Přidáni na startovní listinu
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
03-01 23:44 | Asfra Racing Team | Compernolle, Jason Van |
03-01 23:44 | WC De Molenspurters Meulebeke | Blom, Kenneth |
03-01 23:42 | AA Drink Jongerenteam | Siemons, Julian |
03-01 23:42 | Belofte | Kaji, Tetsuki |
03-01 23:42 | Bike Experience Cycling Team | Koyen, Niels |
03-01 23:42 | BVBA Belgian Cycling Service | Smet, Thibaut De |
03-01 23:42 | Callant - Doltcini Cycling Team | Dewulf, Maxim |
03-01 23:42 | Corendon - Circus | Meeusen, Tom |
03-01 23:42 | Corendon - Circus | Poel, David van der |
03-01 23:42 | Corendon - Circus | Poel, Mathieu van der |
03-01 23:42 | Creafin - Tüv Süd | Boroš, Michael |
03-01 23:42 | Creafin - Tüv Süd | Liessens, Jarno |
03-01 23:42 | Creafin - Tüv Süd | Loockx, Lander |
03-01 23:42 | Creafin - Tüv Süd | Merlier, Braam |
03-01 23:42 | Creafin - Tüv Süd | Wouters, Sieben |
03-01 23:42 | DL Chemicals - Ruwomat | Willemyns, Mathieu |
03-01 23:42 | Hope Factory Racing | Mein, Thomas |
03-01 23:42 | Keukens Buysse Cycling Team | Bock, Jelle De |
03-01 23:42 | Keukens Buysse Cycling Team | Bock, Yoni De |
03-01 23:42 | Kids Sport Promotion Belgium | Pemen, Dolf |
03-01 23:42 | Kona Factory Team | Werner, Kerry |
03-01 23:42 | MAAP/Enve CX Team | Millburn, Garry |
03-01 23:42 | Mahieu - Kona - Vandermeeren | Alderweireld, Robin |
03-01 23:42 | Mahieu - Kona - Vandermeeren | Vandenbroucke, Niels |
03-01 23:42 | Marlux - Bingoal | Vanthourenhout, Dieter |
03-01 23:42 | Milwaukee - Alpha Motorhomes | Verdonck, Andres |
03-01 23:42 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Adams, Jens |
03-01 23:42 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Peeters, Yannick |
03-01 23:42 | Pauwels Sauzen - Vastgoedservice | Sweeck, Diether |
03-01 23:42 | Reno Systems Cycling Team | Wit, Edwin De |
03-01 23:42 | Steylaerts - 777 | Smets, Gert |
03-01 23:42 | Steylaerts - 777 | Vermeersch, Gianni |
03-01 23:42 | Tarteletto - Isorex | Bonne, Jenko |
03-01 23:42 | Tarteletto - Isorex | Compernolle, Kenneth Van |
03-01 23:42 | Tarteletto - Isorex | Derveaux, Niels |
03-01 23:42 | Tarteletto - Isorex | Kuypers, Gerben |
03-01 23:42 | Telenet Fidea Lions | Aernouts, Jim |
03-01 23:42 | Telenet Fidea Lions | Aerts, Thijs |
03-01 23:42 | Telenet Fidea Lions | Bekaert, Yentl |
03-01 23:42 | Toyoframe | Takenouchi, Yu |
03-01 23:42 | Vetrapo Cycling Team | Tielen, Dario |
03-01 23:42 | Wanty - Groupe Gobert | Meurisse, Xandro |
Ze startovní listiny nebyli odstraněni žádní sportovci.
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.
Startovní listina Cyclocross Gullegem
Tato startovní listina je předběžná.
(Jezdci:
42) Začíná v So 5 led 2019, 15:00
|
|
|
| ||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||
|
|
Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.