Přidáni na startovní listinu
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
30-10 13:42 | AA Drink Young Lions | Siemons, Julian |
30-10 13:42 | Acrog - Tormans - Balen BC | Lemmens, Sander |
30-10 13:42 | Acrog - Tormans - Balen BC | Peirens, Yente |
30-10 13:42 | Acrog - Tormans - Balen BC | Rombouts, Seppe |
30-10 13:42 | Acrog - Tormans - Balen BC | Vrachten, Arne |
30-10 13:42 | Acrog - Tormans - Balen BC | Wyseure, Joran |
30-10 13:42 | Alpecin - Fenix | Cortjens, Ryan |
30-10 13:42 | Alpecin - Fenix | Meisen, Marcel |
30-10 13:42 | Alpecin - Fenix | Poel, David van der |
30-10 13:42 | Alpecin - Fenix | Rouiller, Loris |
30-10 13:42 | Alpecin - Fenix | Vandeputte, Niels |
30-10 13:42 | Asfra Racing Team | Compernolle, Jason Van |
30-10 13:42 | Asfra Racing Team | Compernolle, Kenneth Van |
30-10 13:42 | Callant - Pauwels Sauzen | Baers, Arne |
30-10 13:42 | Callant - Pauwels Sauzen | Verburg, Luke |
30-10 13:42 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Boroš, Michael |
30-10 13:42 | Credishop - Fristads | Hendrikx, Mees |
30-10 13:42 | Credishop - Fristads | Kielich, Timo |
30-10 13:42 | Cycling Team Houtland-Westkust | Roelandt, Kenny |
30-10 13:42 | Easton Cycling Team | Weber, Sascha |
30-10 13:42 | Elboka Cycling Team | Koyen, Niels |
30-10 13:42 | Entente Cycliste de Wallonie | Careme, Grégory |
30-10 13:42 | Entente Cycliste de Wallonie | Oger, Vincent |
30-10 13:42 | Group Hens - Maes Containers | Baestaens, Vincent |
30-10 13:42 | Group Hens - Maes Containers | Dejonghe, Len |
30-10 13:42 | Group Hens - Maes Containers | Loockx, Lander |
30-10 13:42 | Group Hens - Maes Containers | Meeusen, Tom |
30-10 13:42 | Group Hens - Maes Containers | Soete, Daan |
30-10 13:42 | IKO - Crelan | Vervoort, Wout |
30-10 13:42 | Merida Wallonie MTB Team | Horny, Clément |
30-10 13:42 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Godrie, Stan |
30-10 13:42 | Parkhotel Valkenburg - Destil - Orange Babies | Heijden, Maik van der |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Bellens, Jarno |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Camps, Jelle |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Ferdinande, Anton |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kamp, Ryan |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Ronhaar, Pim |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Laurens |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Toon |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Dieter |
30-10 13:42 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
30-10 13:42 | Proximus - Alphamotorhomes | Clarysse, Elio |
30-10 13:42 | Proximus - Alphamotorhomes | Looveren, Joachim Van |
30-10 13:42 | Proximus - Alphamotorhomes | Pemen, Dolf |
30-10 13:42 | Sport en Moedig Genk | Marx, Bram |
30-10 13:42 | Swiss Racing Academy | Rüegg, Timon |
30-10 13:42 | Tarteletto - Isorex | Kerckhove, Nick Van de |
30-10 13:42 | Tarteletto - Isorex | Kuypers, Gerben |
30-10 13:42 | Team Atom 6 | Alderweireld, Robin |
30-10 13:42 | Teika - BH - GSport | Orts, Felipe |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Aernouts, Jim |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Thijs |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Toon |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Bekaert, Yentl |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Cleppe, Nicolas |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Goeman, Andreas |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Haar, Lars van der |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Huybs, Ward |
30-10 13:42 | Telenet - Baloise Lions | Nys, Thibau |
30-10 13:42 | Tormans CX Team | Hermans, Quinten |
30-10 13:42 | Tormans CX Team | Kessel, Corné van |
30-10 13:42 | Tormans CX Team | Kuhn, Kevin |
30-10 13:42 | Tormans CX Team | Mein, Thomas |
30-10 13:42 | Tormans CX Team | Thomas, Théo |
30-10 13:42 | Tormans CX Team | Verstrynge, Emiel |
30-10 13:42 | Trinity Racing | Mason, Cameron |
30-10 13:42 | U23 | Putte, Victor Van de |
30-10 13:42 | U23 | Vliegen, Pieter-Jan |
30-10 13:42 | Urbano Cycling Team | Siebens, Gianni |
30-10 13:42 | VDB Cycling Team | Broeck, Arno Van den |
30-10 13:42 | Vetrapo Cycling Team | Clauwaert, Maarten |
30-10 13:42 | Wielerclub Steeds Vooraan | Geysels, Xander |
30-10 13:42 | Wielerclub Steeds Vooraan | Gys, Jens |
30-10 13:42 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Peers, Nick |
Ze startovní listiny nebyli odstraněni žádní sportovci.
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.
Startovní listina Koppenbergcross (X2O Trofee)
Tato startovní listina je předběžná.
(Jezdci:
75) Začíná v So 31 říj 2020, 15:00
Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.