Zweeler Winners!

Premier League Darts Night 4

  1. RacingTOM: 19,69 €
  2. marben: 19,69 €
  3. LaGilles: 19,69 €
  4. je180je: 19,69 €
  5. ILFenomeno: 19,69 €
  6. zembitch: 19,69 €
green-box
Přihlaste se, prosím...

Spring CyClassics Game

10,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

10.000 €

World Sprint Championships

5,00 € podle týmu
pá 28 úno 2020, 17:30

Výherní bank

600 €

stamp

Belgian Darts Championship (RtAP)

3,00 € podle týmu
pá 28 úno 2020, 13:00
slide-tickets

Belgian Darts Championship

5,00 € podle týmu
pá 28 úno 2020, 13:00

Výherní bank

148 €

stamp

Spring CyClassics Game (RtAM)

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

Eredivisie (Teams) 25

5,00 € podle týmu
pá 28 úno 2020, 20:00

Výherní bank

200 €

Bundesliga (Teams) 24

5,00 € podle týmu
pá 28 úno 2020, 20:30

Výherní bank

100 €

LaLiga (Teams) 26

5,00 € podle týmu
pá 28 úno 2020, 21:00

Výherní bank

100 €

Omloop Het Nieuwsblad

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

1.000 €

World Allround Championships

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:53

Výherní bank

700 €

stamp

Omloop Het Nieuwsblad (RtAM)

3,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

Premier League (Teams) 28/League Cup

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 13:30

Výherní bank

125 €

stamp

Fantasy Premier League 28/League Cup (RtPL)

1,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 16:00
slide-tickets

Serie A (Teams) 26

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 15:00

Výherní bank

100 €

Fantasy Premier League 28/League Cup

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 16:00

Výherní bank

80 €

Fantasy Eredivisie 25

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 18:30

Výherní bank

80 €

Kuurne-Brussel-Kuurne

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 11:48

Výherní bank

1.000 €

stamp

Kuurne-Brussel-Kuurne (RtAM)

