Zweeler Winners!

Europa League (Teams) Last 32 2 - 2

  1. prankster: 66,30 €
  2. TEBARU: 45,58 €
  3. freepad: 37,30 €
  4. Comfortzone : 34,04 €
  5. muka: 31,08 €
  6. sporting63: 25,31 €
green-box
Přihlaste se, prosím...

Spring CyClassics Game

10,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

10.136 €

Omloop Het Nieuwsblad

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45

Výherní bank

1.236 €

stamp

Spring CyClassics Game (RtAM)

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

World Allround Championships

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:53

Výherní bank

700 €

stamp

Omloop Het Nieuwsblad (RtAM)

3,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 11:45
slide-tickets

World Cup Hinterstoder Super G Men

2,50 € podle týmu
so 29 úno 2020, 12:30

Výherní bank

50 €

Premier League (Teams) 28/League Cup

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 13:30

Výherní bank

125 €

stamp

Fantasy Premier League 28/League Cup (RtPL)

1,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 16:00
slide-tickets

Serie A (Teams) 26

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 15:00

Výherní bank

100 €

Fantasy Premier League 28/League Cup

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 16:00

Výherní bank

80 €

Fantasy Eredivisie 25

5,00 € podle týmu
so 29 úno 2020, 18:30

Výherní bank

80 €

Kuurne-Brussel-Kuurne

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 11:48

Výherní bank

1.000 €

stamp

Kuurne-Brussel-Kuurne (RtAM)

