus - Wanty GobertDoubey, Fabien
06-02 09:32Circus - Wanty GobertDupont, Timothy
06-02 09:32Circus - Wanty GobertMelsen, Kevin Van
06-02 09:32Circus - Wanty GobertOffredo, Yoann
06-02 09:32Circus - Wanty GobertWinter, Ludwig De
06-02 09:32CofidisBarceló, Fernando
06-02 09:32CofidisHerrada, Jesús
06-02 09:32CofidisLafay, Victor
06-02 09:32CofidisLe Turnier, Mathias
06-02 09:32CofidisPérichon, Pierre-Luc
06-02 09:32CofidisTouze, Damien
06-02 09:32CofidisVermote, Julien
06-02 09:32Deceuninck - Quick-StepAsgreen, Kasper
06-02 09:32Deceuninck - Quick-StepBagioli, Andrea
06-02 09:32Deceuninck - Quick-StepCavagna, Rémi
06-02 09:32Deceuninck - Quick-StepDevenyns, Dries
06-02 09:32Deceuninck - Quick-StepKeisse, Iljo
06-02 09:32Deceuninck - Quick-StepSerry, Pieter
06-02 09:32Deceuninck - Quick-StepSteels, Stijn
06-02 09:32EF Pro CyclingClarke, Simon
06-02 09:32EF Pro CyclingCort, Magnus
06-02 09:32EF Pro CyclingGuerreiro, Ruben
06-02 09:32EF Pro CyclingHowes, Alex
06-02 09:32EF Pro CyclingLangeveld, Sebastian
06-02 09:32EF Pro CyclingVanmarcke, Sep
06-02 09:32Groupama - FDJDuchesne, Antoine
06-02 09:32Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
06-02 09:32Groupama - FDJMolard, Rudy
06-02 09:32Groupama - FDJRoux, Anthony
06-02 09:32Groupama - FDJSeigle, Romain
06-02 09:32Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
06-02 09:32Israel Start-Up NationBrändle, Matthias
06-02 09:32Israel Start-Up NationNeilands, Krists
06-02 09:32Israel Start-Up NationNiv, Guy
06-02 09:32Israel Start-Up NationRenard, Alexis
06-02 09:32Israel Start-Up NationSagiv, Guy
06-02 09:32Israel Start-Up NationVahtra, Norman
06-02 09:32Movistar TeamArcas, Jorge
06-02 09:32Movistar TeamHollmann, Juri
06-02 09:32Movistar TeamJacobs, Johan
06-02 09:32Movistar TeamMas, Lluís
06-02 09:32Movistar TeamMora, Sebastián
06-02 09:32Movistar TeamPrades, Edu
06-02 09:32Movistar TeamVillella, Davide
06-02 09:32Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleAntomarchi, Julien
06-02 09:32Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleCentrone, Ivan
06-02 09:32Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleFerasse, Thibault
06-02 09:32Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
06-02 09:32Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleLeveau, Jérémy
06-02 09:32Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleMasson, Christophe
06-02 09:32Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleWitte, Matthias De
06-02 09:32NTT Pro CyclingGasparotto, Enrico
06-02 09:32NTT Pro CyclingGhebreigzabhier, Amanuel
06-02 09:32NTT Pro CyclingJanse van Rensburg, Reinardt
06-02 09:32NTT Pro CyclingKreuziger, Roman
06-02 09:32NTT Pro CyclingNizzolo, Giacomo
06-02 09:32NTT Pro CyclingPozzovivo, Domenico
06-02 09:32NTT Pro CyclingSobrero, Matteo
06-02 09:32St Michel - Auber 93Alaphilippe, Bryan
06-02 09:32St Michel - Auber 93Constantin, Baptiste
06-02 09:32St Michel - Auber 93Hurel, Tony
06-02 09:32St Michel - Auber 93Louvet, Louis
06-02 09:32St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
06-02 09:32St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
06-02 09:32St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
06-02 09:32Team Arkéa - SamsicAnacona, Winner
06-02 09:32Team Arkéa - SamsicBarguil, Warren
06-02 09:32Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
06-02 09:32Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
06-02 09:32Team Arkéa - SamsicNoppe, Christophe
06-02 09:32Team Arkéa - SamsicQuintana, Dayer
06-02 09:32Team Arkéa - SamsicQuintana, Nairo
06-02 09:32Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
06-02 09:32Team INEOSDoull, Owain
