Zweeler Winners!

Europa League (Teams) Last 32 2 - 2

  1. prankster: 66,30 €
  2. TEBARU: 45,58 €
  3. freepad: 37,30 €
  4. Comfortzone : 34,04 €
  5. muka: 31,08 €
  6. sporting63: 25,31 €
green-box
Přihlaste se, prosím...

Spring CyClassics Game

10,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

10 200 €

Omloop Het Nieuwsblad

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

1 236 €

stamp

Spring CyClassics Game (RtAM)

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

World Allround Championships

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:53

Výherní bank

700 €

stamp

Omloop Het Nieuwsblad (RtAM)

3,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

World Cup Hinterstoder Super G Men

2,50 € podle týmu
so 29 úno 2020, 12:30

Výherní bank

50 €

Premier League (Teams) 28/League Cup

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 13:30

Výherní bank

125 €

stamp

Fantasy Premier League 28/League Cup (RtPL)

1,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 16:00
slide-tickets

Serie A (Teams) 26

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 15:00

Výherní bank

100 €

Fantasy Premier League 28/League Cup

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 16:00

Výherní bank

80 €

Fantasy Eredivisie 25

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 18:30

Výherní bank

80 €

Kuurne-Brussel-Kuurne

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 11:48

Výherní bank

1 000 €

stamp

Kuurne-Brussel-Kuurne (RtAM)