1,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 11:48
slide-tickets

Fantasy MotoGP 2020

10,00 € podle týmu
ne 8 bře 2020, 16:00

Výherní bank

1.750 €

NBA (Teams) 03/04-03

5,00 € podle týmu
út 3 bře 2020, 01:00

Výherní bank

80 €

Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
16-08 00:00Cannondale Pro CyclingBodnar, Maciej
15-08 00:00Ag2r La MondialeBouet, Maxime
15-08 00:00Ag2r La MondialeGastauer, Ben
15-08 00:00Ag2r La MondialeKadri, Blel
15-08 00:00Ag2r La MondialeMondory, Lloyd
15-08 00:00Ag2r La MondialeMontaguti, Matteo
15-08 00:00Ag2r La MondialeNocentini, Rinaldo
15-08 00:00Ag2r La MondialeRiblon, Christophe
15-08 00:00Androni Giocatolli - VenezuelaDall'Antonia, Tiziano
15-08 00:00Astana Pro TeamDyachenko, Aleksandr
15-08 00:00Astana Pro TeamGasparotto, Enrico
15-08 00:00Astana Pro TeamKessiakoff, Fredrik
15-08 00:00Astana Pro TeamLanda, Mikel
15-08 00:00Astana Pro TeamTiralongo, Paolo
15-08 00:00Astana Pro TeamZeits, Andrey
15-08 00:00Banco BIC - CarmimCardoso, Manuel Antonio
15-08 00:00Belkin Pro Cycling TeamBoom, Lars
15-08 00:00Belkin Pro Cycling TeamClement, Stef
15-08 00:00Belkin Pro Cycling TeamDam, Laurens ten
15-08 00:00Belkin Pro Cycling TeamGarate, Juan Manuel
15-08 00:00Belkin Pro Cycling TeamGesink, Robert
15-08 00:00Belkin Pro Cycling TeamKeizer, Martijn
15-08 00:00Belkin Pro Cycling TeamMollema, Bauke
15-08 00:00Belkin Pro Cycling TeamWinden, Dennis van
15-08 00:00BMC Racing TeamBookwalter, Brent
15-08 00:00BMC Racing TeamCummings, Stephen
15-08 00:00BMC Racing TeamEijssen, Yannick
15-08 00:00BMC Racing TeamGilbert, Philippe
15-08 00:00BMC Racing TeamLodewyck, Klaas
15-08 00:00BMC Racing TeamMoinard, Amaël
15-08 00:00BMC Racing TeamMorabito, Steve
15-08 00:00Burgos BH Oroz, Juan José
15-08 00:00Caja Rural - Seguros RGAAramendia, Francisco Javier
15-08 00:00Caja Rural - Seguros RGAGarcia, Marcos
15-08 00:00Caja Rural - Seguros RGAPiedra, Antonio
15-08 00:00Caja Rural - Seguros RGATxurruka, Amets
15-08 00:00Caja Rural - Seguros RGAVelasco Murillo, Iván
15-08 00:00Caja Rural - Seguros RGAViganò, Davide
15-08 00:00Cannondale Pro CyclingMarangoni, Alan
15-08 00:00Cannondale Pro CyclingRatto, Daniele
15-08 00:00Cannondale Pro CyclingSalerno, Cristiano
15-08 00:00Cannondale Pro CyclingSarmiento, Cayetano José
15-08 00:00Cannondale Pro CyclingViviani, Elia
15-08 00:00CCC Polsat PolkowiceMarczynski, Tomasz
15-08 00:00CCC Polsat PolkowicePaterski, Maciej
15-08 00:00Cofidis, Solutions CréditsBagot, Yoann
15-08 00:00Cofidis, Solutions CréditsGarcía, Egoitz
15-08 00:00Cofidis, Solutions CréditsLe Mével, Christophe
15-08 00:00Cofidis, Solutions CréditsMaté, Luis Angel
15-08 00:00Cofidis, Solutions CréditsMolard, Rudy
15-08 00:00Cofidis, Solutions CréditsNavarro, Daniel
15-08 00:00Drapac CyclingMeyer, Travis
15-08 00:00Drapac CyclingSulzberger, Wesley
15-08 00:00EuskadiLechuga, Pablo
15-08 00:00FDJ.frBonnet, William
15-08 00:00FDJ.frBoucher, David
15-08 00:00FDJ.frBouhanni, Nacer
15-08 00:00FDJ.frCourteille, Arnaud
15-08 00:00FDJ.frGeniez, Alexandre
15-08 00:00FDJ.frJeannesson, Arnold
15-08 00:00FDJ.frVaugrenard, Benoit
15-08 00:00Garmin - SharpCardoso, André Fernando
15-08 00:00Garmin - SharpDekker, Thomas
15-08 00:00Garmin - SharpFernandez, Koldo
15-08 00:00Garmin - SharpKreder, Raymond
15-08 00:00Garmin - SharpTalansky, Andrew
15-08 00:00Garmin - SharpVansummeren, Johan
15-08 00:00IAM CyclingReynes, Vicente
15-08 00:00Katusha TeamBrutt, Pavel
