Zweeler Winners!

Europa League (Teams) Last 32 2 - 2

  1. prankster: €66.30
  2. TEBARU: €45.58
  3. freepad: €37.30
  4. Comfortzone : €34.04
  5. muka: €31.08
  6. sporting63: €25.31
green-box
Přihlaste se, prosím...

Spring CyClassics Game

€10.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

€10,288

Omloop Het Nieuwsblad

€5.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

€1,248

stamp

Spring CyClassics Game (RtAM)

€5.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

World Allround Championships

€5.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:53

Výherní bank

€700

stamp

Omloop Het Nieuwsblad (RtAM)

€3.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

World Cup Hinterstoder Super G Men

€2.50 podle týmu
so 29 úno 2020, 12:30

Výherní bank

€50

Premier League (Teams) 28/League Cup

€5.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 13:30

Výherní bank

€125

stamp

Fantasy Premier League 28/League Cup (RtPL)

€1.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 16:00
slide-tickets

Serie A (Teams) 26

€5.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 15:00

Výherní bank

€100

Fantasy Premier League 28/League Cup

€5.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 16:00

Výherní bank

€80

Fantasy Eredivisie 25

€5.00 podle týmu
so 29 úno 2020, 18:30

Výherní bank

€80

Kuurne-Brussel-Kuurne

€5.00 podle týmu
ne 1 bře 2020, 11:48

Výherní bank

€1,000

stamp

Kuurne-Brussel-Kuurne (RtAM)

