Etapa |
Datum |
Čas |
Z - Do |
Terén |
Vzdálenost |
Podrobnosti |
1 | 2017-08-19 | 17:30 | Nîmes - Nîmes | Týmová časovka | 13.7 km | Podrobnosti |
2 | 2017-08-20 | 12:43 | Nîmes - Gruissan | Plochá dráha | 203.4 km | Podrobnosti |
3 | 2017-08-21 | 13:16 | Prades Conflent Canigó - Andorra la Vella | Vysoké hory | 158.5 km | Podrobnosti |
4 | 2017-08-22 | 12:57 | Escaldes-Engordany - Tarragona | Plochá dráha | 198.2 km | Podrobnosti |
5 | 2017-08-23 | 13:17 | Benicàssim - Alcossebre | Vysoké hory | 175.7 km | Podrobnosti |
6 | 2017-08-24 | 12:26 | Vila-real - Sagunt | Nízké hory | 204.4 km | Podrobnosti |
7 | 2017-08-25 | 12:30 | Llíria - Cuenca | Nízké hory | 207.0 km | Podrobnosti |
8 | 2017-08-26 | 12:34 | Hellín - Xorret de Catí | Vysoké hory | 199.5 km | Podrobnosti |
9 | 2017-08-27 | 13:26 | Orihuela - Cumbre del Sol | Vysoké hory | 174.0 km | Podrobnosti |
10 | 2017-08-29 | 13:20 | Caravaca Año Jubilar 2017 - ElPozo Alimentación | Nízké hory | 164.8 km | Podrobnosti |
11 | 2017-08-30 | 12:28 | Lorca - Observatorio Astronómico de Calar Alto | Vysoké hory | 187.5 km | Podrobnosti |
12 | 2017-08-31 | 13:28 | Motril - Antequera | Nízké hory | 160.1 km | Podrobnosti |
13 | 2017-09-01 | 12:43 | Coín - Tomares | Plochá dráha | 198.4 km | Podrobnosti |
14 | 2017-09-02 | 12:57 | Écija - Sierra de La Pandera | Vysoké hory | 175.0 km | Podrobnosti |
15 | 2017-09-03 | 13:49 | Alcalá la Real - Sierra Nevada | Vysoké hory | 129.4 km | Podrobnosti |
16 | 2017-09-05 | 13:32 | Circuito de Navarra - Logroño | Flat time trial | 40.2 km | Podrobnosti |
17 | 2017-09-06 | 12:40 | Villadiego - Los Machucos | Vysoké hory | 180.5 km | Podrobnosti |
18 | 2017-09-07 | 13:14 | Suances - Santo Toribio de Liébana | Nízké hory | 169.0 km | Podrobnosti |
19 | 2017-09-08 | 13:50 | Caso - Gijón | Nízké hory | 149.7 km | Podrobnosti |
20 | 2017-09-09 | 14:19 | Corvera de Asturias - Alto de l'Angliru | Vysoké hory | 117.5 km | Podrobnosti |
21 | 2017-09-10 | 17:00 | Arroyomolinos - Madrid | Plochá dráha | 117.6 km | Podrobnosti |