15-08 00:00Katusha TeamIgnatyev, Mikhail
15-08 00:00Katusha TeamLosada, Alberto
15-08 00:00Katusha TeamMoreno, Daniel
15-08 00:00Katusha TeamRodríguez, Joaquim
15-08 00:00Katusha TeamSilin, Egor
15-08 00:00Katusha TeamSmukulis, Gatis
15-08 00:00Katusha TeamVicioso, Angel
15-08 00:00Keith Mobel - PartizanChacón, Javier
15-08 00:00Kolss Cycling TeamKostyuk, Denys
15-08 00:00Kolss Cycling TeamKvachuk, Oleksandr
15-08 00:00Lampre - MeridaAnacona, Winner Andrew
15-08 00:00Lampre - MeridaCimolai, Davide
15-08 00:00Lampre - MeridaCunego, Damiano
15-08 00:00Lampre - MeridaNiemiec, Przemyslaw
15-08 00:00Lampre - MeridaValls, Rafael
15-08 00:00Lotto BelisolBroeck, Jurgen Van den
15-08 00:00Lotto BelisolClercq, Bart De
15-08 00:00Lotto BelisolDebusschere, Jens
15-08 00:00Lotto BelisolHansen, Adam
15-08 00:00Lotto BelisolLigthart, Pim
15-08 00:00Lotto BelisolMonfort, Maxime
15-08 00:00Lotto BelisolWillems, Frederik
15-08 00:00Louletano - Dunas DouradasBrôco, Hernâni
15-08 00:00Movistar TeamAnton, Igor
15-08 00:00Movistar TeamCapecchi, Eros
15-08 00:00Movistar TeamCastroviejo, Jonathan
15-08 00:00Movistar TeamErviti, Imanol
15-08 00:00Movistar TeamGadret, John
15-08 00:00Movistar TeamIntxausti, Beñat
15-08 00:00Movistar TeamLastras, Pablo
15-08 00:00Movistar TeamLobato, Juan José
15-08 00:00Movistar TeamMoreno, Javier
15-08 00:00Movistar TeamQuintana, Nairo Alexander
15-08 00:00Movistar TeamRojas, José Joaquín
15-08 00:00Movistar TeamValverde, Alejandro
15-08 00:00MTN - QhubekaGerdemann, Linus
15-08 00:00MTN - QhubekaTeklehaimanot, Daniel
15-08 00:00OFM - Quinta da LixaCésar Veloso, Gustavo
15-08 00:00OFM - Quinta da LixaRosendo, Jesús
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepBakelants, Jan
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepGendt, Thomas De
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepMartin, Tony
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepMeersman, Gianni
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepPauwels, Serge
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepSteegmans, Gert
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepStybar, Zdeněk
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepTerpstra, Niki
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepUrán, Rigoberto
15-08 00:00Omega Pharma - Quick-StepWeert, Kevin De
15-08 00:00Orica GreenEDGEClarke, Simon
15-08 00:00Orica GreenEDGEDocker, Mitchell
15-08 00:00Orica GreenEDGEMeyer, Cameron
15-08 00:00Orica GreenEDGEWeening, Pieter
15-08 00:00Rabobank Development TeamLindeman, Bert-Jan
15-08 00:00RusVeloLagutin, Sergey
15-08 00:00StoppedAstarloza Chaurreau, Mikel
15-08 00:00StoppedBazayev, Assan
15-08 00:00StoppedBuffaz, Mickael
15-08 00:00StoppedDavis, Allan
15-08 00:00StoppedDean, Julian
15-08 00:00StoppedFlecha Giannoni, Juan Antonio
15-08 00:00StoppedFlorencio Cabré, Xavier
15-08 00:00StoppedKaisen, Olivier
15-08 00:00StoppedMarzano, Marco
15-08 00:00StoppedMenchov, Denis
15-08 00:00StoppedMoncoutié, David
15-08 00:00StoppedNiermann, Grischa
15-08 00:00StoppedNoval Gonzalez, Benjamin
15-08 00:00StoppedPalomares Villaplana, Adrián
15-08 00:00StoppedPauriol, Rémi
15-08 00:00StoppedRasch, Gabriel
15-08 00:00StoppedRollin, Dominique
15-08 00:00SuspendedBallan, Alessandro
15-08 00:00Team ColombiaDuque, Leonardo Fabio
15-08 00:00Team EuropcarSicard, Romain
15-08 00:00Team Giant - ShimanoDegenkolb, John
15-08 00:00Team Giant - ShimanoDumoulin, Tom
