Zweeler Winners!

Bundesliga (Teams) 27

  1. Roel1982: 92,23 €
  2. CortAdeler: 92,23 €
  3. Dilligaf: 61,49 €
  4. Tomba la Bomba: 42,21 €
  5. rubenramales: 42,21 €
  6. Raddisch: 42,21 €
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
04-02 18:31AG2R La MondialeParet-Peintre, Aurélien
04-02 17:19Cambodia Cycling AcademyBerlin, Antoine
04-02 17:19Cambodia Cycling AcademyMamykin, Matvey
04-02 17:08Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleLevasseur, Jordan
04-02 17:08Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleMasson, Christophe
04-02 17:08Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleVermeulen, Emiel
04-02 17:03St Michel - Auber 93Bleier, Baptiste
04-02 17:03St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
03-02 23:38Trek - SegafredoKirsch, Alex
03-02 11:42B&B Hotels - Vital ConceptCourteille, Arnaud
03-02 04:01Team Beltrami TSA - MarchiolFerri, Gregorio
03-02 04:01Team Beltrami TSA - MarchiolGrendene, Marco
03-02 03:57Alpecin - FenixThwaites, Scott
03-02 03:57Sport Vlaanderen - BaloiseWillems, Thimo
03-02 03:57Wallonie-BruxellesLietaer, Eliot
03-02 03:57Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
03-02 03:57Wallonie-BruxellesTaminiaux, Lionel
03-02 03:49CCC TeamGradek, Kamil
03-02 03:49CCC TeamHoecke, Gijs Van
03-02 03:49CCC TeamKoch, Jonas
03-02 03:49CCC TeamMałecki, Kamil
03-02 03:49CCC TeamMareczko, Jakub
03-02 03:49CCC TeamPaluta, Michał
03-02 03:49CCC TeamZimmermann, Georg
24-01 13:59Cambodia Cycling AcademyAurignac, Samy
24-01 13:59Cambodia Cycling AcademyDumourier, Florian
24-01 13:59Cambodia Cycling AcademyHudry, Florian
24-01 13:59Cambodia Cycling AcademyKim, Chantou
24-01 13:59Cambodia Cycling AcademyMaikin, Roman
24-01 13:59Cambodia Cycling AcademyMuller, Gabriel
24-01 13:59Cambodia Cycling AcademyYoeun, Phyuth
24-01 13:59Equipo Kern PharmaAdrià, Roger
24-01 13:59Equipo Kern PharmaBouzas, Martín
24-01 13:59Equipo Kern PharmaGalván, Kiko
24-01 13:59Equipo Kern PharmaMarquez, Martí
24-01 13:59Equipo Kern PharmaMendez, Daniel
24-01 13:59Equipo Kern PharmaRuiz, Ibon
24-01 13:59Equipo Kern PharmaTu, Sergio
24-01 13:59Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleAntomarchi, Julien
24-01 13:59Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleDernies, Tom
24-01 13:59Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleFerasse, Thibault
24-01 13:59Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
24-01 13:59Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleLeroux, Samuel
24-01 13:59Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleLeveau, Jérémy
24-01 13:59Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropolePicoux, Maximilien
24-01 13:59St Michel - Auber 93Alaphilippe, Bryan
24-01 13:59St Michel - Auber 93Constantin, Baptiste
24-01 13:59St Michel - Auber 93Guillonnet, Adrien
24-01 13:59St Michel - Auber 93Hurel, Tony
24-01 13:59St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
24-01 13:59St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
24-01 13:59St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
24-01 13:59Team Beltrami TSA - MarchiolBaroncini, Filippo
24-01 13:59Team Beltrami TSA - MarchiolOrlandi, Massimo
