Přidáni na startovní listinu
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
11-10 19:10 | U23 | Brouwer, Dennis |
11-10 19:10 | U23 | Damiaans, Wesley |
11-10 19:10 | U23 | Harms, Roy |
11-10 19:10 | U23 | Have, Bjorn ten |
11-10 19:10 | U23 | Kunkeler, Kees |
11-10 19:10 | U23 | Lindner, Tom |
11-10 19:10 | U23 | Nienhuis, Bart Klein |
11-10 19:10 | U23 | Toemke, Pascal |
11-10 19:10 | U23 | Vester, Sebastiaan |
11-10 19:10 | U23 | Vries, Rick de |
11-10 19:10 | U23 | Wit, Perry |
11-10 18:37 | Callant - Doltcini | Ronhaar, Pim |
11-10 18:37 | Callant - Doltcini | Verburg, Luke |
11-10 18:37 | Corendon - Circus | Benoist, Antoine |
11-10 18:37 | Corendon - Circus | Cortjens, Ryan |
11-10 18:37 | Corendon - Circus | Tulett, Ben |
11-10 18:37 | Creafin - Fristads | Kielich, Timo |
11-10 18:37 | Creafin - Fristads | Turner, Ben |
11-10 18:37 | E-Power/Bakker Racing | Uptegrove, Pete |
11-10 18:37 | Junior | Mansfield, Finn |
11-10 18:37 | Monkey Town Cycling Team | Berendse, Brendan |
11-10 18:37 | Orange Babies Cycling Team | Agterberg, Kyle |
11-10 18:37 | Orange Babies Cycling Team | Artz, Bart |
11-10 18:37 | Orange Babies Cycling Team | Heijden, Maik van der |
11-10 18:37 | Orange Babies Cycling Team | Helvoirt, Koen van |
11-10 18:37 | Orange Babies Cycling Team | Vreeswijk, Noah |
11-10 18:37 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Camps, Jelle |
11-10 18:37 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kamp, Ryan |
11-10 18:37 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kopecký, Tomas |
11-10 18:37 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Toon |
11-10 18:37 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Victor |
11-10 18:37 | Pedal On | MacLeod, Callum |
11-10 18:37 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Dorigoni, Jakob |
11-10 18:37 | Stappenbelt Specialized Racing | Dijke, Tim van |
11-10 18:37 | Team Andrew Allan Architecture | Gow, Craig |
11-10 18:37 | Team Sunweb | Arensman, Thymen |
11-10 18:37 | Telenet - Baloise Lions | Bekaert, Yentl |
11-10 18:37 | Trinity Racing | Mason, Cameron |
11-10 18:37 | Trinity Racing | Pidcock, Tom |
11-10 18:37 | TWC Maaslandster Zuid-Limburg | Strik, Dylan |
11-10 18:37 | TWC Tempo | Bierens, Niels |
11-10 18:37 | U23 | Bakker, Niels |
11-10 18:37 | U23 | Gestel, Mika van |
11-10 18:37 | U23 | Meeussen, Witse |
11-10 18:37 | U23 | Seelen, Jurgen |
11-10 18:37 | U23 | Vliegen, Pieter-Jan |
11-10 18:09 | Elite z/c | Elzinga, Daniel |
11-10 18:09 | Elite z/c | Kuiper, Jasir |
11-10 17:25 | Charles CX Team | Boom, Lars |
11-10 17:25 | Club Ciclista Rias Baixas | Fernandez, Sergio Iván |
11-10 17:25 | Corendon - Circus | Meeusen, Tom |
11-10 17:25 | Corendon - Circus | Meisen, Marcel |
11-10 17:25 | Corendon - Circus | Poel, David van der |
11-10 17:25 | Creafin - Fristads | Merlier, Braam |
11-10 17:25 | Creafin - Fristads | Merlier, Tim |
11-10 17:25 | Creafin - Fristads | Vermeersch, Gianni |
11-10 17:25 | Creafin - Fristads | Wouters, Sieben |
11-10 17:25 | Crossladen.Cyclingteam Men | Paul, Felix |
11-10 17:25 | Cycle Sport Groningen | Rep, Sjoerd |
11-10 17:25 | E-Power/Bakker Racing | Groenen, Klaas |
11-10 17:25 | Hamilton City Cycling Club | Christensen, Ryan |
11-10 17:25 | Metec - TKH Continental CT p/b Mantel | Eising, Tijmen |
11-10 17:25 | Mijn BAD - Liv/Giant Offroad Team | Bakx, Kelvin |
11-10 17:25 | Neon Velo Cycling Team | Tichelt, Yorben Van |
11-10 17:25 | Orange Babies Cycling Team | Godrie, Stan |
11-10 17:25 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Adams, Jens |
11-10 17:25 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
11-10 17:25 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Soete, Daan |
11-10 17:25 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Laurens |
11-10 17:25 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
11-10 17:25 | Team Bejan - Barkhuis | Barkhuis, Bart |
11-10 17:25 | Team Sunweb | Nieuwenhuis, Joris |
11-10 17:25 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Thijs |
11-10 17:25 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Toon |
11-10 17:25 | Telenet - Baloise Lions | Haar, Lars van der |
11-10 17:25 | Telenet - Baloise Lions | Hermans, Quinten |
11-10 17:25 | Telenet - Baloise Lions | Kessel, Corné van |
11-10 17:25 | TWC Het Snelle Wiel | Dijke, Koen van |
11-10 17:25 | U23 | Mijnten, Martin |
11-10 17:25 | VolkerWessels - Merckx CT | Bosman, Gert-Jan |
Odstraněni ze startovní listiny
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
13-10 14:59 | Metec - TKH Continental CT p/b Mantel | Eising, Tijmen |
13-10 14:34 | Creafin - Fristads | Merlier, Tim |
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.
Startovní listina Superprestige Gieten
Tato startovní listina je předběžná.
(Jezdci:
78) Začíná v Ne 13 říj 2019, 15:00
Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.