Přidáni na startovní listinu
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
16-04 12:57 | A Bloc CT | Appel, Stijn |
16-04 12:57 | A Bloc CT | Daemen, Stijn |
16-04 12:57 | A Bloc CT | Del Grosso, Bodi |
16-04 12:57 | A Bloc CT | Pluto, Martin |
16-04 12:57 | A Bloc CT | Sinschek, Nils |
16-04 12:57 | A Bloc CT | Slik, Ivar |
16-04 12:57 | A Bloc CT | Weulink, Meindert |
16-04 12:57 | Alpecin - Fenix | Meisen, Marcel |
16-04 12:57 | Alpecin - Fenix | Philipsen, Jasper |
16-04 12:57 | Alpecin - Fenix | Taminiaux, Lionel |
16-04 12:57 | Alpecin - Fenix | Vine, Jay |
16-04 12:57 | Androni Giocattoli - Sidermec | Jerman, Ziga |
16-04 12:57 | Androni Giocattoli - Sidermec | Malucelli, Matteo |
16-04 12:57 | Androni Giocattoli - Sidermec | Rumac, Josip |
16-04 12:57 | Androni Giocattoli - Sidermec | Sepúlveda, Eduardo |
16-04 12:57 | Androni Giocattoli - Sidermec | Venchiarutti, Nicola |
16-04 12:57 | Androni Giocattoli - Sidermec | Vigo, Martí |
16-04 12:57 | Astana - Premier Tech | Brussenskiy, Gleb |
16-04 12:57 | Astana - Premier Tech | Contreras, Rodrigo |
16-04 12:57 | Astana - Premier Tech | Gidich, Yevgeniy |
16-04 12:57 | Astana - Premier Tech | Kudus, Merhawi |
16-04 12:57 | Astana - Premier Tech | Romo, Javier |
16-04 12:57 | Astana - Premier Tech | Stalnov, Nikita |
16-04 12:57 | Astana - Premier Tech | Zakharov, Artyom |
16-04 12:57 | B&B Hotels p/b KTM | Chevalier, Maxime |
16-04 12:57 | B&B Hotels p/b KTM | Gautier, Cyril |
16-04 12:57 | B&B Hotels p/b KTM | Mozzato, Luca |
16-04 12:57 | B&B Hotels p/b KTM | Pacher, Quentin |
16-04 12:57 | B&B Hotels p/b KTM | Reza, Kévin |
16-04 12:57 | B&B Hotels p/b KTM | Rolland, Pierre |
16-04 12:57 | B&B Hotels p/b KTM | Schönberger, Sebastian |
16-04 12:57 | Bardiani CSF Faizanè | Lonardi, Giovanni |
16-04 12:57 | Bardiani CSF Faizanè | Maestri, Mirco |
16-04 12:57 | Bardiani CSF Faizanè | Marengo, Umberto |
16-04 12:57 | Bardiani CSF Faizanè | Rivera, Kevin |
16-04 12:57 | Bardiani CSF Faizanè | Tonelli, Alessandro |
16-04 12:57 | Bardiani CSF Faizanè | Visconti, Giovanni |
16-04 12:57 | Bardiani CSF Faizanè | Zoccarato, Samuele |
16-04 12:57 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Aniołkowski, Stanisław |
16-04 12:57 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Bie, Sean De |
16-04 12:57 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Castrique, Jonas |
16-04 12:57 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Paquot, Tom |
16-04 12:57 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Suter, Joël |
16-04 12:57 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Venner, Quinten |
16-04 12:57 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Vercamst, Wesley |
16-04 12:57 | Burgos - BH | Bol, Jetse |
16-04 12:57 | Burgos - BH | Cantón, Isaac |
16-04 12:57 | Burgos - BH | Lopez-Cózar, Juan Antonio |
16-04 12:57 | Burgos - BH | Muller, Gabriel |
16-04 12:57 | Burgos - BH | Peñalver, Manuel |
16-04 12:57 | Burgos - BH | Rubio, Diego |
16-04 12:57 | Burgos - BH | Smit, Willie |
16-04 12:57 | Caja Rural - Seguros RGA | Bagües, Aritz |
16-04 12:57 | Caja Rural - Seguros RGA | Etxeberria, Josu |
16-04 12:57 | Caja Rural - Seguros RGA | García, Jhojan |
16-04 12:57 | Caja Rural - Seguros RGA | González, David |
16-04 12:57 | Caja Rural - Seguros RGA | Nicolau, Joel |
16-04 12:57 | Caja Rural - Seguros RGA | Sáez, Héctor |
16-04 12:57 | Caja Rural - Seguros RGA | Urbano, Carmelo |
16-04 12:57 | Deceuninck - Quick-Step | Archbold, Shane |
16-04 12:57 | Deceuninck - Quick-Step | Cavendish, Mark |
