Zweeler Winners!

Europa League (Teams) Quarter-Finals

  1. GALARZA: € 35,94
  2. Stuurtje: € 35,94
  3. RomanPravnyk92: € 35,94
  4. Agot PSF : € 35,94
  5. ChoufKet: € 35,94
  6. Latasa: € 35,94
green-box
Přidáni na startovní listinu
DatumTýmSportovci
31-03 00:00Cannondale Pro CyclingSabatini, Fabio
31-03 00:00Josan - To Win Cycling TeamBreyne, Jonathan
31-03 00:00Lotto BelisolGenechten, Jonas Van
31-03 00:00Neri Sottoli #YellowFluoPonzi, Simone
31-03 00:00Team Giant - ShimanoDumoulin, Tom
31-03 00:00Team NetApp - EnduraSchorn, Daniel
30-03 00:00Belkin Pro Cycling TeamEmden, Jos van
30-03 00:00Garmin - SharpBauer, Jack
30-03 00:00Katusha TeamPorsev, Aleksandr
30-03 00:00Lampre - MeridaMori, Manuele
30-03 00:00Lotto BelisolDehaes, Kenny
30-03 00:00Lotto BelisolDockx, Gert
30-03 00:00Movistar TeamGutiérrez, Jose Iván
30-03 00:00Orica GreenEDGEKeukeleire, Jens
30-03 00:00Roubaix - Lille MétropoleVantomme, Maxime
30-03 00:00StoppedFofonov, Dmitriy
30-03 00:00StoppedRighi, Daniele
30-03 00:00Team Giant - ShimanoVeelers, Tom
30-03 00:00Topsport Vlaanderen - BaloiseJacobs, Pieter
30-03 00:00Vastgoedservice - Golden Palace CTCordeel, Sander
30-03 00:00Vérandas WillemsBille, Gaëtan
29-03 00:00Caja Rural - Seguros RGABilbao, Peio
29-03 00:00FDJ.frDelage, Mickaël
29-03 00:00IAM CyclingHollenstein, Reto
29-03 00:00StoppedGuesdon, Frederic
29-03 00:00Team 3MJuodvalkis, Egidijus
29-03 00:00Trek Factory RacingRoulston, Hayden
29-03 00:00Trek Factory RacingSergent, Jesse
28-03 00:00BMC Racing TeamSchär, Michael
28-03 00:00Gebrüder Weiss - OberndorferGazvoda, Gregor
28-03 00:00StoppedGoris, Rob
28-03 00:00SuspendedHouanard, Steve
28-03 00:00Wanty - Groupe GobertMelsen, Kévin Van
28-03 00:00Without teamGroen, Arnoud van
19-03 00:00Ag2r La MondialeChainel, Steve
19-03 00:00Ag2r La MondialeMinard, Sébastien
19-03 00:00Ag2r La MondialeMondory, Lloyd
19-03 00:00Ag2r La MondialeTurgot, Sébastien
19-03 00:00Androni Giocatolli - VenezuelaBelletti, Manuel
19-03 00:00Androni Giocatolli - VenezuelaDall'Antonia, Tiziano
19-03 00:00Astana Pro TeamBozič, Borut
19-03 00:00Astana Pro TeamGruzdev, Dmitriy
19-03 00:00Astana Pro TeamGuarnieri, Jacopo
19-03 00:00Astana Pro TeamIglinskiy, Maxim
19-03 00:00Astana Pro TeamIglinskiy, Valentin
19-03 00:00Astana Pro TeamWestra, Lieuwe
19-03 00:00Belkin Pro Cycling TeamBoom, Lars
19-03 00:00Belkin Pro Cycling TeamLeezer, Tom
19-03 00:00Belkin Pro Cycling TeamTankink, Bram
19-03 00:00Belkin Pro Cycling TeamTjallingii, Maarten
19-03 00:00Belkin Pro Cycling TeamVanmarcke, Sep
19-03 00:00Belkin Pro Cycling TeamWinden, Dennis van