06-02 09:32Team INEOSDunbar, Eddie
06-02 09:32Team INEOSGołaś, Michał
06-02 09:32Team INEOSLawless, Chris
06-02 09:32Team INEOSMoscon, Gianni
06-02 09:32Team INEOSSivakov, Pavel
06-02 09:32Team INEOSStannard, Ian
06-02 09:32Team Jumbo - VismaEenkhoorn, Pascal
06-02 09:32Team Jumbo - VismaFoss, Tobias
06-02 09:32Team Jumbo - VismaGesink, Robert
06-02 09:32Team Jumbo - VismaKuss, Sepp
06-02 09:32Team Jumbo - VismaMartens, Paul
06-02 09:32Team NIPPO DELKO One ProvenceBarbier, Pierre
06-02 09:32Team NIPPO DELKO One ProvenceCombaud, Romain
06-02 09:32Team NIPPO DELKO One ProvenceDe Rossi, Lucas
06-02 09:32Team NIPPO DELKO One ProvenceEl Fares, Julien
06-02 09:32Team NIPPO DELKO One ProvenceGirmay Hailu, Biniam
06-02 09:32Team NIPPO DELKO One ProvenceGonçalves, José
06-02 09:32Team NIPPO DELKO One ProvenceTrarieux, Julien
06-02 09:32Team SunwebDonovan, Mark
06-02 09:32Team SunwebHaga, Chad
06-02 09:32Team SunwebHirschi, Marc
06-02 09:32Team SunwebOomen, Sam
06-02 09:32Team SunwebSalmon, Martin
06-02 09:32Team SunwebTusveld, Martijn
06-02 09:32Total Direct EnergieBonifazio, Niccolò
06-02 09:32Total Direct EnergieCabot, Jérémy
06-02 09:32Total Direct EnergieGaillard, Marlon
06-02 09:32Total Direct EnergieHivert, Jonathan
06-02 09:32Total Direct EnergieManzin, Lorrenzo
06-02 09:32Total Direct EnergieOurselin, Paul
06-02 09:32Total Direct EnergieTaaramäe, Rein
06-02 09:32Trek - SegafredoBernard, Julien
06-02 09:32Trek - SegafredoConci, Nicola
06-02 09:32Trek - SegafredoEg, Niklas
06-02 09:32Trek - SegafredoLiepiņš, Emīls
06-02 09:32Trek - SegafredoMosca, Jacopo
06-02 09:32Trek - SegafredoQuarterman, Charlie
06-02 09:32Trek - SegafredoRies, Michel
06-02 09:32Without teamTurgis, Jimmy
28-01 21:04B&B Hotels - Vital ConceptSlagter, Tom-Jelte
24-01 00:37Groupama - FDJGaudu, David
22-01 19:56Total Direct EnergieCalmejane, Lilian
03-01 15:52EF Pro CyclingCarthy, Hugh
28-12 10:02Groupama - FDJPinot, Thibaut
10-12 12:04Team SunwebKelderman, Wilco
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
12-02 18:29Total Direct EnergieOurselin, Paul
12-02 18:28Trek - SegafredoLiepiņš, Emīls
12-02 18:26Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
12-02 18:25EF Pro CyclingClarke, Simon
12-02 18:25EF Pro CyclingHowes, Alex
12-02 17:04NTT Pro CyclingGasparotto, Enrico
12-02 17:04NTT Pro CyclingJanse van Rensburg, Reinardt
12-02 17:02Team NIPPO DELKO One ProvenceDe Rossi, Lucas
12-02 17:02Team NIPPO DELKO One ProvenceGirmay Hailu, Biniam
12-02 17:02Team NIPPO DELKO One ProvenceTrarieux, Julien
12-02 11:30Team Jumbo - VismaLeezer, Tom
12-02 11:30Team Jumbo - VismaMartens, Paul
12-02 00:37Groupama - FDJSeigle, Romain
11-02 15:05Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
11-02 15:05Team Arkéa - SamsicNoppe, Christophe
11-02 15:01AG2R La MondialeTanfield, Harry
11-02 15:01CCC TeamMałecki, Kamil
11-02 15:01CCC TeamPauwels, Serge
11-02 15:01CCC TeamRosskopf, Joey
10-02 20:17CofidisLe Turnier, Mathias
10-02 20:17Deceuninck - Quick-StepSteels, Stijn
10-02 20:17Trek - SegafredoRies, Michel
10-02 20:13Astana Pro TeamBoaro, Manuele
10-02 14:04Team SunwebDonovan, Mark
10-02 12:48Without teamTurgis, Jimmy
09-02 11:18EF Pro CyclingLangeveld, Sebastian
09-02 11:17Total Direct EnergieBonifazio, Niccolò
09-02 11:17Total Direct EnergieCalmejane, Lilian
09-02 11:10Movistar TeamArcas, Jorge
09-02 11:08Team Jumbo - VismaFoss, Tobias
09-02 11:06Team Arkéa - SamsicQuintana, Dayer
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Tour de La Provence

Aktualizace 12-02 18:31: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 145) Začíná v čt 13 úno 2020, 13:10

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.