16-04 12:57 | Deceuninck - Quick-Step | Hodeg, Alvaro |
16-04 12:57 | Deceuninck - Quick-Step | Jakobsen, Fabio |
16-04 12:57 | Deceuninck - Quick-Step | Keisse, Iljo |
16-04 12:57 | Deceuninck - Quick-Step | Steels, Stijn |
16-04 12:57 | EOLO - Kometa Cycling Team | Albanese, Vincenzo |
16-04 12:57 | EOLO - Kometa Cycling Team | Frapporti, Mattia |
16-04 12:57 | EOLO - Kometa Cycling Team | Gavazzi, Francesco |
16-04 12:57 | EOLO - Kometa Cycling Team | Rivi, Samuele |
16-04 12:57 | EOLO - Kometa Cycling Team | Sevilla, Diego Pablo |
16-04 12:57 | EOLO - Kometa Cycling Team | Wackermann, Luca |
16-04 12:57 | Euskaltel - Euskadi | Aranburu, Jokin |
16-04 12:57 | Euskaltel - Euskadi | Azurmendi, Ibai |
16-04 12:57 | Euskaltel - Euskadi | Ballarín, Iker |
16-04 12:57 | Euskaltel - Euskadi | Bravo, Garikoitz |
16-04 12:57 | Euskaltel - Euskadi | Goikoetxea, Peio |
16-04 12:57 | Euskaltel - Euskadi | Irizar, Julen |
16-04 12:57 | Euskaltel - Euskadi | Lobato, Juan José |
16-04 12:57 | Gazprom - RusVelo | Boev, Igor |
16-04 12:57 | Gazprom - RusVelo | Cherkasov, Nikolai |
16-04 12:57 | Gazprom - RusVelo | Cima, Damiano |
16-04 12:57 | Gazprom - RusVelo | Kuzmin, Anton |
16-04 12:57 | Gazprom - RusVelo | Nych, Artem |
16-04 12:57 | Gazprom - RusVelo | Shalunov, Evgeny |
16-04 12:57 | Israel Start-Up Nation | Berwick, Sebastian |
16-04 12:57 | Israel Start-Up Nation | Brändle, Matthias |
16-04 12:57 | Israel Start-Up Nation | Cimolai, Davide |
16-04 12:57 | Israel Start-Up Nation | Dowsett, Alex |
16-04 12:57 | Israel Start-Up Nation | Greipel, André |
16-04 12:57 | Israel Start-Up Nation | Sagiv, Guy |
16-04 12:57 | Israel Start-Up Nation | Zabel, Rick |
16-04 12:57 | Minsk Cycling Club | Bazhkou, Stanislau |
16-04 12:57 | Minsk Cycling Club | Charniauski, Ivan |
16-04 12:57 | Minsk Cycling Club | Samoilau, Branislau |
16-04 12:57 | Minsk Cycling Club | Shauchenka, Siarhei |
16-04 12:57 | Minsk Cycling Club | Shnyrko, Alexei |
16-04 12:57 | Minsk Cycling Club | Sobal, Yauhen |
16-04 12:57 | Minsk Cycling Club | Strokau, Vasili |
16-04 12:57 | Rally Cycling | Coté, Pier-André |
16-04 12:57 | Rally Cycling | Kleijn, Arvid de |
16-04 12:57 | Rally Cycling | Mannion, Gavin |
16-04 12:57 | Rally Cycling | Murphy, Kyle |
16-04 12:57 | Rally Cycling | Oronte, Emerson |
16-04 12:57 | Rally Cycling | Zukowsky, Nickolas |
16-04 12:57 | Salcano Sakarya BB Team | Abay, Burak |
16-04 12:57 | Salcano Sakarya BB Team | Asadov, Elchin |
16-04 12:57 | Salcano Sakarya BB Team | Balkan, Onur |
16-04 12:57 | Salcano Sakarya BB Team | Bouglas, Georgios |
16-04 12:57 | Salcano Sakarya BB Team | Buts, Vitaliy |
16-04 12:57 | Salcano Sakarya BB Team | Kononenko, Mykhaylo |
16-04 12:57 | Salcano Sakarya BB Team | Sayar, Mustafa |
16-04 12:57 | Spor Toto Cycling Team | Budiak, Anatolii |
16-04 12:57 | Spor Toto Cycling Team | Doğan, Halil Ibrahim |
16-04 12:57 | Spor Toto Cycling Team | Reguero, Gabriel |
16-04 12:57 | Spor Toto Cycling Team | Samli, Ferit |
16-04 12:57 | Spor Toto Cycling Team | Stash, Mamyr |
16-04 12:57 | Spor Toto Cycling Team | Tiryaki, Oguzhan |
16-04 12:57 | Spor Toto Cycling Team | Yavuz, Emre |
16-04 12:57 | Team Delko | Barbier, Pierre |
16-04 12:57 | Team Delko | Diaz, José Manuel |
16-04 12:57 | Team Delko | Fernández, Delio |
16-04 12:57 | Team Delko | Finetto, Mauro |
16-04 12:57 | Team Delko | Grosu, Eduard |
16-04 12:57 | Team Delko | Le Turnier, Mathias |
16-04 12:57 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Bögli, Jonathan |