15-08 00:00Team Giant - ShimanoFröhlinger, Johannes
15-08 00:00Team Giant - ShimanoGeschke, Simon
15-08 00:00Team Giant - ShimanoHupond, Thierry
15-08 00:00Team Giant - ShimanoJi, Cheng
15-08 00:00Team Giant - ShimanoKort, Koen de
15-08 00:00Team Giant - ShimanoPeterson, Tom
15-08 00:00Team NetApp - EnduraMachado, Tiago
15-08 00:00Team SkyCataldo, Dario
15-08 00:00Team SkyFroome, Christopher
15-08 00:00Team SkyHenao, Sergio Luis
15-08 00:00Team SkyPate, Danny
15-08 00:00Team SkyPorte, Richie
15-08 00:00Team SkyStannard, Ian
15-08 00:00Team SkySwift, Ben
15-08 00:00Team SkyZandio, Xabier
15-08 00:00Team UKYODoi, Yukihiro
15-08 00:00Team UKYOToribio Alcolea, José Vicente
15-08 00:00Tinkoff - SaxoBennati, Daniele
15-08 00:00Tinkoff - SaxoBreschel, Matti
15-08 00:00Tinkoff - SaxoContador, Alberto
15-08 00:00Tinkoff - SaxoHernandez, Jesus
15-08 00:00Tinkoff - SaxoMajka, Rafał
15-08 00:00Tinkoff - SaxoPaulinho, Sergio Miguel
15-08 00:00Tinkoff - SaxoPires, Bruno Manuel
15-08 00:00Tinkoff - SaxoRoche, Nicolas
15-08 00:00Tinkoff - SaxoSørensen, Nicki
15-08 00:00Tinkoff - SaxoTosatto, Matteo
15-08 00:00Torku Seker SporCobo, Juan Jose
15-08 00:00Torku Seker SporDe La Fuente, David
15-08 00:00Trek Factory RacingDidier, Laurent
15-08 00:00Trek Factory RacingIrizar, Markel
15-08 00:00Trek Factory RacingRast, Grégory
15-08 00:00Trek Factory RacingRoulston, Hayden
15-08 00:00Trek Factory RacingVandewalle, Kristof
15-08 00:00Tusnad Cycling TeamCarrasco Garcia, Sergio
15-08 00:00UnitedHealthcare Pro Cycling TeamMaaskant, Martijn
15-08 00:00Vastgoedservice - Golden Palace CTRuijgh, Rob
15-08 00:00Veranclassic - DoltciniMol, Wouter
15-08 00:00Wanty - Groupe GobertKreder, Michel
15-08 00:00Wanty - Groupe GobertSeeldraeyers, Kevin
15-08 00:00Wanty - Groupe GobertSijmens, Nico
15-08 00:00Without teamAndonov Petrov, Danail
15-08 00:00Without teamBarle, Florent
15-08 00:00Without teamDa Dalto, Mauro
15-08 00:00Without teamGaldos Alonso, Aitor
15-08 00:00Without teamKashechkin, Andrey
15-08 00:00Without teamLeijen, Joost van
15-08 00:00Without teamPerez Moreno, Ruben
15-08 00:00Without teamPossoni, Morris
15-08 00:00Without teamRaboň, František
15-08 00:00Without teamRamirez Abeja, Javier
15-08 00:00Without teamSantambrogio, Mauro
15-08 00:00Without teamVerdugo Markotegui, Gorka
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
19-08 00:00Astana Pro TeamGasparotto, Enrico
16-08 00:00Cannondale Pro CyclingMarangoni, Alan
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Vuelta a Espana stage 2

Aktualizace 19-08 13:08: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 197) Začíná v ne 19 srp 2012, 13:08
Androni Giocatolli - Venezuela (1)
Dall'Antonia, Tiziano
Banco BIC - Carmim (1)
Cardoso, Manuel Antonio
Burgos BH (1)
Oroz, Juan José
CCC Polsat Polkowice (2)
Marczynski, Tomasz
Paterski, Maciej
Euskadi (1)
Lechuga, Pablo
IAM Cycling (1)
Reynes, Vicente
Keith Mobel - Partizan (1)
Chacón, Javier
Louletano - Dunas Douradas (1)
Brôco, Hernâni
Rabobank Development Team (1)
Lindeman, Bert-Jan
RusVelo (1)
Lagutin, Sergey
Suspended (1)
Ballan, Alessandro
Team Colombia (1)
Duque, Leonardo Fabio
Team Europcar (1)
Sicard, Romain
Team NetApp - Endura (1)
Machado, Tiago
Tusnad Cycling Team (1)
Carrasco Garcia, Sergio
UnitedHealthcare Pro Cycling Team (1)
Maaskant, Martijn
Vastgoedservice - Golden Palace CT (1)
Ruijgh, Rob
Veranclassic - Doltcini (1)
Mol, Wouter

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.