€1.00 podle týmu
ne 1 bře 2020, 11:48
slide-tickets

Super League (Teams) 25

€5.00 podle týmu
ne 1 bře 2020, 14:30

Výherní bank

€100

Fantasy Ajax - AZ

€5.00 podle týmu
ne 1 bře 2020, 20:00

Výherní bank

€80

Fantasy Real Madrid - Barcelona

€5.00 podle týmu
ne 1 bře 2020, 21:00

Výherní bank

€80

Fantasy MotoGP 2020

€10.00 podle týmu
ne 8 bře 2020, 16:00

Výherní bank

€1,750

NBA (Teams) 03/04-03

€5.00 podle týmu
út 3 bře 2020, 01:00

Výherní bank

€80

Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
16-01 12:27Team SkyElissonde, Kenny
16-01 08:31Cannondale Drapac Pro CTScully, Tom
14-01 10:15Team Dimension DataVenter, Jaco
11-01 12:27FDJLe Bon, Johan
11-01 12:27FDJMaison, Jérémy
11-01 12:27FDJManzin, Lorrenzo
11-01 10:06UniSA AustraliaEarle, Nathan
11-01 10:06UniSA AustraliaJenner, Samuel
11-01 10:06UniSA AustraliaMeyer, Cameron
09-01 22:42Cannondale Drapac Pro CTAsbroeck, Tom Van
09-01 22:42Cannondale Drapac Pro CTBevin, Patrick
09-01 14:55FDJLadagnous, Matthieu
09-01 13:56Bahrain - MeridaArashiro, Yukiya
09-01 13:56Bahrain - MeridaBrajkovič, Janez
09-01 13:56Bahrain - MeridaFeng, Chun Kai
09-01 13:54FDJCourteille, Arnaud
09-01 13:37Bahrain - MeridaBonifazio, Niccolò
09-01 10:12Orica - ScottDurbridge, Luke
09-01 10:12Orica - ScottHowson, Damien
09-01 10:12Orica - ScottImpey, Daryl
09-01 10:12Orica - ScottKluge, Roger
06-01 12:00Team Dimension DataFarrar, Tyler
06-01 12:00Team Dimension DataJanse van Rensburg, Jacques
06-01 12:00Team Dimension DataJanse van Rensburg, Reinardt
06-01 12:00Team Dimension DataO'Connor, Ben
06-01 12:00Trek - SegafredoGuerreiro, Ruben
06-01 12:00Trek - SegafredoPedersen, Mads
06-01 12:00Trek - SegafredoStetina, Peter
06-01 10:07Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
06-01 10:07Team SkyHenao, Sebastián
06-01 10:07Team SkyStannard, Ian
05-01 16:36Bora - HansgroheArchbold, Shane
05-01 16:36Bora - HansgroheKolar, Michael
05-01 16:36Bora - HansgroheMcCarthy, Jay
05-01 16:36Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
05-01 16:36Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
05-01 11:29Team SunwebArndt, Nikias
05-01 11:29Team SunwebBauhaus, Phil
05-01 11:29Team SunwebFröhlinger, Johannes
05-01 11:29Team SunwebHofstede, Lennard
05-01 11:29Team SunwebKelderman, Wilco
04-01 20:13Team SunwebGeschke, Simon
04-01 10:58Quick-Step FloorsBauer, Jack
04-01 10:58Quick-Step FloorsCapecchi, Eros
04-01 10:58Quick-Step FloorsDevenyns, Dries
04-01 10:58Quick-Step FloorsMas, Enric
04-01 10:58Quick-Step FloorsVakoc, Petr
04-01 10:58Quick-Step FloorsVelits, Martin
03-01 12:05BMC Racing TeamCaruso, Damiano
03-01 12:05BMC Racing TeamWyss, Danilo
03-01 09:50Movistar TeamDe La Parte, Víctor
03-01 09:50Movistar TeamHerrada, José
03-01 09:50Movistar TeamIzagirre, Gorka
03-01 09:50Movistar TeamSoler, Marc
03-01 09:50Team SkyDoull, Owain
03-01 09:50Team SkyPoppel, Danny van
02-01 10:20Astana Pro TeamBreschel, Matti
02-01 10:20Astana Pro TeamSanchez, Luis Leon
02-01 10:20Astana Pro TeamVreese, Laurens De
02-01 10:20Astana Pro TeamZakharov, Artyom
02-01 10:08UAE Abu DhabiKump, Marko
02-01 10:08UAE Abu DhabiMarcato, Marco
02-01 10:08UAE Abu DhabiMori, Manuele
30-12 10:09Team SkyHenao, Sergio
29-12 18:00Team LottoNL - JumboBattaglin, Enrico
29-12 18:00Team LottoNL - JumboBouwman, Koen
29-12 18:00Team LottoNL - JumboLindeman, Bert-Jan
29-12 18:00Team LottoNL - JumboMartens, Paul
29-12 18:00Team LottoNL - JumboVermeulen, Alexey
29-12 18:00Team LottoNL - JumboWagner, Robert
27-12 22:04Astana Pro TeamValgren, Michael
23-12 22:20Bora - HansgroheBennett, Sam
23-12 13:07Trek - SegafredoKort, Koen de
23-12 13:02Cannondale Drapac Pro CTClarke, William
23-12 10:46Trek - SegafredoPantano, Jarlinson
