Přidáni na startovní listinu
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
15-02 15:50 | Belofte | Hurst, Cameron |
15-02 15:50 | Marlux - Bingoal | Iserbyt, Eli |
15-02 15:50 | TP Racing | Pidcock, Tom |
15-02 15:47 | Bike Experience Cycling Team | Meelberghs, Pieter |
15-02 15:47 | Bloodwise - QSW Cycling Team | Madgwick, James |
15-02 15:47 | Callant - Doltcini Cycling Team | Dewulf, Maxim |
15-02 15:47 | Callant - Doltcini Cycling Team | Ferdinande, Anton |
15-02 15:47 | Creafin - Tüv Süd | Loockx, Lander |
15-02 15:47 | Creafin - Tüv Süd | Rombouts, Seppe |
15-02 15:47 | Elite z/c | Corbihan, Christophe |
15-02 15:47 | Elite z/c | Groenen, Klaas |
15-02 15:47 | Garneau - Easton p/b Transitions LifeCare | Postier, Dylan |
15-02 15:47 | Ginestar - Delikia | Esteban, Ismael |
15-02 15:47 | Ginestar - Delikia | Orts, Felipe |
15-02 15:47 | HED p/b Molten Speed Wax | Thompson, Eric |
15-02 15:47 | Hope Factory Racing | Mein, Thomas |
15-02 15:47 | Keukens Buysse Cycling Team | Bock, Jelle De |
15-02 15:47 | Keukens Buysse Cycling Team | Bock, Yoni De |
15-02 15:47 | Mahieu - Kona - Vandermeeren | Alderweireld, Robin |
15-02 15:47 | Marlux - Bingoal | Debeir, Arno |
15-02 15:47 | Milwaukee - Alpha Motorhomes | Bussche, Wannes Vanden |
15-02 15:47 | Orange Babies Cycling Team | Artz, Bart |
15-02 15:47 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Bellens, Jarno |
15-02 15:47 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Peeters, Yannick |
15-02 15:47 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Vandebosch, Victor |
15-02 15:47 | Pedal Power - Endura | Mason, Cameron |
15-02 15:47 | Reno Systems Cycling Team | Wit, Edwin De |
15-02 15:47 | Scott - Eurocycles.com | Conroy, David |
15-02 15:47 | Steylaerts - 777 | Kielich, Timo |
15-02 15:47 | Steylaerts - 777 | Toupalík, Adam |
15-02 15:47 | Tarteletto - Isorex | Bonne, Jenko |
15-02 15:47 | Tarteletto - Isorex | Compernolle, Kenneth Van |
15-02 15:47 | Tarteletto - Isorex | Uytdewilligen, Ingmar |
15-02 15:47 | Telenet Fidea Lions | Bekaert, Yentl |
15-02 15:47 | Telenet Fidea Lions | Kessel, Corné van |
15-02 15:47 | Tops Antiek - Glascentra HCT | Vankeirsbilck, Berne |
15-02 15:47 | Vetrapo Cycling Team | Tielen, Dario |
15-02 15:47 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Leaerts, Yelle |
14-02 21:17 | Callant - Doltcini Cycling Team | Kamp, Ryan |
14-02 21:17 | Corendon - Circus | Rouiller, Loris |
14-02 21:17 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Kopecky, Tomas |
14-02 21:17 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Vandebosch, Toon |
14-02 21:17 | Team Peltrax - Braquet Libre | Dubau, Joshua |
14-02 21:17 | Team Peltrax - Braquet Libre | Dubau, Lucas |
14-02 21:17 | TP Racing | Tulett, Daniel |
14-02 21:14 | Bike Experience Cycling Team | Koyen, Niels |
14-02 21:14 | Charles CX Team | Godrie, Stan |
14-02 21:14 | Corendon - Circus | Meeusen, Tom |
14-02 21:14 | Corendon - Circus | Poel, Mathieu van der |
14-02 21:14 | Corendon - Circus | Turner, Ben |
14-02 21:14 | Creafin - Tüv Süd | Boroš, Michael |
14-02 21:14 | Creafin - Tüv Süd | Bosmans, Wietse |
14-02 21:14 | Creafin - Tüv Süd | Merlier, Tim |
14-02 21:14 | Creafin - Tüv Süd | Wouters, Sieben |
14-02 21:14 | Marlux - Bingoal | Pauwels, Kevin |
14-02 21:14 | Marlux - Bingoal | Vanthourenhout, Dieter |
14-02 21:14 | Marlux - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
14-02 21:14 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Adams, Jens |
14-02 21:14 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Soete, Daan |
14-02 21:14 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Sweeck, Diether |
14-02 21:14 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Sweeck, Laurens |
14-02 21:14 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Bertolini, Gioele |
14-02 21:14 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Dorigoni, Jakob |
14-02 21:14 | Steylaerts - 777 | Vermeersch, Gianni |
14-02 21:14 | Stoempersclub Leuven | Baestaens, Vincent |
14-02 21:14 | Team Sunweb | Nieuwenhuis, Joris |
14-02 21:14 | Telenet Fidea Lions | Aernouts, Jim |
14-02 21:14 | Telenet Fidea Lions | Aerts, Thijs |
14-02 21:14 | Telenet Fidea Lions | Aerts, Toon |
14-02 21:14 | Telenet Fidea Lions | Cleppe, Nicolas |
14-02 21:14 | Telenet Fidea Lions | Haar, Lars van der |
14-02 21:14 | Telenet Fidea Lions | Hermans, Quinten |
Odstraněni ze startovní listiny
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
16-02 11:04 | Telenet Fidea Lions | Kessel, Corné van |
15-02 15:47 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Vandebosch, Toon |
15-02 15:47 | Bike Experience Cycling Team | Koyen, Niels |
15-02 15:47 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Dorigoni, Jakob |
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.
Startovní listina Superprestige Middelkerke
Tato startovní listina je předběžná.
(Jezdci:
68) Začíná v So 16 úno 2019, 15:00
Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.