19-03 00:00Belkin Pro Cycling TeamWynants, Maarten
19-03 00:00BMC Racing TeamAvermaet, Greg Van
19-03 00:00BMC Racing TeamBurghardt, Marcus
19-03 00:00BMC Racing TeamGilbert, Philippe
19-03 00:00BMC Racing TeamHushovd, Thor
19-03 00:00BMC Racing TeamOss, Daniel
19-03 00:00BMC Racing TeamPhinney, Taylor
19-03 00:00BMC Racing TeamQuinziato, Manuel
19-03 00:00Caja Rural - Seguros RGAViganò, Davide
19-03 00:00Cannondale Pro CyclingBodnar, Maciej
19-03 00:00Cannondale Pro CyclingGatto, Oscar
19-03 00:00Cannondale Pro CyclingKing, Ted
19-03 00:00Cannondale Pro CyclingKoren, Kristijan
19-03 00:00Cannondale Pro CyclingMarangoni, Alan
19-03 00:00Cannondale Pro CyclingMarcato, Marco
19-03 00:00Cannondale Pro CyclingSagan, Peter
19-03 00:00CCC Polsat PolkowiceMarycz, Jaroslaw
19-03 00:00Cofidis, Solutions CréditsLemarchand, Romain
19-03 00:00Continental Team AstanaNepomnyachshiy, Yevgeniy
19-03 00:00Cycling Team De Rijke Zandbeek, Ronan van
19-03 00:00EuskadiMinguez, Miguel
19-03 00:00FDJ.frBonnet, William
19-03 00:00FDJ.frBoucher, David
19-03 00:00FDJ.frChavanel, Sébastien
19-03 00:00FDJ.frGeslin, Antony
19-03 00:00FDJ.frLadagnous, Matthieu
19-03 00:00Garmin - SharpFarrar, Tyler
19-03 00:00Garmin - SharpLangeveld, Sebastian
19-03 00:00Garmin - SharpMartin, Daniel
19-03 00:00Garmin - SharpVansummeren, Johan
19-03 00:00IAM CyclingChavanel, Sylvain
19-03 00:00IAM CyclingElmiger, Martin
19-03 00:00IAM CyclingHaussler, Heinrich
19-03 00:00IAM CyclingHinault, Sebastien
19-03 00:00IAM CyclingIsta, Kevyn
19-03 00:00IAM CyclingKlemme, Dominic
19-03 00:00IAM CyclingLarsson, Gustav Erik
19-03 00:00IAM CyclingReynes, Vicente
19-03 00:00Jelly Belly p/b MaxxisRathe, Jacob
19-03 00:00Katusha TeamBelkov, Maxim
19-03 00:00Katusha TeamGusev, Vladimir
19-03 00:00Katusha TeamIsaychev, Vladimir
19-03 00:00Katusha TeamKristoff, Alexander
19-03 00:00Katusha TeamKuchynski, Aliaksandr
19-03 00:00Katusha TeamPaolini, Luca
19-03 00:00Kolss Cycling TeamButs, Vitaliy
19-03 00:00Lampre - MeridaCimolai, Davide
19-03 00:00Lampre - MeridaFavilli, Elia
19-03 00:00Lampre - MeridaPozzato, Filippo
19-03 00:00Lotto BelisolBak, Lars Ytting
19-03 00:00Lotto BelisolBoeckmans, Kris
19-03 00:00Lotto BelisolDebusschere, Jens
19-03 00:00Lotto BelisolGallopin, Tony
19-03 00:00Lotto BelisolGreipel, André
19-03 00:00Lotto BelisolHenderson, Gregory
19-03 00:00Lotto BelisolSieberg, Marcel
19-03 00:00Lotto BelisolWillems, Frederik
19-03 00:00Movistar TeamAmador, Andrey
19-03 00:00Movistar TeamErviti, Imanol
19-03 00:00Movistar TeamHerrada, Jesús
19-03 00:00Movistar TeamIzagirre, Gorka
19-03 00:00Movistar TeamLastras, Pablo