1,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 11:48
slide-tickets

Super League (Teams) 25

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 14:30

Výherní bank

100 €

Fantasy Ajax - AZ

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 20:00

Výherní bank

80 €

Fantasy Real Madrid - Barcelona

5,00 € podle týmu
ne 1 bře 2020, 21:00

Výherní bank

80 €

Fantasy MotoGP 2020

10,00 € podle týmu
ne 8 bře 2020, 16:00

Výherní bank

1.750 €

NBA (Teams) 03/04-03

5,00 € podle týmu
út 3 bře 2020, 01:00

Výherní bank

80 €

Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
10-02 21:16Dare Viator MaypeCalatayud, Miguel
10-02 21:16Dare Viator MaypeCastello, Francisco
10-02 21:16Dare Viator MaypeNunez, Jose Carlos
10-02 21:16Dare Viator MaypeSanchez, Oscar
10-02 21:10Dare Viator MaypeLorente, Carlos
10-02 21:10Dare Viator MaypeValero, Javier
10-02 21:09Selección EspañolaLlacer, Eduardo
10-02 21:08Rally CyclingYoung, Eric
10-02 21:07Euskadi Basque Country - Murias TaldeaBarrenetxea, Ander
10-02 21:07Euskadi Basque Country - Murias TaldeaGonzález, Adrián
10-02 21:06Burgos BH Castrillo, Raul
10-02 21:06Burgos BH Jurado, Marcos
10-02 18:43Gazprom - RusVeloBoev, Igor
10-02 18:43Gazprom - RusVeloMaikin, Roman
10-02 18:43Gazprom - RusVeloSveshnikov, Kirill
10-02 17:20Cofidis, Solutions CréditsCousin, Jérôme
10-02 16:53Lotto SoudalFrison, Frederik
10-02 16:53Lotto SoudalSande, Tosh Van der
10-02 16:53Lotto SoudalWallays, Jelle
10-02 15:42Wanty - Groupe GobertVanspeybrouck, Pieter
10-02 14:04Caja Rural - Seguros RGAZabala, Josu
10-02 10:52Bahrain - MeridaInsausti, Ion Ander
10-02 10:52Bahrain - MeridaNovak, Domen
09-02 10:46Movistar TeamPedrero, Antonio
08-02 23:04CCC Sprandi PolkowiceBrożyna, Piotr
08-02 23:04CCC Sprandi PolkowicePaterski, Maciej
08-02 11:31Selección EspañolaFuentes, Javier
08-02 11:31Selección EspañolaPascual, Eusebio
08-02 11:31Selección EspañolaViejo, Josè Daniel
08-02 11:29Selección EspañolaMontoya, Rubén
08-02 11:29Selección EspañolaMoreno, Ivan
08-02 11:27Selección EspañolaCastrillo, Jaime
08-02 11:17Bora - HansgroheBárta, Jan
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseFarazijn, Maxime
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseSalomein, Jarl
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseWallays, Jens
06-02 15:21Bahrain - MeridaNibali, Antonio
06-02 15:21Bahrain - MeridaPer, David
06-02 15:21Bahrain - MeridaPibernik, Luka
06-02 15:21Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
06-02 15:21Bora - HansgroheHerklotz, Silvio
06-02 15:21Bora - HansgroheKonrad, Patrick
06-02 15:21Bora - HansgroheSagan, Juraj
06-02 15:21Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
06-02 15:21Burgos BH Belda, David
06-02 15:21Burgos BH Merino, Igor
06-02 15:21Burgos BH Robredo, Alvaro
06-02 15:21Burgos BH Rojo, Marcos
06-02 15:21Burgos BH Ruiz, Joan
06-02 15:21Burgos BH Salas, Ibai
06-02 15:21Burgos BH Torres, Pablo
06-02 15:21Caja Rural - Seguros RGAAranburu, Alex
06-02 15:21Caja Rural - Seguros RGAButler, Chris
06-02 15:21Caja Rural - Seguros RGAMolina, Antonio
06-02 15:21Caja Rural - Seguros RGAOien, Justin
06-02 15:21Caja Rural - Seguros RGARubio, Diego
06-02 15:21Caja Rural - Seguros RGASáez, Héctor
06-02 15:21Caja Rural - Seguros RGATrofimov, Yurii
06-02 15:21CCC Sprandi PolkowiceGrosschartner, Felix
06-02 15:21CCC Sprandi PolkowiceMałecki, Kamil
06-02 15:21CCC Sprandi PolkowiceMrożek, Marcin
06-02 15:21CCC Sprandi PolkowiceOwsian, Lukasz
06-02 15:21CCC Sprandi PolkowicePluciński, Leszek
06-02 15:21CCC Sprandi PolkowiceTratnik, Jan
06-02 15:21Cofidis, Solutions CréditsBagot, Yoann
06-02 15:21Cofidis, Solutions CréditsBonnafond, Guillaume
06-02 15:21Cofidis, Solutions CréditsBouhanni, Rayane
06-02 15:21Cofidis, Solutions CréditsRossetto, Stéphane
06-02 15:21Direct EnergieCardis, Romain
06-02 15:21Direct EnergieCornu, Jérémy
06-02 15:21Direct EnergieGuillemois, Romain
06-02 15:21Direct EnergieNauleau, Bryan
06-02 15:21Direct EnergieOurselin, Paul
06-02 15:21Direct EnergieQuéméneur, Perrig
06-02 15:21Direct EnergieSicard, Romain
06-02 15:21Euskadi Basque Country - Murias TaldeaBagües, Aritz
06-02 15:21Euskadi Basque Country - Murias TaldeaBizkarra, Mikel
06-02 15:21Euskadi Basque Country - Murias TaldeaEstévez, Imanol
06-02 15:21Euskadi Basque Country - Murias TaldeaIrizar, Julen
06-02 15:21Euskadi Basque Country - Murias TaldeaLizarralde, Eneko
06-02 15:21Euskadi Basque Country - Murias TaldeaTxoperena, Beñat
06-02 15:21Gazprom - RusVeloFoliforov, Aleksandr
06-02 15:21Gazprom - RusVeloKozonchuk, Dmitriy
06-02 15:21Gazprom - RusVeloNikolaev, Sergey
06-02 15:21Gazprom - RusVeloOvechkin, Artem
06-02 15:21Gazprom - RusVeloRybalkin, Aleksey
06-02 15:21Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
06-02 15:21Lotto SoudalDebusschere, Jens
06-02 15:21Lotto SoudalGallopin, Tony
06-02 15:21Lotto SoudalMaes, Nikolas
06-02 15:21Lotto SoudalRoelandts, Jürgen
06-02 15:21Lotto SoudalSieberg, Marcel