24-01 13:59Team Beltrami TSA - MarchiolParisini, Nicolò
24-01 13:59Team Beltrami TSA - MarchiolPesenti, Thomas
24-01 13:59Team Beltrami TSA - MarchiolStoček, Matúš
24-01 13:56AG2R La MondialeBidard, François
24-01 13:56AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
24-01 13:56AG2R La MondialeGougeard, Alexis
24-01 13:56AG2R La MondialeJauregui, Quentin
24-01 13:56AG2R La MondialeLatour, Pierre
24-01 13:56AG2R La MondialeTanfield, Harry
24-01 13:56AG2R La MondialeVenturini, Clément
24-01 13:56Alpecin - FenixBondt, Dries De
24-01 13:56Alpecin - FenixJans, Roy
24-01 13:56Alpecin - FenixJanssens, Jimmy
24-01 13:56Alpecin - FenixKrieger, Alexander
24-01 13:56Alpecin - FenixLeysen, Senne
24-01 13:56Alpecin - FenixRichardson, Alex
24-01 13:56B&B Hotels - Vital ConceptBarthe, Cyril
24-01 13:56B&B Hotels - Vital ConceptBoeckmans, Kris
24-01 13:56B&B Hotels - Vital ConceptCam, Maxime
24-01 13:56B&B Hotels - Vital ConceptMozzato, Luca
24-01 13:56B&B Hotels - Vital ConceptSchönberger, Sebastian
24-01 13:56B&B Hotels - Vital ConceptTurgis, Jimmy
24-01 13:56B&B Hotels - Vital ConceptVichot, Arthur
24-01 13:56CCC TeamAvermaet, Greg Van
24-01 13:56CCC TeamDe La Parte, Víctor
24-01 13:56CCC TeamDe Marchi, Alessandro
24-01 13:56CCC TeamHooydonck, Nathan Van
24-01 13:56CCC TeamPauwels, Serge
24-01 13:56CCC TeamSchär, Michael
24-01 13:56CCC TeamTrentin, Matteo
24-01 13:56Circus - Wanty GobertDecker, Alfdan De
24-01 13:56Circus - Wanty GobertDevriendt, Tom
24-01 13:56Circus - Wanty GobertGendt, Aimé De
24-01 13:56Circus - Wanty GobertMeurisse, Xandro
24-01 13:56Circus - Wanty GobertPlus, Jasper De
24-01 13:56Circus - Wanty GobertPoppel, Boy van
24-01 13:56Circus - Wanty GobertPoppel, Danny van
24-01 13:56CofidisClaeys, Dimitri
24-01 13:56CofidisEdet, Nicolas
24-01 13:56CofidisHerrada, José
24-01 13:56CofidisMorin, Emmanuel
24-01 13:56CofidisPerez, Anthony
24-01 13:56CofidisTouze, Damien
24-01 13:56CofidisVermote, Julien
24-01 13:56EF Pro CyclingBennett, Sean
24-01 13:56EF Pro CyclingBerg, Julius van den
24-01 13:56EF Pro CyclingBettiol, Alberto
24-01 13:56EF Pro CyclingClarke, Simon
24-01 13:56EF Pro CyclingCort, Magnus
24-01 13:56EF Pro CyclingLangeveld, Sebastian
24-01 13:56EF Pro CyclingOwen, Logan
24-01 13:56Groupama - FDJBrunel, Alexys
24-01 13:56Groupama - FDJGeniets, Kévin
24-01 13:56Groupama - FDJGuglielmi, Simon
24-01 13:56Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
24-01 13:56Groupama - FDJLe Gac, Olivier
24-01 13:56Groupama - FDJMadouas, Valentin
24-01 13:56Groupama - FDJThomas, Benjamin
24-01 13:56NTT Pro CyclingBoasson Hagen, Edvald
24-01 13:56NTT Pro CyclingGogl, Michael
24-01 13:56NTT Pro CyclingO'Connor, Ben
24-01 13:56NTT Pro CyclingStokbro, Andreas
24-01 13:56NTT Pro CyclingThomson, Jay
24-01 13:56NTT Pro CyclingTiller, Rasmus
24-01 13:56NTT Pro CyclingValgren, Michael
24-01 13:56Sport Vlaanderen - BaloiseGhys, Robbe
24-01 13:56Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
24-01 13:56Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
24-01 13:56Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
24-01 13:56Sport Vlaanderen - BaloiseVylder, Lindsay De
24-01 13:56Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