19-03 00:00Movistar TeamRojas, José Joaquín
19-03 00:00Movistar TeamVentoso, Francisco José
19-03 00:00Movistar TeamVisconti, Giovanni
19-03 00:00MTN - QhubekaKonovalovas, Ignatas
19-03 00:00Neri Sottoli #YellowFluoFailli, Francesco
19-03 00:00Omega Pharma - Quick-StepBoonen, Tom
19-03 00:00Omega Pharma - Quick-StepMaes, Nikolas
19-03 00:00Omega Pharma - Quick-StepPetacchi, Alessandro
19-03 00:00Omega Pharma - Quick-StepSteegmans, Gert
19-03 00:00Omega Pharma - Quick-StepTerpstra, Niki
19-03 00:00Omega Pharma - Quick-StepTrentin, Matteo
19-03 00:00Omega Pharma - Quick-StepVandenbergh, Stijn
19-03 00:00Orica GreenEDGEGoss, Matthew Harley
19-03 00:00Orica GreenEDGEHayman, Mathew
19-03 00:00Orica GreenEDGEMouris, Jens
19-03 00:00Orica GreenEDGETuft, Svein
19-03 00:00PinoRoadUrtasun Perez, Pablo
19-03 00:00Riwal Cycling TeamAaen Jørgensen, Jonas
19-03 00:00Riwal Cycling TeamKlostergaard Larsen, Kasper
19-03 00:00Roubaix - Lille MétropolePlanckaert, Baptiste
19-03 00:00RTS - Santic Racing TeamShpilevsky, Boris
19-03 00:00StoppedBarbe, Koen
19-03 00:00StoppedBarredo Llamazales, Carlos
19-03 00:00StoppedBazayev, Assan
19-03 00:00StoppedBellemakers, Dirk
19-03 00:00StoppedCappelle, Andy
19-03 00:00StoppedCooke, Baden
19-03 00:00StoppedDijk, Stefan van
19-03 00:00StoppedFlecha Giannoni, Juan Antonio
19-03 00:00StoppedFlorencio Cabré, Xavier
19-03 00:00StoppedFreire Gomez, Oscar
19-03 00:00StoppedGoddaert, Kristof
19-03 00:00StoppedGoolen, Jurgen Van
19-03 00:00StoppedHincapie, George
19-03 00:00StoppedHoste, Leif
19-03 00:00StoppedHovelynck, Kurt
19-03 00:00StoppedHunt, Jeremy
19-03 00:00StoppedKlier, Andreas
19-03 00:00StoppedLund, Anders
19-03 00:00StoppedMuravyev, Dimitriy
19-03 00:00StoppedNeirynck, Stijn
19-03 00:00StoppedO'Grady, Stuart
19-03 00:00StoppedPerez Lezaun, Alan
19-03 00:00StoppedPosthuma, Joost
19-03 00:00StoppedRasch, Gabriel
19-03 00:00StoppedRollin, Dominique
19-03 00:00StoppedSáez de Arregi Egurrola, Adrián
19-03 00:00StoppedScheirlinckx, Staf
19-03 00:00StoppedVaitkus, Tomas
19-03 00:00StoppedVeilleux, David
19-03 00:00StoppedWaele, Bert De
19-03 00:00StoppedWilson, Matthew
19-03 00:00SuspendedBallan, Alessandro
19-03 00:00Team EuropcarGautier, Cyril
19-03 00:00Team EuropcarGène, Yohann
19-03 00:00Team EuropcarJérôme, Vincent
19-03 00:00Team EuropcarPichot, Alexandre
19-03 00:00Team EuropcarVoeckler, Thomas
19-03 00:00Team Giant - ShimanoBacker, Bert De
19-03 00:00Team Giant - ShimanoCurvers, Roy
19-03 00:00Team Giant - ShimanoDegenkolb, John
19-03 00:00Team Giant - ShimanoDevenyns, Dries
19-03 00:00Team Giant - ShimanoKort, Koen de