1,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 11:48
slide-tickets

Super League (Teams) 25

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 14:30

Výherní bank

100 €

Fantasy Ajax - AZ

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 20:00

Výherní bank

80 €

Fantasy Real Madrid - Barcelona

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 21:00

Výherní bank

80 €

Fantasy MotoGP 2020

10,00 € podle týmu
ne 8 bře 2020, 16:00

Výherní bank

1 750 €

NBA (Teams) 03/04-03

5,00 € podle týmu
út 3 bře 2020, 01:00

Výherní bank

80 €

Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
31-01 18:38An Post - Chain ReactionGardner, Dan
31-01 18:38An Post - Chain ReactionKasperkiewicz, Przemysław
31-01 18:38An Post - Chain ReactionVanderaerden, Massimo
31-01 18:38Team Cibel - CebonBock, Stijn De
31-01 18:38Team Roth - AkrosLüscher, Damian
31-01 18:37Armée de TerreLoubet, Julien
31-01 18:36Roubaix Lille MétropolePouilly, Félix
31-01 18:36Verandas Willems - CrelanBondt, Dries De
31-01 13:24Direct EnergieGrellier, Fabien
31-01 10:49HP BTP - Auber 93Maldonado, Anthony
31-01 10:49HP BTP - Auber 93Touzé, Damien
31-01 10:48Team Katusha AlpecinTaaramäe, Rein
30-01 18:51Caja Rural - Seguros RGARosón, Jaime
30-01 16:25Fortuneo - Vital ConceptBouet, Maxime
30-01 14:58Wanty - Groupe GobertKreder, Wesley
30-01 14:58Wanty - Groupe GobertSténuit, Robin
30-01 14:57Direct EnergiePichot, Alexandre
30-01 10:00Roubaix Lille MétropoleCalleeuw, Joeri
30-01 10:00Roubaix Lille MétropoleSeynaeve, Lander
30-01 09:54AG2R La MondialeDuval, Julien
27-01 00:56AG2R La MondialeBarbier, Rudy
27-01 00:56AG2R La MondialeDenz, Nico
27-01 00:56AG2R La MondialeDumoulin, Samuel
27-01 00:56AG2R La MondialeDupont, Hubert
27-01 00:56AG2R La MondialeJaurégui, Quentin
27-01 00:56AG2R La MondialeLatour, Pierre
27-01 00:56AG2R La MondialePeters, Nans
27-01 00:56An Post - Chain ReactionBokeloh, Jonas
27-01 00:56An Post - Chain ReactionGunst, Davy
27-01 00:56An Post - Chain ReactionMacKinnon, Sean
27-01 00:56An Post - Chain ReactionScott, Jacob
27-01 00:56An Post - Chain ReactionShaw, Damien
27-01 00:56An Post - Chain ReactionStewart, Mark
27-01 00:56An Post - Chain ReactionTeggart, Matthew
27-01 00:56An Post - Chain ReactionTietema, Bas
27-01 00:56Armée de TerreAlaphilippe, Bryan
27-01 00:56Armée de TerreDuculty, Bastien
27-01 00:56Armée de TerreGaudin, Damien
27-01 00:56Armée de TerreGuyot, Yann
27-01 00:56Armée de TerreLebreton, Kévin
27-01 00:56Armée de TerreLevasseur, Jordan
27-01 00:56Armée de TerreTronet, Steven
27-01 00:56Armée de TerreYssaad, Yannis
27-01 00:56Caja Rural - Seguros RGAAranburu, Alex
27-01 00:56Caja Rural - Seguros RGAButler, Chris
27-01 00:56Caja Rural - Seguros RGAFerrari, Fabricio
27-01 00:56Caja Rural - Seguros RGAIrisarri, Jon
27-01 00:56Caja Rural - Seguros RGAPage, Dylan
27-01 00:56Caja Rural - Seguros RGAPrades, Eduard
27-01 00:56Caja Rural - Seguros RGAZabala, Josu
27-01 00:56Cofidis, Solutions CréditsClaeys, Dimitri
27-01 00:56Cofidis, Solutions CréditsCousin, Jérôme
27-01 00:56Cofidis, Solutions CréditsHofstetter, Hugo
27-01 00:56Cofidis, Solutions CréditsLaporte, Christophe
27-01 00:56Cofidis, Solutions CréditsSénéchal, Florian
27-01 00:56Cofidis, Solutions CréditsTurgis, Anthony
27-01 00:56Cofidis, Solutions CréditsTurgis, Jimmy
27-01 00:56Cofidis, Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
27-01 00:56Delko Marseille Provence KTMCombaud, Romain
27-01 00:56Delko Marseille Provence KTMEl Fares, Julien
27-01 00:56Delko Marseille Provence KTMFinetto, Mauro
27-01 00:56Delko Marseille Provence KTMGiraud, Benjamin
27-01 00:56Delko Marseille Provence KTMMadrazo, Angel
27-01 00:56Delko Marseille Provence KTMPacher, Quentin
27-01 00:56Delko Marseille Provence KTMSiskevicius, Evaldas
27-01 00:56Delko Marseille Provence KTMSmukulis, Gatis
27-01 00:56Direct EnergieBoudat, Thomas
27-01 00:56Direct EnergieCalmejane, Lilian
27-01 00:56Direct EnergieCardis, Romain
27-01 00:56Direct EnergieChavanel, Sylvain
27-01 00:56Direct EnergieCornu, Jérémy
27-01 00:56Direct EnergieGène, Yohann
27-01 00:56Direct EnergieQuéméneur, Perrig
27-01 00:56Direct EnergieVoeckler, Thomas
27-01 00:56FDJCimolai, Davide
27-01 00:56FDJDelage, Mickaël
27-01 00:56FDJDémare, Arnaud
27-01 00:56FDJGuarnieri, Jacopo
27-01 00:56FDJKonovalovas, Ignatas
27-01 00:56FDJLe Gac, Olivier
27-01 00:56FDJSarreau, Marc
27-01 00:56FDJVichot, Arthur
27-01 00:56Fortuneo - Vital ConceptCorbel, Erwann
27-01 00:56Fortuneo - Vital ConceptDaniel, Maxime
27-01 00:56Fortuneo - Vital ConceptDelaplace, Anthony
27-01 00:56Fortuneo - Vital ConceptFonseca, Armindo
27-01 00:56Fortuneo - Vital ConceptHardy, Romain
27-01 00:56Fortuneo - Vital ConceptJeannesson, Arnold
27-01 00:56Fortuneo - Vital ConceptMcLay, Daniel
27-01 00:56Fortuneo - Vital ConceptVachon, Florian
27-01 00:56HP BTP - Auber 93Baldo, Nicolas
27-01 00:56HP BTP - Auber 93Bescond, Jérémy