24-01 13:56Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
24-01 13:56Team Arkéa - SamsicBoudat, Thomas
24-01 13:56Team Arkéa - SamsicGuernalec, Thibault
24-01 13:56Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
24-01 13:56Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
24-01 13:56Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
24-01 13:56Team Arkéa - SamsicRosa, Diego
24-01 13:56Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
24-01 13:56Team NIPPO DELKO One ProvenceBarbier, Pierre
24-01 13:56Team NIPPO DELKO One ProvenceBeppu, Fumiyuki
24-01 13:56Team NIPPO DELKO One ProvenceFedeli, Alessandro
24-01 13:56Team NIPPO DELKO One ProvenceFinetto, Mauro
24-01 13:56Team NIPPO DELKO One ProvenceGirmay Hailu, Biniam
24-01 13:56Team NIPPO DELKO One ProvenceGonçalves, José
24-01 13:56Team NIPPO DELKO One ProvenceOka, Atsushi
24-01 13:56Total Direct EnergieBurgaudeau, Mathieu
24-01 13:56Total Direct EnergieCousin, Jérôme
24-01 13:56Total Direct EnergieHivert, Jonathan
24-01 13:56Total Direct EnergieManzin, Lorrenzo
24-01 13:56Total Direct EnergieOurselin, Paul
24-01 13:56Total Direct EnergieTurgis, Anthony
24-01 13:56Trek - SegafredoBernard, Julien
24-01 13:56Trek - SegafredoLiepiņš, Emīls
24-01 13:56Trek - SegafredoMosca, Jacopo
24-01 13:56Trek - SegafredoMoschetti, Matteo
24-01 13:56Trek - SegafredoMullen, Ryan
24-01 13:56Trek - SegafredoQuarterman, Charlie
24-01 13:56Trek - SegafredoSimmons, Quinn
24-01 13:56Wallonie-BruxellesBie, Sean De
24-01 13:56Wallonie-BruxellesHuys, Laurens
24-01 13:56Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
24-01 13:56Wallonie-BruxellesMortier, Julien
24-01 13:56Wallonie-BruxellesSix, Franklin
24-01 13:56Wallonie-BruxellesWirtgen, Luc
24-01 13:56Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
22-01 19:56Total Direct EnergieCalmejane, Lilian
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
04-02 18:31AG2R La MondialeTanfield, Harry
04-02 17:19Cambodia Cycling AcademyKim, Chantou
04-02 17:19Cambodia Cycling AcademyYoeun, Phyuth
04-02 17:08Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleFerasse, Thibault
04-02 17:08Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
04-02 17:08Natura4Ever - Roubaix - Lille MétropolePicoux, Maximilien
04-02 17:08NTT Pro CyclingTiller, Rasmus
04-02 17:03St Michel - Auber 93Constantin, Baptiste
04-02 17:03St Michel - Auber 93Paillot, Yoann
03-02 23:38Trek - SegafredoBernard, Julien
03-02 11:42B&B Hotels - Vital ConceptTurgis, Jimmy
03-02 03:57Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
03-02 03:57Wallonie-BruxellesMortier, Julien
03-02 03:57Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
03-02 03:57Sport Vlaanderen - BaloiseMenten, Milan
03-02 03:49CCC TeamAvermaet, Greg Van
03-02 03:49CCC TeamDe La Parte, Víctor
03-02 03:49CCC TeamDe Marchi, Alessandro
03-02 03:49CCC TeamHooydonck, Nathan Van
03-02 03:49CCC TeamPauwels, Serge
03-02 03:49CCC TeamSchär, Michael
03-02 03:49CCC TeamTrentin, Matteo
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Étoile de Bessèges

Aktualizace 04-02 18:40: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 139) Začíná v st 5 úno 2020, 13:15

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.