Přidáni na startovní listinu
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
02-12 16:03 | Team Schamel p/b Kloster Kitchen | Tömke, Pascal |
02-12 15:57 | RC Endspurt Herford | Gruszczynski, Timo |
02-12 15:50 | AA Drink Young Lions | Cutsem, Senna Van |
02-12 15:50 | Acrog - Tormans - Balen BC | Baers, Arne |
02-12 15:50 | Acrog - Tormans - Balen BC | Bellens, Jarno |
02-12 15:50 | Acrog - Tormans - Balen BC | D'Hollander, Senne |
02-12 15:50 | Acrog - Tormans - Balen BC | Ruts, Andy |
02-12 15:50 | Acrog - Tormans - Balen BC | Vrachten, Arne |
02-12 15:50 | Alpecin - Fenix | Meisen, Marcel |
02-12 15:50 | Alpecin - Fenix | Poel, David van der |
02-12 15:50 | Alpecin - Fenix | Rouiller, Loris |
02-12 15:50 | Alpecin - Fenix | Vandeputte, Niels |
02-12 15:50 | Asfra Racing Team | Compernolle, Kenneth Van |
02-12 15:50 | Bahrain Victorious | Haussler, Heinrich |
02-12 15:50 | Baloise - Trek Lions | Aerts, Thijs |
02-12 15:50 | Baloise - Trek Lions | Aerts, Toon |
02-12 15:50 | Baloise - Trek Lions | Bekaert, Yentl |
02-12 15:50 | Baloise - Trek Lions | Haar, Lars van der |
02-12 15:50 | Baloise - Trek Lions | Huybs, Ward |
02-12 15:50 | Baloise - Trek Lions | Nys, Thibau |
02-12 15:50 | Baloise - Trek Lions | Ronhaar, Pim |
02-12 15:50 | Bert Containers - Pauwels Sauzen | Del Grosso, Tibor |
02-12 15:50 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Horny, Clément |
02-12 15:50 | Burgos - BH | Orts, Felipe |
02-12 15:50 | CD Academy ASBL | Broeck, Arno Van den |
02-12 15:50 | COERS Cycling Club | Groenen, Klaas |
02-12 15:50 | Crabbé Toitures - CC Chevigny | Kockelmann, Raphaël |
02-12 15:50 | Crabbé Toitures - CC Chevigny | Vet, Sander De |
02-12 15:50 | Cross Team Legendre | Ananie, Ugo |
02-12 15:50 | Cross Team Legendre | Castille, Noé |
02-12 15:50 | Cross Team Legendre | Chainel, Steve |
02-12 15:50 | Cross Team Legendre | Huby, Antoine |
02-12 15:50 | Cross Team Legendre | Lelandais, Rémi |
02-12 15:50 | Cross Team Legendre | Menut, David |
02-12 15:50 | Cyclo-Club Sarrebourgeois | Heymes, Gauthier |
02-12 15:50 | Deschacht - Group Hens - Maes Containers | Dejonghe, Len |
02-12 15:50 | Deschacht - Group Hens - Maes Containers | Meeusen, Tom |
02-12 15:50 | Deschacht - Group Hens - Maes Containers | Soete, Daan |
02-12 15:50 | Elite z/c | Quintelier, Gianni |
02-12 15:50 | Hollebeekhoeve Cycling Team | Adams, Jens |
02-12 15:50 | IKO - Crelan | Avondts, Mathis |
02-12 15:50 | IKO - Crelan | Belmans, Lennert |
02-12 15:50 | IKO - Crelan | Hendrikx, Mees |
02-12 15:50 | IKO - Crelan | Michels, Jente |
02-12 15:50 | IKO - Crelan | Sweeck, Diether |
02-12 15:50 | INEOS Grenadiers | Pidcock, Tom |
02-12 15:50 | Lviv Continental Cycling Team | Rombouts, Seppe |
02-12 15:50 | Maison St. Germain - Davacol | Degroote, Jonas |
02-12 15:50 | Mariposa Cycle Racing Team | Jette, Cameron |
02-12 15:50 | Olympia Tienen | Tricht, Floris Van |
02-12 15:50 | Orange Babies Cycling Team | Janssen, Lucas |
02-12 15:50 | Orange Babies Cycling Team | Lierop, Danny van |
02-12 15:50 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Godrie, Stan |