19-03 00:00Team Giant - ShimanoSinkeldam, Ramon
19-03 00:00Team Giant - ShimanoStamsnijder, Tom
19-03 00:00Team NetApp - EnduraJarc, Blaž
19-03 00:00Team NetApp - EnduraSchillinger, Andreas
19-03 00:00Team NetApp - EnduraSchwarzmann, Michael
19-03 00:00Team SkyBoasson Hagen, Edvald
19-03 00:00Team SkyEisel, Bernhard
19-03 00:00Team SkyKnees, Christian
19-03 00:00Team SkyStannard, Ian
19-03 00:00Team SkySutton, Christopher
19-03 00:00Team StöltingEichler, Markus
19-03 00:00Team UKYOGarcía, Ricardo
19-03 00:00Tinkoff - SaxoBennati, Daniele
19-03 00:00Tinkoff - SaxoBreschel, Matti
19-03 00:00Tinkoff - SaxoKroon, Karsten
19-03 00:00Tinkoff - SaxoMørkøv, Michael
19-03 00:00Tinkoff - SaxoTosatto, Matteo
19-03 00:00Topsport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
19-03 00:00Topsport Vlaanderen - BaloiseLietaer, Eliot
19-03 00:00Topsport Vlaanderen - BaloiseVanspeybrouck, Pieter
19-03 00:00Topsport Vlaanderen - BaloiseWaeytens, Zico
19-03 00:00Topsport Vlaanderen - BaloiseWallays, Jelle
19-03 00:00Trek Factory RacingCancellara, Fabian
19-03 00:00Trek Factory RacingDevolder, Stijn
19-03 00:00Trek Factory RacingHondo, Danilo
19-03 00:00Trek Factory RacingIrizar, Markel
19-03 00:00Trek Factory RacingNizzolo, Giacomo
19-03 00:00Trek Factory RacingPopovych, Yaroslav
19-03 00:00Trek Factory RacingRast, Grégory
19-03 00:00UnitedHealthcare Pro Cycling TeamMaaskant, Martijn
19-03 00:00Vastgoedservice - Golden Palace CTHulsmans, Kevin
19-03 00:00Vastgoedservice - Golden Palace CTVandousselaere, Sven
19-03 00:00Veranclassic - DoltciniMol, Wouter
19-03 00:00Vini Fantini - Nippo - De RosaBole, Grega
19-03 00:00Vini Fantini - Nippo - De RosaDe Negri, Pierpaolo
19-03 00:00Wallonie - BruxellesAmorison, Frédéric
19-03 00:00Wanty - Groupe GobertBaugnies, Jérôme
19-03 00:00Wanty - Groupe GobertDrucker, Jempy
19-03 00:00Wanty - Groupe GobertLeukemans, Björn
19-03 00:00Wanty - Groupe GobertSelvaggi, Mirko
19-03 00:00Wanty - Groupe GobertVanlandschoot, James
19-03 00:00Wanty - Groupe GobertVreese, Laurens De
19-03 00:00Without teamAscani, Luca
19-03 00:00Without teamCazaux, Pierre
19-03 00:00Without teamCommeyne, Davy
19-03 00:00Without teamDa Dalto, Mauro
19-03 00:00Without teamGraziato, Massimo
19-03 00:00Without teamKrivtsov, Yuriy
19-03 00:00Without teamMazzanti, Luca
19-03 00:00Without teamNeyens, Maarten
19-03 00:00Without teamPerez Moreno, Ruben
19-03 00:00Without teamRoberts, Luke
19-03 00:00Without teamSchulze, André
19-03 00:00Without teamSeubert, Timon
19-03 00:00Without teamTraksel, Bobbie
Odstraněni ze startovní listiny
DatumTýmSportovci
31-03 00:00Team Giant - ShimanoBacker, Bert De
