Zweeler Winners!

LaLiga (Teams) 25

  1. Charliediaz: 48,38 €
  2. sporting63: 33,26 €
  3. Fc Ibiza-Eivissa: 27,22 €
  4. josema9: 22,68 €
  5. Ajacied94: 19,66 €
  6. nezzer: 17,28 €
green-box
Výběry
JezdecStaženiMoment
Simon Clarkev průběhustage 8 (16 června)
Julien Vermotev průběhustage 8 (16 června)
Gregor Mühlbergerv průběhustage 8 (16 června)
Steven Kruijswijkv průběhustage 8 (16 června)
Dion Smithv průběhustage 8 (16 června)
Adam Yatesv průběhustage 8 (16 června)
Fabien Doubeyv průběhustage 8 (16 června)
Clément Venturiniv průběhustage 8 (16 června)
Edward Ravasiv průběhustage 8 (16 června)
Pierre Rollandpřed etapoustage 8 (16 června)
Mike Woodspřed etapoustage 8 (16 června)
Casper Pedersenpřed etapoustage 8 (16 června)
Darwin Atapumapřed etapoustage 8 (16 června)
Stéphane Rossettopřed etapoustage 8 (16 června)
Alberto Bettiolpřed etapoustage 8 (16 června)
Cyril Gautierpřed etapoustage 8 (16 června)
Thomas Degandpřed etapoustage 8 (16 června)
Luka Mezgecv průběhustage 7 (15 června)
Odd Christian Eikingv průběhustage 7 (15 června)
Lorrenzo Manzinv průběhustage 7 (15 června)
Steff Crasv průběhustage 7 (15 června)
Alvaro Hodegv průběhustage 7 (15 června)
Oliviero Troiav průběhustage 7 (15 června)
Alexis Gougeardv průběhustage 7 (15 června)
Maxime Camv průběhustage 7 (15 června)
Yoann Bagotv průběhustage 7 (15 června)
Davide Ballerinipřed etapoustage 7 (15 června)
André Greipelpřed etapoustage 7 (15 června)
Mads Würtz Schmidtpřed etapoustage 7 (15 června)
Jens Debusscherepřed etapoustage 7 (15 června)
Tom Dumoulinpřed etapoustage 7 (15 června)
Bart De Clercqv průběhustage 6 (14 června)
Alexandre Geniezv průběhustage 6 (14 června)
Harm Vanhouckepřed etapoustage 6 (14 června)
Shane Archboldpřed etapoustage 6 (14 června)
Jacques Janse van Rensburgpřed etapoustage 5 (13 června)
Chris Froomepřed etapoustage 4 (12 června)
Ruben Guerreirov průběhustage 3 (11 června)
Nelson Oliveirav průběhustage 3 (11 června)
Steve Cummingsv průběhustage 2 (10 června)
Riccardo Zoidlv průběhustage 2 (10 června)
Sander Arméev průběhustage 2 (10 června)
Nicholas Dlaminiv průběhustage 2 (10 června)
Chun Kai Fengv průběhustage 2 (10 června)
Maarten Wynantsv průběhustage 2 (10 června)
Geoffrey Soupev průběhustage 2 (10 června)
Nacer Bouhanniv průběhustage 2 (10 června)
Tim Declercqv průběhustage 2 (10 června)