02-12 15:50 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Kars, Hugo |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Ferdinande, Anton |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kamp, Ryan |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Meeussen, Witse |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Pauwels, Pieter |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Laurens |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Toon |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanderlinden, Lukas |
02-12 15:50 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
02-12 15:50 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Kuypers, Gerben |
02-12 15:50 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Pemen, Dolf |
02-12 15:50 | Shibden Cycling Club | Coukham, Joe |
02-12 15:50 | Sport en Steun Leopoldsburg | Ceusters, Rune |
02-12 15:50 | Sport Vlaanderen - Baloise | Colman, Alex |
02-12 15:50 | Stevens Racing Team | Harter, Luca |
02-12 15:50 | Tarteletto - Isorex | Wuyts, Mathijs |
02-12 15:50 | Team Atom 6 | Alderweireld, Robin |
02-12 15:50 | Team BEACON | Harig, Jannik |
02-12 15:50 | Team Jumbo - Visma | Aert, Wout van |
02-12 15:50 | Team Schamel p/b Kloster Kitchen | Barnes, Toby |
02-12 15:50 | Team Schamel p/b Kloster Kitchen | Hamm, Florian |
02-12 15:50 | Team Schamel p/b Kloster Kitchen | Herrmann, Lukas |
02-12 15:50 | Tormans - Circus Cyclo Cross Team | Hermans, Quinten |
02-12 15:50 | Tormans - Circus Cyclo Cross Team | Kessel, Corné van |
02-12 15:50 | Tormans - Circus Cyclo Cross Team | Kuhn, Kevin |
02-12 15:50 | Tormans - Circus Cyclo Cross Team | Mein, Thomas |
02-12 15:50 | Tormans - Circus Cyclo Cross Team | Thomas, Théo |
02-12 15:50 | Tormans - Circus Cyclo Cross Team | Verstrynge, Emiel |
02-12 15:50 | Tormans - Circus Cyclo Cross Team | Wyseure, Joran |
02-12 15:50 | Trinity Racing | Turner, Ben |
02-12 15:50 | TWC Het Snelle Wiel | Dijke, Koen van |
02-12 15:50 | U23 | Roeck, Mathis De |
02-12 15:50 | U23 | Tömke (old), Pascal |
02-12 15:50 | UCT Ride Cycling Team | Putte, Victor Van de |
02-12 15:50 | Van den Plas - HePa Cycling Team | Peers, Nick |
02-12 15:50 | Vetrapo B-Close Cycling Team | Clauwaert, Maarten |
02-12 15:50 | VP Consulting - Prorace Cycling Team | Clynhens, Jens |
02-12 15:50 | Westland Wil Vooruit | Drift, Twan van der |
02-12 15:50 | WV Meteoor Assen-Roden | Brinkman, Joost |
02-12 15:50 | WV Schijndel | Groenendaal, Bailey |
02-12 15:50 | WV Zeeuws-Vlaanderen | Alvarado, Salvador |
02-12 15:50 | Young Cycling Talent D&D | Geeraerts, Ferre |
02-12 15:50 | Young Cycling Talent D&D | Mellaerts, Robbe |
Odstraněni ze startovní listiny
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
02-12 16:03 | U23 | Tömke (old), Pascal |
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.
Startovní listina Superprestige Boom Men
Tato startovní listina je předběžná.
(Jezdci:
96) Začíná v So 4 pro 2021, 15:00
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
|
| ||||||||||||||||||
|
|
Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.