06-02 15:21Rally CyclingBritton, Rob
06-02 15:21Rally CyclingDal-Cin, Matteo
06-02 15:21Rally CyclingHuffman, Evan
06-02 15:21Rally CyclingJoyce, Colin
06-02 15:21Rally CyclingKuss, Sepp
06-02 15:21Rally CyclingPate, Danny
06-02 15:21Rally CyclingVos, Adam De
06-02 15:21Roompot - Nederlandse LoterijAriesen, Tim
06-02 15:21Roompot - Nederlandse LoterijBudding, Martijn
06-02 15:21Roompot - Nederlandse LoterijEmpel, Etienne van
06-02 15:21Roompot - Nederlandse LoterijMeijers, Jeroen
06-02 15:21Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
06-02 15:21Selección EspañolaBallesteros, Miguel Angel
06-02 15:21Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
06-02 15:21Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
06-02 15:21Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
06-02 15:21Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
06-02 15:21Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
06-02 15:21Team UKYOFernández, Egoitz
06-02 15:21Team UKYOGuardiola, Salvador
06-02 15:21Team UKYOHatanaka, Yusuke
06-02 15:21Team UKYOHiratsuka, Yoshimitsu
06-02 15:21Team UKYOPrades, Benjami
06-02 15:21Team UKYOPujol, Oscar
06-02 15:21Team UKYOTokuda, Tanzou
06-02 15:21Wanty - Groupe GobertBackaert, Frederik
06-02 15:21Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
06-02 15:21Wanty - Groupe GobertDegand, Thomas
06-02 15:21Wanty - Groupe GobertKeirsbulck, Guillaume Van
06-02 15:21Wanty - Groupe GobertMeurisse, Xandro
06-02 15:21Wanty - Groupe GobertMinnaard, Marco
06-02 15:21Wanty - Groupe GobertOffredo, Yoann
02-02 12:10Cofidis, Solutions CréditsEdet, Nicolas
02-02 12:10Cofidis, Solutions CréditsSimon, Julien
02-02 12:10Euskadi Basque Country - Murias TaldeaBravo, Garikoitz
02-02 12:10Roompot - Nederlandse LoterijRiesebeek, Oscar
02-02 12:10Roompot - Nederlandse LoterijWeening, Pieter
02-02 12:09Gazprom - RusVeloFirsanov, Sergey
02-02 12:09Sport Vlaanderen - BaloiseLietaer, Eliot
02-02 12:09Sport Vlaanderen - BaloisePols, Ruben
02-02 12:08Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
02-02 12:08Caja Rural - Seguros RGARosón, Jaime
02-02 12:08Lotto SoudalBenoot, Tiesj
02-02 12:08Orica - ScottBewley, Sam
02-02 12:08Orica - ScottCort, Magnus
02-02 12:08Orica - ScottHayman, Mathew
02-02 12:08Orica - ScottJuul-Jensen, Chris
02-02 12:08Orica - ScottKeukeleire, Jens
02-02 12:08Orica - ScottMezgec, Luka
02-02 12:08Orica - ScottPlaza, Rubén
02-02 12:07CCC Sprandi PolkowiceSamoilau, Branislau
02-02 12:06Bahrain - MeridaBole, Grega
02-02 12:06Bahrain - MeridaBozic, Borut
02-02 12:06Bahrain - MeridaMoreno, Javier
02-02 12:06Bora - HansgroheMendes, José
02-02 12:06Movistar TeamArcas, Jorge
02-02 12:06Movistar TeamErviti, Imanol
02-02 12:06Movistar TeamFernández, Rubén
02-02 12:06Movistar TeamIzagirre, Gorka
02-02 12:06Movistar TeamSoler, Marc
02-02 12:06Movistar TeamSütterlin, Jasha
02-02 12:05Team Katusha AlpecinBelkov, Maxim
02-02 12:05Team Katusha AlpecinKišerlovski, Robert
02-02 12:05Team Katusha AlpecinMathis, Marco
02-02 12:05Team Katusha AlpecinPlanckaert, Baptiste
02-02 12:05Team Katusha AlpecinRestrepo, Jhonatan
02-02 12:05Team Katusha AlpecinSpilak, Simon
02-02 12:05Team Katusha AlpecinVicioso, Angel
26-01 22:46Lotto SoudalGreipel, André
19-01 13:26Movistar TeamValverde, Alejandro
22-12 22:53Bahrain - MeridaIzagirre, Ion
22-12 12:28Cofidis, Solutions CréditsNavarro, Daniel
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
10-02 21:09Selección EspañolaCastrillo, Jaime
10-02 21:08Rally CyclingDal-Cin, Matteo
10-02 21:07Euskadi Basque Country - Murias TaldeaBagües, Aritz
10-02 21:07Euskadi Basque Country - Murias TaldeaLizarralde, Eneko
10-02 21:06Burgos BH Torres, Pablo
10-02 21:06Burgos BH Rojo, Marcos
10-02 21:03Cofidis, Solutions CréditsCousin, Jérôme
10-02 18:43Gazprom - RusVeloRybalkin, Aleksey
10-02 18:43Gazprom - RusVeloOvechkin, Artem
10-02 18:43Gazprom - RusVeloNikolaev, Sergey
10-02 17:20Cofidis, Solutions CréditsEdet, Nicolas
10-02 16:53Lotto SoudalGreipel, André
10-02 16:53Lotto SoudalMaes, Nikolas
10-02 16:53Lotto SoudalSieberg, Marcel
10-02 15:42Wanty - Groupe GobertMinnaard, Marco
10-02 14:04Caja Rural - Seguros RGATrofimov, Yurii
10-02 10:52Bahrain - MeridaBozic, Borut
10-02 10:52Bahrain - MeridaBole, Grega
09-02 10:46Movistar TeamErviti, Imanol
08-02 23:10Orica - ScottPlaza, Rubén
08-02 23:04CCC Sprandi PolkowiceMałecki, Kamil
08-02 23:04CCC Sprandi PolkowiceSamoilau, Branislau
08-02 11:17Bora - HansgroheSagan, Juraj
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseGendt, Aimé De
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
06-02 15:57Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
06-02 15:21Caja Rural - Seguros RGARosón, Jaime
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Vuelta Ciclista a Murcia

Aktualizace 10-02 21:16: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 137) Začíná v so 11 úno 2017, 11:15

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.