23-12 10:45Movistar TeamHerrada, Jesús
23-12 10:45FDJEiking, Odd Christian
23-12 10:41Movistar TeamBarbero, Carlos
23-12 10:40BMC Racing TeamVentoso, Francisco
23-12 10:31Movistar TeamSütterlin, Jasha
23-12 10:30Team SkyRowe, Luke
23-12 10:25Movistar TeamFernández, Rubén
23-12 10:22Team Dimension DataRenshaw, Mark
22-12 22:31UAE Abu DhabiCosta, Rui
22-12 22:30UAE Abu DhabiUlissi, Diego
22-12 22:23Trek - SegafredoDidier, Laurent
22-12 22:13Quick-Step FloorsBrambilla, Gianluca
21-12 20:18Orica - ScottHepburn, Michael
21-12 20:18Team Dimension DataHaas, Nathan
21-12 20:18Team SunwebHamilton, Chris
21-12 20:17Cannondale Drapac Pro CTHowes, Alex
20-12 20:46Bora - HansgroheAckermann, Pascal
19-12 14:28Lotto SoudalBak, Lars
19-12 14:28Lotto SoudalGendt, Thomas De
19-12 14:28Lotto SoudalHansen, Adam
19-12 14:28Lotto SoudalShaw, James Callum
19-12 00:00Team SkyThomas, Geraint
16-12 23:46BMC Racing TeamMoinard, Amaël
16-12 23:42Lotto SoudalBie, Sean De
16-12 23:37Lotto SoudalValls, Rafael
16-12 23:37Lotto SoudalArmée, Sander
15-12 19:06Trek - SegafredoTheuns, Edward
15-12 10:05UniSA AustraliaHamilton, Lucas
15-12 10:05UniSA AustraliaHindley, Jai
15-12 10:05UniSA AustraliaScotson, Callum
15-12 10:05UniSA AustraliaStorer, Michael
13-12 22:15AG2R La MondialeBérard, Julien
13-12 22:15AG2R La MondialeBidard, François
13-12 22:15AG2R La MondialeChevrier, Clément
13-12 22:15AG2R La MondialeGastauer, Ben
13-12 22:15AG2R La MondialeMontaguti, Matteo
13-12 19:12Team Katusha AlpecinGonçalves, José
13-12 19:12Team Katusha AlpecinMachado, Tiago
13-12 19:12Team Katusha AlpecinPlanckaert, Baptiste
13-12 19:12Team Katusha AlpecinRestrepo, Jhonatan
13-12 19:12Team Katusha AlpecinVicioso, Angel
12-12 16:57AG2R La MondialeBakelants, Jan
12-12 16:54Team Dimension DataMorton, Lachlan
11-12 23:24Orica - ScottEwan, Caleb
07-12 19:52AG2R La MondialePozzovivo, Domenico
07-12 19:52Cannondale Drapac Pro CTWoods, Michael
07-12 11:33Cannondale Drapac Pro CTSlagter, Tom-Jelte
06-12 19:44Astana Pro TeamTiralongo, Paolo
30-11 13:21Team Katusha AlpecinLammertink, Maurits
30-11 13:02Astana Pro TeamGatto, Oscar
30-11 13:02UAE Abu DhabiLaengen, Vegard Stake
25-11 19:53UAE Abu DhabiMeintjes, Louis
24-11 16:54Cannondale Drapac Pro CTClarke, Simon
24-11 16:54BMC Racing TeamScotson, Miles
24-11 16:54BMC Racing TeamDennis, Rohan
23-11 11:09Orica - ScottChaves, Esteban
23-11 01:11BMC Racing TeamRoche, Nicolas
23-11 00:46Team LottoNL - JumboGesink, Robert
18-11 10:49Bahrain - MeridaCink, Ondrej
18-11 10:49Bahrain - MeridaGrmay, Tsgabu
18-11 10:49Bahrain - MeridaVisconti, Giovanni
18-11 10:49Bahrain - MeridaWang, Meiyin
18-11 10:49BMC Racing TeamPorte, Richie
18-11 10:49Cannondale Drapac Pro CTCanty, Brendan
18-11 10:49FDJRoux, Anthony
18-11 10:49Orica - ScottGerrans, Simon
18-11 10:49Team Katusha AlpecinBystrøm, Sven Erik
18-11 10:49UAE Abu DhabiSwift, Ben
18-11 10:44Bora - HansgroheSagan, Peter
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
16-01 12:27Team SkyDoull, Owain
16-01 08:31Cannondale Drapac Pro CTCanty, Brendan
14-01 10:15Team Dimension DataJanse van Rensburg, Reinardt
09-01 22:42Cannondale Drapac Pro CTClarke, Simon
09-01 13:56Bahrain - MeridaWang, Meiyin
09-01 10:12Orica - ScottHepburn, Michael
06-01 10:07Bora - HansgroheArchbold, Shane
05-01 16:36Bora - HansgroheAckermann, Pascal
03-01 12:05BMC Racing TeamRoche, Nicolas
02-01 10:08UAE Abu DhabiCosta, Rui
29-12 21:46Movistar TeamFernández, Rubén
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Tour Down Under

Aktualizace 16-01 12:30: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 133) Začíná v út 17 led 2017, 01:00

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.