27-01 00:56HP BTP - Auber 93Dassonville, Flavien
27-01 00:56HP BTP - Auber 93Feillu, Romain
27-01 00:56HP BTP - Auber 93Gouault, Pierre
27-01 00:56HP BTP - Auber 93Jakin, Alo
27-01 00:56HP BTP - Auber 93Le Cunff, Kévin
27-01 00:56HP BTP - Auber 93Menut, David
27-01 00:56Lotto SoudalBoeckmans, Kris
27-01 00:56Lotto SoudalBuyst, Jasper De
27-01 00:56Lotto SoudalDebusschere, Jens
27-01 00:56Lotto SoudalGallopin, Tony
27-01 00:56Lotto SoudalMonfort, Maxime
27-01 00:56Lotto SoudalSande, Tosh Van der
27-01 00:56Lotto SoudalVanendert, Jelle
27-01 00:56Lotto SoudalWallays, Jelle
27-01 00:56Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
27-01 00:56Roubaix Lille MétropoleCabot, Jérémy
27-01 00:56Roubaix Lille MétropoleKowalski, Dylan
27-01 00:56Roubaix Lille MétropoleLecrocq, Jérémy
27-01 00:56Roubaix Lille MétropoleLeveau, Jérémy
27-01 00:56Roubaix Lille MétropoleVereecken, Nicolas
27-01 00:56Roubaix Lille MétropoleVermeulen, Emiel
27-01 00:56Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
27-01 00:56Sport Vlaanderen - BaloiseLerberghe, Bert Van
27-01 00:56Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
27-01 00:56Sport Vlaanderen - BaloiseRickaert, Jonas
27-01 00:56Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
27-01 00:56Sport Vlaanderen - BaloiseSalomein, Jarl
27-01 00:56Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
27-01 00:56Sport Vlaanderen - BaloiseSteels, Stijn
27-01 00:56Team Cibel - CebonCobbaert, Robby
27-01 00:56Team Cibel - CebonCoenen, Dennis
27-01 00:56Team Cibel - CebonDieleman, Michiel
27-01 00:56Team Cibel - CebonJanssens, Jimmy
27-01 00:56Team Cibel - CebonMarchand, Gianni
27-01 00:56Team Cibel - CebonRuyters, Brecht
27-01 00:56Team Cibel - CebonStallaert, Joeri
27-01 00:56Team Cibel - CebonWitte, Matthias De
27-01 00:56Team Katusha AlpecinBiermans, Jenthe
27-01 00:56Team Katusha AlpecinHaller, Marco
27-01 00:56Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
27-01 00:56Team Katusha AlpecinKristoff, Alexander
27-01 00:56Team Katusha AlpecinMørkøv, Michael
27-01 00:56Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
27-01 00:56Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
27-01 00:56Team Katusha AlpecinZabel, Rick
27-01 00:56Team Roth - AkrosBaillifard, Valentin
27-01 00:56Team Roth - AkrosFumeaux, Jonathan
27-01 00:56Team Roth - AkrosJaun, Lukas
27-01 00:56Team Roth - AkrosLang, Pirmin
27-01 00:56Team Roth - AkrosReutimann, Mathias
27-01 00:56Team Roth - AkrosStüssi, Colin
27-01 00:56Team Roth - AkrosThalmann, Roland
27-01 00:56Team Roth - AkrosWendelspiess, Diego
27-01 00:56Verandas Willems - CrelanCordeel, Sander
27-01 00:56Verandas Willems - CrelanDevolder, Stijn
27-01 00:56Verandas Willems - CrelanDuijn, Huub
27-01 00:56Verandas Willems - CrelanDupont, Timothy
27-01 00:56Verandas Willems - CrelanGoolaerts, Michael
27-01 00:56Verandas Willems - CrelanPrémont, Christophe
27-01 00:56Verandas Willems - CrelanVergaerde, Otto
27-01 00:56Verandas Willems - CrelanZummeren, Stef Van
27-01 00:56Wanty - Groupe GobertBackaert, Frederik
27-01 00:56Wanty - Groupe GobertDehaes, Kenny
27-01 00:56Wanty - Groupe GobertKeirsbulck, Guillaume Van
27-01 00:56Wanty - Groupe GobertOffredo, Yoann
27-01 00:56Wanty - Groupe GobertPasqualon, Andrea
27-01 00:56Wanty - Groupe GobertVanspeybrouck, Pieter
27-01 00:56Wanty - Groupe GobertVeuchelen, Frederik
27-01 00:56WB Veranclassic Aquality Protect Delfosse, Sébastien
27-01 00:56WB Veranclassic Aquality Protect Ista, Kevyn
27-01 00:56WB Veranclassic Aquality Protect Jans, Roy
27-01 00:56WB Veranclassic Aquality Protect Kirsch, Alex
27-01 00:56WB Veranclassic Aquality Protect Naesen, Lawrence
27-01 00:56WB Veranclassic Aquality Protect Pardini, Olivier
27-01 00:56WB Veranclassic Aquality Protect Vantomme, Maxime
27-01 00:56WB Veranclassic Aquality Protect Winter, Ludwig De
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
31-01 18:38An Post - Chain ReactionScott, Jacob
31-01 18:38An Post - Chain ReactionShaw, Damien
31-01 18:38Team Cibel - CebonMarchand, Gianni
31-01 18:38An Post - Chain ReactionTietema, Bas
31-01 18:38Team Roth - AkrosWendelspiess, Diego
31-01 18:37Armée de TerreLevasseur, Jordan
31-01 18:36Verandas Willems - CrelanDuijn, Huub
31-01 18:36Roubaix Lille MétropoleSeynaeve, Lander
31-01 13:22Direct EnergieVoeckler, Thomas
31-01 10:49HP BTP - Auber 93Le Cunff, Kévin
31-01 10:49HP BTP - Auber 93Menut, David
31-01 10:48Team Katusha AlpecinMørkøv, Michael
30-01 18:51Caja Rural - Seguros RGAButler, Chris
30-01 16:25Fortuneo - Vital ConceptCorbel, Erwann
30-01 14:58Wanty - Groupe GobertDehaes, Kenny
30-01 14:57Direct EnergieBoudat, Thomas
30-01 10:00Roubaix Lille MétropoleVereecken, Nicolas
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Étoile de Bessèges

Aktualizace 31-01 18:37: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 151) Začíná v st 1 úno 2017, 12:50

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.