31-03 00:00Androni Giocatolli - VenezuelaDall'Antonia, Tiziano
31-03 00:00Team StöltingEichler, Markus
31-03 00:00StoppedFofonov, Dmitriy
31-03 00:00Without teamNeyens, Maarten
31-03 00:00Without teamTraksel, Bobbie
30-03 00:00Lotto BelisolGreipel, André
30-03 00:00Garmin - SharpMartin, Daniel
30-03 00:00Lotto BelisolBak, Lars Ytting
30-03 00:00StoppedBarredo Llamazales, Carlos
30-03 00:00Lotto BelisolHenderson, Gregory
30-03 00:00Orica GreenEDGEMouris, Jens
30-03 00:00Omega Pharma - Quick-StepPetacchi, Alessandro
30-03 00:00IAM CyclingReynes, Vicente
30-03 00:00Topsport Vlaanderen - BaloiseWaeytens, Zico
30-03 00:00Vini Fantini - Nippo - De RosaBole, Grega
30-03 00:00Team Giant - ShimanoKort, Koen de
30-03 00:00Katusha TeamBelkov, Maxim
30-03 00:00Katusha TeamGusev, Vladimir
30-03 00:00Continental Team AstanaNepomnyachshiy, Yevgeniy
29-03 00:00Movistar TeamIzagirre, Gorka
29-03 00:00Movistar TeamRojas, José Joaquín
29-03 00:00Trek Factory RacingNizzolo, Giacomo
29-03 00:00StoppedBellemakers, Dirk
29-03 00:00StoppedPosthuma, Joost
29-03 00:00StoppedRasch, Gabriel
28-03 00:00Wanty - Groupe GobertDrucker, Jempy
28-03 00:00IAM CyclingIsta, Kevyn
28-03 00:00IAM CyclingElmiger, Martin
28-03 00:00StoppedGoolen, Jurgen Van
28-03 00:00IAM CyclingHinault, Sebastien
28-03 00:00BMC Racing TeamPhinney, Taylor
28-03 00:00RTS - Santic Racing TeamShpilevsky, Boris
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.

Startovní listina Tour of Flanders

Aktualizace 01-04 10:15: Startovní listina je již konečná.

(Jezdci: 199) Začíná v ne 1 dub 2012, 10:15
Androni Giocatolli - Venezuela (1)
Belletti, Manuel
Caja Rural - Seguros RGA (2)
Bilbao, Peio
Viganò, Davide
CCC Polsat Polkowice (1)
Marycz, Jaroslaw
Cofidis, Solutions Crédits (1)
Lemarchand, Romain
Cycling Team De Rijke (1)
Zandbeek, Ronan van
Euskadi (1)
Minguez, Miguel
Gebrüder Weiss - Oberndorfer (1)
Gazvoda, Gregor
Jelly Belly p/b Maxxis (1)
Rathe, Jacob
Josan - To Win Cycling Team (1)
Breyne, Jonathan
Kolss Cycling Team (1)
Buts, Vitaliy
MTN - Qhubeka (1)
Konovalovas, Ignatas
Neri Sottoli #YellowFluo (2)
Failli, Francesco
Ponzi, Simone
Roubaix - Lille Métropole (2)
Planckaert, Baptiste
Vantomme, Maxime
Team UKYO (1)
García, Ricardo
UnitedHealthcare Pro Cycling Team (1)
Maaskant, Martijn
Vastgoedservice - Golden Palace CT (3)
Cordeel, Sander
Hulsmans, Kevin
Vandousselaere, Sven
Veranclassic - Doltcini (1)
Mol, Wouter
Vérandas Willems (1)
Bille, Gaëtan
Vini Fantini - Nippo - De Rosa (1)
De Negri, Pierpaolo
Wallonie - Bruxelles (1)
Amorison, Frédéric

Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.