16-04 12:57 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Christen, Fabio |
16-04 12:57 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Dik, Calvin |
16-04 12:57 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Kuhn, Kevin |
16-04 12:57 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Mamykin, Matvey |
16-04 12:57 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Tracz, Szymon |
16-04 12:57 | Team Novo Nordisk | Behringer, Oliver |
16-04 12:57 | Team Novo Nordisk | Henttala, Joonas |
16-04 12:57 | Team Novo Nordisk | Kusztor, Péter |
16-04 12:57 | Team Novo Nordisk | Lozano, David |
16-04 12:57 | Team Novo Nordisk | Peron, Andrea |
16-04 12:57 | Team Novo Nordisk | Phippen, Logan |
16-04 12:57 | Team Novo Nordisk | Poli, Umberto |
16-04 12:57 | Team Sapura Cycling | Azman, Muhammad |
16-04 12:57 | Team Sapura Cycling | Celano, Danilo |
16-04 12:57 | Team Sapura Cycling | Ewart, Jesse |
16-04 12:57 | Team Sapura Cycling | Orken, Ahmet |
16-04 12:57 | Team Sapura Cycling | Raileanu, Cristian |
16-04 12:57 | Team Sapura Cycling | Rosli, Muhammad |
16-04 12:57 | Team Sapura Cycling | Zakaria, Akmal |
16-04 12:57 | Team SKS Sauerland NRW | Giesselmann, Michel |
16-04 12:57 | Team SKS Sauerland NRW | Knolle, Jon |
16-04 12:57 | Team SKS Sauerland NRW | Kulbe, Lars |
16-04 12:57 | Team SKS Sauerland NRW | Münstermann, Per Christian |
16-04 12:57 | Team SKS Sauerland NRW | Neffgen, Tim |
16-04 12:57 | Uno-X Pro Cycling Team | Charmig, Anthon |
16-04 12:57 | Uno-X Pro Cycling Team | Halvorsen, Kristoffer |
16-04 12:57 | Uno-X Pro Cycling Team | Johannessen, Anders |
16-04 12:57 | Uno-X Pro Cycling Team | Resell, Erik |
16-04 12:57 | Uno-X Pro Cycling Team | Rodenberg, Frederik |
16-04 12:57 | Uno-X Pro Cycling Team | Tiller, Rasmus |
16-04 12:57 | Uno-X Pro Cycling Team | Wærenskjold, Søren |
16-04 12:57 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Castillo, Ulises Alfredo |
16-04 12:57 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Clarke, Jonathan |
16-04 12:57 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Hoehn, Alex |
16-04 12:57 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | McGeough, Cormac |
16-04 12:57 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Ross, Kent |
16-04 12:57 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Tvetcov, Serghei |
Odstraněni ze startovní listiny
Datum | Tým | Sportovci |
---|---|---|
16-04 14:18 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Dik, Calvin |
16-04 14:18 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Castillo, Ulises Alfredo |
16-04 13:04 | Gazprom - RusVelo | Kuzmin, Anton |
16-04 13:04 | Gazprom - RusVelo | Cherkasov, Nikolai |
16-04 13:04 | Rally Cycling | Coté, Pier-André |
16-04 13:04 | Rally Cycling | Murphy, Kyle |
16-04 13:04 | Rally Cycling | Zukowsky, Nickolas |
16-04 13:04 | Rally Cycling | Mannion, Gavin |
16-04 13:04 | Rally Cycling | Oronte, Emerson |
16-04 13:04 | Rally Cycling | Kleijn, Arvid de |
Chcete-li dostávat zprávy o změnách startovní listiny na Facebook, klikněte na tlačítko „Líbí se mi“.
Startovní listina Tour of Turkey stage 7
(Jezdci:
152) Začíná v So 17 dub 2021, 09:12
Tyto startovní listiny jsou založeny na informacích od organizátora závodu, oficiálních sportovních federací, sportovních týmů a samotných sportovců. Společnost Zweeler se bude snažit udržovat je co nejaktuálnější. Společnost Zweeler však nenese odpovědnost za chyby ve startovní listině. Z jakékoli chyby ve startovní listině nikomu neplyne žádné právo.